رفتن به مطلب

خطا در سایت مپ

mehdiBC

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

با افزونه مربوطه و آموزش های لازم اقدام به ساخت سایت مپ کردم برا سایتم اما وقتی لینک سایت مپ را از سایتم می زنم این خطا میاد:

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

قابل توجه: قبلا برا سایتهای دیگرم هم استفاده کردم و عالی اما نمی دونم این سری از هاست هست یا ؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن وارد افزونه که میشم خطای خط قرمز رنگ میده که: فایل sitemap.xml و sitemap.xml.gz موجود هست آیا اتوماتیک پاک شود؟ در حالیکه قبلا چنین فایلی نبوده و تا آپلود می کنم دوباره این خطارا تو افزونه میده!!!

ویرایش شده توسط mehdiBC
لینک به ارسال

در ورژن جديد(4 به بعد) اين افزونه ديگه نيازي نيست فايل هاي sitemap.xml و sitemap.xml.gz بسازين افزونه رو نصب و فعال كنيد خودش ميسازه !‌ همين !‌

لینک به ارسال

میدونم دوست عزیز طبق کاری که جناب رد پلاس فرومدن که اگر بخواهیم خودمون فال سایت مپ را نسازیم و ... با افزونه مربوطه این لینک میاد و اگه به آدرس

siat.com/

sitemap.xml بریم خطای

Not Found میدهد!!

لینک به ارسال

منظورتو درست نفهمیدم اما نسخه قدیم این افزونه خودت نقشه مپ میتونستی اسمش تغییر بدی اما نسخه جدیدش خود افزونهsitemap.xml و sitemap.xml.gz اتوماتیک میسازه و میتونی به وبمستر اینو بدی

siat.com/sitemap.xml

و این ارور اگه توی وبمتسر داد ب علت این هست ک سایت شما در دسرس خارج شده ب ی مدت کوتاه و میتونی اخرین نسخه نصب کنید و نقشه سایت خودرو به وبمستر بدین و به وبمستر اطلاع بدین از گزینه

Fetch as Google

مشکل برطرف شده تا سایت شما رو باز ایندکس کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...