رفتن به مطلب

مشکل سرعت لود عکس

ممد

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخاستم بدونم اگر جایی که عکس های سایتمان از انجا لود میشود خیلی شلوغ باشه مثلآ یه پوشه باشه با 500 هزار تا عکس. اونوقت موقع لود یک عکس از ان پوشه شلوغی پوشه رو سرعت لود عکس مورد نظر تاثیر میزاره؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بستگی به قدرت و سرعت سرور داره و اصلا ربطی به این نداره که یک میلیون عکس توی یه پوشه بذارید یا همین 1 میلیون عکس رو توی 1 میلیون پوشه تک تک آپلود کنید :)

لینک به ارسال

ببخشید من منظورمو اشتباه رسوندم. منظور من سرعت فراخوانی عکس یا به عبارتی سرعت پیدا کردن عکس بود. میخاستم بدونم زیاد بودن عکس ها در یک پوشه در سرعت پیدا کردنش و در نهایت لودش توسط سرور تاثیر داره ؟؟؟

لینک به ارسال

ببخشید من منظورمو اشتباه رسوندم. منظور من سرعت فراخوانی عکس یا به عبارتی سرعت پیدا کردن عکس بود. میخاستم بدونم زیاد بودن عکس ها در یک پوشه در سرعت پیدا کردنش و در نهایت لودش توسط سرور تاثیر داره ؟؟؟

با عرض سلام به دوست عزیز

خیر تاثیری نمیزار به روی سرعت لود من الان یه پوشه دارم ک 3 هزارتا عکس داخلش و اصلا سرعت لود تغییری نکرد دوست عزیز امید درست گفتن

ویرایش شده توسط Alireza_B13
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...