• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
oMid

معرفی کپچافا

5 پست در این موضوع قرار دارد

logo.png

کپچافا یک سامانه شناسایی مبتنی‌ بر آزمون چالش و پاسخ می‌باشد که با مطرح کردن مساله ای که پاسخ به آن برای انسان آسان ولی‌ برای ماشین دشوار می‌باشد، سایت‌ها، وبلاگ‌ها و پورتال‌های مبتنی‌ بر شبکه را از خطر حملات ربات‌های اینترنتی‌ مصون می‌دارد. این حملات میتوانند شامل اسپم سایت‌ها، وبلاگ‌ها و یا نفوذ به سیستم رایانه افراد، مراکز و یا سازمان‌ها باشند. کپچافا اساسا مبتنی‌ بر روش ارائه شده در کپچا می‌باشد، لیکن متناسب با محیط کاربر فارسی زبان طراحی شده و از همین روی است که آنرا کپچافا یا همان کپچای فارسی نام نهاده ایم. کپچا ‌ها شامل لغات یا عبارات لاتین و اغلب بی معنی میباشند در حالیکه کپچافا ‌ها از لغات و عبارات معنی دار فارسی استفاده میکنند.

چگونه از کپچافا استفاده کنیم؟!

ویرایش شده در توسط oMid

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالیه احسنت میگم به سازندش اگه اشتباه نکنم iehsan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:P

این چیه؟

طرف چه نبوغی داشته :D:P

خب یکی نیست بگه دادا اگه کسی کیبورد فارسی نداشته باشه چی؟ :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلا خبرش رو از وحيد شنيده بودم ،، جالبه ، براي استفاده از سرويس‌هاي بومي ميتونه مورد استفاده قرار بگيره و بهتره ..

خب یکی نیست بگه دادا اگه کسی کیبورد فارسی نداشته باشه چی؟ :P

داداش رضا طبق قوانين وردپرس فارسي :

درصورت نداشتن تخته‌کلید فارسی می‌توانید از بهنویس استفاده کنید :D:lol:;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میزنم شل پلت میکنم سعید خان :angry:

الان این کپچاایی که ساخته مشابیه reCaptcha هست که یکی از قویترین کپچاها و سختترینش هست برای رباتها !

اینی که این بابا ساخته دقیق همونه با کلمات فارسی ، من میگم کسی که داره ازش استفاده میکنه اگه کیبورد فارسی نداشته باشه چیکار کنه؟

کاری به وردپرس یا غیر وردپرس بودنشو ندارم!

من خودم حتی از reCpatcha هم استفاده نمیکنم چون کاربر پسند نیست چه برسه به اینکه کاربر رو مجبور کنم حتماً فارسی تایپ کنه!

پیشنهاد من استفاده از یک کپچای عدد فارسی یا ترکیبی است .

خودم دارم استفاده میکنم

http://rezaworkshop.ir/captcha/register

خدارو شکر تا الان یه روسی سعی کرده نتونسته ردش کنه :P

البته باز این یه کمی مشکل روی رنگش داره که توی دانلود شاپ همینو استفاده کردم ، رنگشم رندوم گذاشتم .

بعضی موارد باید از بعضی چیزها بزنی واسه کاربر پسند بودن !

این کپچایی که این بابا ساخته بیشتر جنبه فانتزی داره تا کاربردی ;)

(همینو میشه با کلاس جی دی فارسی جمع و جورش کرد سه سوت)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mpi
      با سلام  
      من از افزونه  No CAPTCHA reCAPTCHA  برای سایت چندزبانم استفاده کردم که در تنطیمات زبانش ، 3 گزینه ی  فارسی , English (United States) and Auto Detect  داره ، ولی وقتی حالت Auto Detect رو انتخاب میکنم ، زبان انگلیسی رو برای همه زبان های سایت نمایش میده . لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که برای هر زبانی ، تنطیمات خودشو اعمال کنه .
      با تشکر
    • توسط toopdesign
      با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان و سروران گرامی سایت پشتیبانی وردپرس.
      من مشکلی در یکی از قالب های وردپرس دارم و آن اینکه :
      با توجه به اینکه بخش ورود و ثبت نام و همچنین گم کردن رمز عبور توسط php اختصاصی نوشته شده است امکان استفاده از افزونه برای ایجاد کد کپچا را ندارم زیرا در فرم ها نمایش پیدا نمی کنه و زمانی که از کد کپچای فارسی گوگل هم استفاده می کنم و شورت کد آن را در آن قسمت صفحه ورود قرار می دهم ، کپچای گوگل به خوبی نمایش پیدا می کند ولی کاربر چه آن را وارد کند و چه وارد نکند ، می تواند براحتی وارد وب سایت شود و در حقیقت اعتبارسنجی انجام نمی شود. چه کد اضافه تری باید اضافه کنم تا دچار این مشکل نشوم. قبلا از همکاری شما بزرگواران کمال تشکر را دارم.
      آدرس وب سایت من : toopdesign.ir
    • توسط Milad123
      سلام
      افزونه Picatcha یه افزونه امنیتیه اما متفاوت با تمام افزونه های کپچا
      با نصب و فعالسازی این افزونه توی قسمت های ثبت نام،ورود،و حتی کامت گذاری ها (به انتخاب خودتون) یه تصویر امنیتی اضافه میشه اما اینبار نیازی نیست که کاربر کد امنیتی رو وارد کنه،بلکه کاربر باید از بین چند تا تصویر،اون چیزی که سیستم ازش میخواد رو انتخاب کنه!
      اگه میخوایید متوجه کارایی این سیستم بشید تنها راهش اینه که نصب کنید و خودتون ببینید چطور کار میکنه...
      مشخصات افزونه:
      نام: Picatcha
      ورژن: 1.3.3
      ویژگی های افزونه:
      نیازی به توصیح نداره،باید نصب کنید !
      صفحه افزونه در مخزن وردپرس
      http://wordpress.org/plugins/picatcha/
      توجه : برای فارسی بودن فقط فایل پیوست را دانلود کنید،فایل داخل مخزن وردپرس فارسی نیست!
      picatcha.zip

• توسط medil0ne
      سلام
      وقت بخیر
      تمی که بنده در سایت cketab.com استفاده می‌کنم، خودش یک فرم تماس داره.اما این فرم کپچا نداره و من نمی‌خوام از افزونه‌ی دیگه‌ای استفاده کنم.
      آیا ممکن هستش که به همین فرم تماس خودش کپچا اضافه کرد؟
      ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید.
      مرسی
      (صفحه‌ی تماس با ما)
    • توسط imacs
      سلام من هرچی افزونه کپچا برای نظرات و کامنت ها نصب میکنم بعد از یه چند روز اسپم نظرات شروع میشه ممنون میشم افزونه ای و معرفی کنید بهم مشکل من و حل کنه؟