13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من وقتی روی به روز رسانی اتوماتیک افزونه کلیک میکنم ، به جای اینکه افزونه رو آپدیت کنه به این آدرس میره http://wp-plugin.ir/wp-admin/3.2.1 و به صفحه404 برخورد میکنه!

ممکنه که از افزونه باشه؟

مشکل از کجاست؟

ممنون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اکبر جان

تنها راه حل دم دستی آپدیت کردن از طریق منوی بروزرسانیه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل واسه بعد اپدیت وردپرسه من هم همین مشکل را دارم از قسمت بروز رسانی اقدام فرمایید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکبار هم وردپرس را راه اندازی مجدد کن شاید مشکلت حل شه بیشتر می خوره از خود وردپرس باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من وردپرسم رو به روز رساانی کردم ولی هنوز این مشکل پا برجاست!

؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ها رو غیرفعال کنید(تغییر نام پوشه plugins)

پوسته رو هم روی پیش فرض ست کنید.

ببینید مشکل پابرجاست؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه هارو غیر فعال کردم نشد!

پوسته رو پیش فرض کردن نشد!

باز هم مشکل هست!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه راهی مونده؟!! :D

خب این رو هم تست کنید.

یک وردپرس نسخه پایینتر رو توی یک زیرپوشه نصب کنید.

بعد هم ببینید برای آپدیت مشکل دارید یا خیر.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

i have the same problem :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی نسخه جدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله.هنوز بر روی نسخه های قبلی تست نکرده ام....#

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که دیگه بیخیالش میشم تا وردپرس آپدیت بشه ببینیم تو نسخه بعدی درست میشه یا نه!

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من یک راه حل پیدا کردم ! دوستانی هم که مشکل داشتن توجه کنن !!!!

مثلا افزونه wordpress seo به آپدیت شدن احتیاج داره ولی هر کاری میکنیم آپدیت نمیشه!!!!

خوب فقط کافیه که کلمه wordpress seo رو در بخش افزودن افزونه بزنیم و بجای اینکه "نصب کردن" بیاد ، "به روز رسانی افزونه" میاد! و روی اون کلیک میکنید و ...

;-)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط drmajidghiasi
      سلام
      میشه بگید چطور ریرپوسته وردپرس را آپدیت کنم ؟بعلت اینکه در پوسته اصلی تغییراتی درج شده نگرانم با اپدیت پوسته به مشکلی برخورد کنم
      باتشکر
    • توسط eniac
      سلام
      آیا ميشه تبلیغات بنری یا کلیکی رو داخل صفحه Amp گذاشت یا شورتکد تبلیغ؟
      توی مستندات amp يه چیزهایی نوشته ولی متوجه نشدم.
    • توسط imaniy
      سلام دوستان من افزونه Subscribe to Comments Reloaded رو نصب و پیکربندی کردم تا کاربر وقتی نظرش تایید شد یا پاسخ داده شد واسش ایمیل ارسال بشه ولی این کار رو نمیکنه نمیدونم چرا راستی تو قسمت نشانی رایان‌نامه فرستنده جیمیل من هستش این چطوری میتونه با جیمیل من برای کسی ایمیل ارسال کنه مگه سترسی داره؟ اگه مشکل همینه باید چیکار کنم؟ راستی راهی هست وقتی کاربر نظری ثبت میکنه بهش گفته بشه نظر شما منتظر تایید مدیریت میباشد؟ امیدوارم اینم افزونه نخاد.
    • توسط sae13
      سلام من یه تابع دارم.
      که نگاه میکنه اگه داده های خاصی توی دیتابیس ذخیره نیستن اونا رو اضافه میکنه.
      کد تابع من اینه :

function add_sellers_brand_size_to_db() { include_once dirname( __FILE__ ).'/sellers_brands.php'; // installation_db(); global $seller_array; global $brands_array; global $tire_sabok_size_gf_field_id; global $tire_sangin_size_gf_field_id; global $tire_gravity_form_id; $current_user = wp_get_current_user(); $current_user_name = $current_user->user_login; // $entry_size=GFAPI::get_entry() $tire_field = GFAPI::get_field($tire_gravity_form_id, $tire_sabok_size_gf_field_id); $tire_field = $tire_field->choices; $tire_sabok_size_array = array(); foreach ($tire_field as $tire) { array_push($tire_sabok_size_array, $tire['text']); } $tire_field = GFAPI::get_field($tire_gravity_form_id, $tire_sangin_size_gf_field_id); $tire_field = $tire_field->choices; $tire_sangin_size_array = array(); foreach ($tire_field as $tire) { array_push($tire_sangin_size_array, $tire['text']); } $tire_table_array = array(); foreach ($seller_array as $seller_name => $seller) { $tire_seller_sells_sabok = in_array('sabok', $seller['tire_type']); $tire_seller_sells_sangin = in_array('sangin', $seller['tire_type']); foreach ($seller['brands'] as $brand_name) { $brand = $brands_array[$brand_name]; $tire_sabok_is_in_brand = in_array('sabok', $brand['type']); $tire_sangin_is_in_brand = in_array('sangin', $brand['type']); if ($tire_seller_sells_sangin) { if ($tire_sangin_is_in_brand) { foreach ($tire_sangin_size_array as $size) { $seller_table_array = array($seller, $brand, $size, false); array_push($tire_table_array, $seller_table_array); } } } if ($tire_seller_sells_sabok) { if ($tire_sabok_is_in_brand) { foreach ($tire_sabok_size_array as $size) { $seller_table_array = array($seller_name, $brand_name, $size, true); array_push($tire_table_array, $seller_table_array); } } } } } foreach ($tire_table_array as $row) { global $wpdb; $table_name = $wpdb->prefix . 'tire_seller'; $seller = $row[0]; $brand = $row[1]; $size = $row[2]; $is_sabok = $row[3]; $id = $wpdb->get_var(" select max(id) from $table_name where tire_seller='$seller' and tire_brand='$brand' and tire_size='$size' ; "); if ($id == NULL) { $insert_array = array( 'tire_seller' => $seller, 'tire_brand' => $brand, 'tire_size' => $size, 'tire_type_is_sabok' => $is_sabok, 'added_by' => $current_user_name ); $wpdb->insert($table_name, $insert_array); } } }  

وقتی این تابع رو میذارم توی
      register_activation_hook(__FILE__,'add_sellers_brand_size_to_db');  فرجی نمیشه ولی وقتی خالی خالی اجراش میکنم بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
      ویدیوش
      http://gg.gg/cmdmn
      limit.zip
    • توسط kimidoonekekie
      سلام 
      چطور و از کجا میتونم ویرایش افزونه ها رو یاد بگیرم؟
      با کد نویسی آشنایی دارم و نرم افزار تحت وب با پی اچ پی هم نوشتم اما تاحالا تو این زمینه کار نکردم.
      الان به شدت احتیاج پیدا کردم که صفحه پیشخوان افزونه دکان - قسمت افزودن محصول رو ویرایش کنم.
      اگر کسی بهم بتونه این آموزش رو خصوصا  در مورد این نرم افزار بده به شدت احتیاج دارم.