رفتن به مطلب

مشکل با ویرایش قالب های وردپرس !!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت اساتید

بنده وردپرس رو بر روی سرور مجازی لینوکس نصب کردم . ولی متاسفانه نمیدونم چی شده که نمیتونم قالب ها رو ویرایش کنم !

اینم تصویرش

http://up.iranbuzz.ir/do.php?imgf=1397663310091.png

ناگفته نماند که این مشکل رو برای نصب قالب و پلاگین ها هم داشتم ولی از طریق SSH قالب رو در مسیر wp-content/theme و پلاگین ها رو در مسیر wp-content/plugins ریختم و اون وقت نصب کردم . چون وقتی میخواستم نصب کنم خطایی همانند زیر می داد

امکان ایجاد شاخه wp-content/uploads/2014/04 نیست. آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است؟

دوستان لطفا کمک کنند این مشکل رو برطرف کنم چون واقعا نیاز دارم سایتم رو هرچه سریع تر آماده کنم

مرسی

ویرایش شده توسط fadakweb
لینک به ارسال

سطح دسترسی شاخه های پلاگین و پوسترو روی 755 یا 777 بزارید و دوباره تست کنید

لینک به ارسال

درود

از این آموزش استفاده کردم ولی نتونستم دقیقا متوجه بشم دسترسی ها رو روی 755 گذاشتم

http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions

کنترل پنل نصب نکردم بخاطر مشکلات امنیتی ناشی از کنترل پنل ها . بر روی روت سرور نصبش کردم و با استفاده از دستور زیر فایل های wp-content , theme , plugins , uploads رو دسترسی هاش رو به 755 تغییر دادم

sudo chmod 755 /var/www/wp-content

و مابقی هم به همین ترتیب . ولی باز مشکل برطرف نشد . الان دسترسی های چه فایل ها و پوشه هایی رو باید 777 کنم؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با تشکر

مشکلم برطرف شد گفتم برای دوستانی که شاید مشکلی مشابه داشتند بگم استفاده کنند

دسترسی رو با استفاده از دستور زیر باید بر روی 777 تنظیم کرد

sudo chmod 777 /var/wp-content/etc

پوشه های plugins و themes و قالب مورد نظر رو باید بر روی 777 گذاشت و پوشه ای به اسم Uploads ساخت و دسترسی اون هم بر روی 777 بذارید تا بشه پلاگین و تم از قسمت مدیریت آپلود کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...