رفتن به مطلب

راهنمايي در خريد هاست

omid22

پست های پیشنهاد شده

دوستان خسته نباشيد...

من از سايت

https://www.name.com

ميخوام هاست نامحدود يك ساله رو بگيرم

كه با دامنه .in

جمعش شده 204 دلار...از سايت

http://paybarg.com/%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A8%D9%84%D8%BA-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

تبديل به تومان شده 684 هزار

بنظرتون براي هاست دانلود مناسب هستش؟؟

لینک به ارسال

پیشنهاد می کنن از سرورهای داخل ایران استفاده کنید هاست دل

سرور هاي داخل نسب به هزينه اي كه دارن بصرفه نيستن

مثلا يك ماه 200گيگ 90 هزار كه در سال ميشه يك ميليون...

خب وقتي ميشه از نامحدود با 700 تومن استفاده كرد..چرا 200 گيگي بگيرم..!!

اگه شما سرويس دهنده بهتري و گزينه بهتري ميشناسيد لطفا پيشنهاد بدبن..!!

لینک به ارسال

برای نا محدود بد نيست خوبه اما سرعتش هم شرته

تا حالا از اينجا سرويس گرفتی؟يا به خوب بودن سرويس هاش اطمينان داری؟

نا محدوده 3 ماه يا 6 ماه نميده؟بگيری ببينی چطورياست شايد اذيتت كرد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

1- هاست نامحدود وجود نداره!!!

2- اگه مشکلی در هاست پیش بیاد باید بتونید با پشتیبانی اونجا به زبان انگلیسی صحبت کنید

3- هاست های خارجی نسبت به قانون کپی رایت حساس هستن و اگه قوانین رو زیر پا بزارید, سایت شما رو واسه همیشه نابود میکنن

4- اگه از اسکریپت های نال شده استفاده کنید, سایت شما رو نابود میکنن

5- ممکنه فیلتر بشه و نتونید به اونجا دسترسی داشته باشید

در کل توصیه میکنم از کشور های خارجی سرور و یا هاست خریداری نکنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

نکته مهمی که دوستمون سید رضا اشاره کرد هاست نامحدود نداریم و فقط یه تبلیغ هست از جانب هاست ها

• امتیاز 3
لینک به ارسال
ميخوام هاست نامحدود يك ساله رو بگيرم

همونطور که دوستان گفتن کلمه نامحدود به اون شکلی که فکرشو میکنید واقعاً نامحدود نیست . "نامحدود" به این معناست که مثلاً شما میتونید از کل فضای هارد استفاده کنید . اما اگر هارد 100 گیگ باشه و 100 نفر رو میزبانی کنه میشه نفری 1 گیگ ولی کسی به 1 گیگ محدود نیست . هرکی زودتر استفاده کرد فضا میشه مال اون . یا مثلاً رم و سی پی یو سرور هم به همین نحو شیر میشه .

نکته دیگه اینه که اصلاً شما نباید هاستی که مطمئن نیستی رو یکساله بگیری اونم با این قیمت گذاف . میتونید با هزینه بسیاز پایین تر از اون چیزی که گفتید یک vps از یکی از هاستینگ ها بخرید (سرور خارجی رو از شرکت معتبر ایرانی بخرید) تا هم پهنا باند مناسبی داشته باشید و هم کیفیت سرورتون خوبی داشته باشه و هم برای پاسخ به سولااتون با مشکل مواجه نشید .

مثلا يك ماه 200گيگ 90 هزار كه در سال ميشه يك ميليون...

پهنای باند سرورهای ایران گرون در میاد برای هاست دانلود . البته هاست دی ال شرکت معتبری هست و قیمت هاست های دانلودش خوبه ولی لازم نیست شما سرور ایران تهیه کنید . همونطور که عرض کردم سرور خارجی رو از شرکت های ایرانی خریداری کنید . فکر میکنم برای شروع میتونید از یک هاست دانلود معمولی با قیمتی در حدود 20-30 هزارتومان در ماه شروع کنید و با افزایش بازدیدتون به یک vps برید .

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

آبتین وب رو من هم تایید میکنم.

اما اگه میخوای هاست خارجی بگیری ، qhoster.com هم هاست خوبیه و تقریبا 10 سالی هست که داره فعالیت میکنه .

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...