رفتن به مطلب

اجرای کوئری پست ها با استفاده از ajax

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سوال :

چجوری میتونم یه کوئری رو با استفاده از ajax پیاده کنم؟

راستش من تو ajax خیلی ضعیفم و حالیم نمیشه.

میخوام نتایج یه کوئری رو با ajax فیلتر کنم.یعنی اول همه مطالب رو لود کنم و بعدش با کلیک مثلا روی دسته "گرافیک" یه کوئری اجرا بشه و فقط دسته "گرافیک" رو نشون بده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

یا علی

لینک به ارسال

خودم یه راهی پیدا کردم اما منطقی به نظر نمیرسه.

با استفاده از تابع load توی جی کوئری میرم و توی div محتوای یه فایل دیگه رو لود میکنم.اونوقت توی اون فایل کوئری رو میذارم.اینجوری هر بار اون کوئری که میخوام لود میشه.

اما مشکل اینجاست که برای هر کوئری باید یه فایل درست کنم.

کسی هست که بتونه راه عاقلانه تر پیشنهاد بده؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

پیاده سازی ajax با jquery روشش همینه که گفتید http://www.sitepoint.com/ajax-jquery/

از داخل یه اسکریپت دیگه با تابع load دستورات رو بخونید

لینک به ارسال

سلام

پیاده سازی ajax با jquery روشش همینه که گفتید http://www.sitepoint.com/ajax-jquery/

از داخل یه اسکریپت دیگه با تابع load دستورات رو بخونید

ممنون از پاسختون.اما جواب نداد :(

یعنی وقتی یه فایل دیگه رو فراخوانی میکنم کوئری اجرا نمیشه.یه جورایی اون فایل رو جزو وردپرس نمیدونه.

برگه هم ساختم نشد.یعنی برگه ساختم و این رو بعنوان پوسته بهش نسبت دادم.اما برگه اینجوری لود نمیشه.

لینک به ارسال

قبلا خارج از محیط وردپرس ajax نوشتید یا نه ؟

نه زیاد.نهایتش همین که یه تیکه از یه پیج رو نشون بدم.شما میتونی صفر در نظر بگیری.

حالا جدای از ajax ببینید راهی به نظرتون میرسه که یه چیزی شبیه لینک پایین در بیاد؟میخوام اون بخش چندرسانه ای توی خبرگزاری نسیم رو درست کنم =

خبرگزاری نسیم

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...