رفتن به مطلب

قرار دادن آیکون برای ابزارک ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان میدونن چطور به عبارتی کجا رو باید ویرایش کرد که برای ابزارک ها ی قالب بشه یک آیکون یا لوگوی کوچیک قرار داد یا به عبارتی ابزارکا رو چطور میشه ویرایش کرد و استایل بهشون داد .

لینک به ارسال

سلام

هر ابزارک یک کلاس اختصاصی دارد که شما میتونید با استفاده از اون استایل اختصاصی به هر ابزارک بدین, مثلا ابزارک آخرین نوشته ها دارای کلاس widget_recent_entries است.

موفق باشید

لینک به ارسال

کلاس widget به صورت دیفالت بین ابزارکها مشترکه اگر یک آیکون برای همه می خواهید بگذارید از همین کلاس استفاده کنید و الا که فرمودند

لینک به ارسال

سلام

هر ابزارک یک کلاس اختصاصی دارد که شما میتونید با استفاده از اون استایل اختصاصی به هر ابزارک بدین, مثلا ابزارک آخرین نوشته ها دارای کلاس widget_recent_entries است.

موفق باشید

کلاس widget به صورت دیفالت بین ابزارکها مشترکه اگر یک آیکون برای همه می خواهید بگذارید از همین کلاس استفاده کنید و الا که فرمودند

لیست این کلاسا رو میتونم داشته باشم چون برای هرکدوم میخوام یه چیزی تعریف کنم

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال

روی صفحه راست کلیک کنید و مشاهده سورس کد را بزنید داخل صفحه سورس کد ctrl+f را بزنید و widget را جستجو کنید و یکی یکی کلاسهاتون رو بردارید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

درود.

بنده دارم قالب طراحی می کنم و کاملا هم ابزارک های اختصاصی براش دارم در نظر می گیرم.برای عنوان هر ابزارک هم با تگ i آیکون مخصوص قرار می دم.اگه بخوام برای هر ابزارک اختصاصی آیکون قرار بدم تگ i رو در فانکشنش تعریف کردم چون راه دیگه نبود که بشه برای هر ابزارک استایل عنوانش رو متفاوت کرد.

<?php echo $before_widget;?>
<?php echo $before_title;?>
<i class="post-icon"></i>
<?php echo $title ; ?>
<?php echo $after_title; ?>

حالا با این کار بنده نمی تونم برای ابزارک های پیش فرض تگ i بذارم چون اونوقت برای ابزارک های اختصاصی یک تگ i دیگه هم اضافه می شه.برای نمایش ابزارک ها در قالب بصورت زیر عمل کردم.

add_action( 'widgets_init', 'pasargad_widgets_init' );
include (TEMPLATEPATH . '/widgets/widget-posts.php');
if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'name' => 'RightSidebar',
'description' => 'ابزارک سمت راست که می توناید از ابزارک های اختصاصی برای این بخش استفاده نمایید',
'before_widget' => '<section class="right-body">',
'after_widget' => '</section>',
'before_title' => '<div class="mauve"><h3>',
'after_title' => '</h3></div>',
));
function pasargad_widgets_init() {
$before_widget = '<section class=" left-body">';
$after_widget = '</section>';
$before_title = '<div class="title"><h3>';
$after_title = '</h3></div>';

register_sidebar( array(
'name' => __( 'index' ),
'id' => 'index',
'description' => __( '' ),
'before_widget' => $before_widget , 'after_widget' => $after_widget , 'before_title' => $before_title , 'after_title' => $after_title ,
) );
}

الان ابزارک های اختصاصی با آیکون نشون داده می شن اما پیش فرض رو نمی تونم تگ i بهش اضافه کنم.( چون گفتم باعث می شه یک i دیگه به اختصاصی اضافه بشه)

این مورد رو چه جوری می شه درست کرد؟ راهی وجود داره که برای هر ابزارک تعریف کنیم که فلان before_title و ... استفاده کنه؟

ویرایش شده توسط افشیــــــن
لینک به ارسال

کدتون اینطوری درسته (برای نمونه)

register_sidebar(array(
'description' => 'ابزارک سمت راست که می توناید از ابزارک های اختصاصی برای این بخش استفاده نمایید',
'before_widget' => '<aside><div id="%1$s" class="right-body widget %2$s">',
'after_widget' => '</div></aside>',
'before_title' => '<div class="mauve"><h3><i class="post-icon"></i>',
));

و آیکونهای مختلف را باید با توجه به کلاس هر ویجت به تگ i داخل h3 اون نسبت بدید (در ضمن به تگهای html5 مستقیم کلاس ندید و برای فهرستها از aside استفاده کنید نه section بهتره)

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

کدتون اینطوری درسته (برای نمونه)

register_sidebar(array(
'before_widget' => '<aside><div id="%1$s" class="right-body widget %2$s">',
'after_widget' => '</div></aside>',
'before_title' => '<div class="mauve"><h3><i class="post-icon"></i>',
));

و آیکونهای مختلف را باید با توجه به کلاس هر ویجت به تگ i داخل h3 اون نسبت بدید (در ضمن به تگهای html5 مستقیم کلاس ندید و برای فهرستها از aside استفاده کنید نه section بهتره)

استاد من با فونت ایکون ایکون میدم یعنی با تگ i با این حساب چه جوری ایکون بدم.

به نظرم فقط میشه به کلاس post-icon یک بک گراند (آیکون) داد.

ویرایش شده توسط روحانی
لینک به ارسال

افزونه:

https://wordpress.org/plugins/font-awesome-4-menus/
https://wordpress.org/plugins/font-awesome-menus/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...