رفتن به مطلب

چیست ؟Database table prefix

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان بنده دارم اسکریپ ویکی نصب میکنم دی تابیسم ساختم ولی الان ی گزینه هست به نام Database table prefix باید چی جلوش بزنم؟

لینک به ارسال

سلام

لطفا اسپم ارسال نکنید و صبور باشید.

اگه هاستتون اشتراکیه نام کاربری هاست به عنوان پیشوند نام دیتابیس انتخاب میشه. پیشوند جداول معمولا اتوماتیک نسبت به نام اسکریپت انتخاب میشن. مثلا برای وردپرس پیشفرض wp هست.

لینک به ارسال

خیر اشتراکی نیست . الان بارگزاری شده ولی نصبش ی فایل داده با این عنوان LocalSettings که گفته بارگزاری کن من تو پوشه اسکریپ اپلودش میکنم ولی خطا میده باید دقیقا کجا اپ کنم ؟ اگر دوستا کسی هست بلد باشه نصب کنه بگه تا ادرس بدم واسه نصب

لینک به ارسال

localSetting را در نوت پد باز کنید و بخونید

فایل کانفیگتون را باید ست کنید پرفیکس باعث ارور نمی شه

دقت کنید در خطوط بالایی اطلاعات را داخل دو " گذاشته باشید و در انتهای خط علامت ; باشه

لینک به ارسال

دقت کنید در خطوط بالایی اطلاعات را داخل دو " گذاشته باشید و در انتهای خط علامت ; باشه

سلام

ممنون از پاسختان ولی بنده دقیقا متوجه نشدم چکار کنم . فایل را میدهم اگر زحمتی نیست اعمال کنید و بگید کجا اپلودش کنم .

تازه حمی فهمم وقتی توی سایتم مطالب تخصصی حقوق میزارم خواننده چه حسی داره که بعضی وقت ها متوجه معنی جمله نمیشه با اینکه فارسی مینویسم ( شکلک خاستم بزارم باز نشد )

LocalSettings.php

لینک به ارسال

خط 62 داخل " " یه پیشوند دو یا سه حرفی وارد کنید و ذخیره کنید.

لینک به ارسال

عزیز پیشوند دو یا سه حرفی منظورت چی هست؟ یعنی ی چندتا حرف واردش کنم؟

لینک به ارسال

عزیز پیشوند دو یا سه حرفی منظورت چی هست؟ یعنی ی چندتا حرف واردش کنم؟

بله

لینک به ارسال

بنده در خط موردنظر بین " " ehsan وارد کردم ولی باز خطا میده این مرتبه به نحوی دیگه

تنظیمات دی تابیس را هم وارد کردم ولی مثل اینکه خطا مربوط به اونه

http://lawgostar.com/wiki/

لینک به ارسال

موقع نصب ی قسمت داشت برای دیتابیس یکیش خودکار بود و یکیش را باید وارد میکردم من اونی که باید اطلاعات را میزدم را انتخاب کردم اگر کسی بتونه قشنگ نصبش کنه ممنونش میشم

لینک به ارسال

بنده رو سایت ک نصب کردم پوشه نصبش لود میشه اگر لینک بالا را ملاحظه کردید ممنون میشم برایم نصب کنید

لینک به ارسال

نشانی لینکتون اشتباهه

در ضمن عرض شد

اگر اسکریپت رایگانه نشانی پیوند دانلودش را از سایت مرجعش بگذارید
لینک به ارسال

لینکی که من دادم درسته .

از سایت مرجعش نگرفتم این توی نت هست سایت مرجع فکر کنم انگلیسی هست ک من فارسی میخاستم . رایگان هم هست

لینک به ارسال

بعضی از اسکریپت ها نیاز هست یک فایل دیتابیس داخلش ایمپورت بشه . اسکریپت رو بررسی کنید ببینید فایل sql نداره برای ایمپورت کردن . در مراحل نصب دقت کنید . اگر سوالی پرسید باید همون جوابی رو بدید که در داخل فایل کانفیگ اعلام کردید . مثل یوزر و پسورد و نام دیتابیس و یوزر دیتابیس و پیشوند دیتابیس و . . .

لینک به ارسال

post-336-0-86542500-1397843384_thumb.jpg

لینکتون اشتباهه

mediawiki را از سایت اصلیش دانلود کنید زبان فارسی هم داره راهنمای نصب هم داره هیچ بخش پیچیده و سر در گم کننده ای هم توش نیست جز اینکه فایلی که برای دانلود گذاشتن یک مقدار سنگینه حدود 48 مگ اگر اشتباه نکنم

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

db host آدرس هاست دیتابیس

db username نام کاربری دیتابیس

db password رمز عبور دیتابیس

db name نام دیتابیس

db table prefix پرفیکس یا پیشوند جدولها مثلا _wp

لینک به ارسال

معمولا همین روی localhost هست مگر اینکه سرور دیتابیس روی جای دیگه ای باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...