• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Milad123

مشکل در نمایش لایک و دیس لایک در قالب!

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی

من میخوام با استفاده از این شورتکد :

<?php GetWtiLikePost()?>

دکمه های لایک و دیس لایک افزونه WTI Like Post رو توی صفحه اصلی سایتم زیر هر پست نمایش بدم

الان داخل ادامه مطلب هر پست دارم نمایش میدم. ولی با نمایش توی صفحه اصلی مشکل دارم!

سایتم رو میتونید از اینجا ببینید.

میبینید که زیر عکس هر پست توی صفحه اصلی اسم خواننده و بعدشم اسم آهنگ نوشته شده

حالا میخوام زیر اسم آهنگ دکمه های لایک و دیس لایک نمایش داده بشه اما وقتی شورتکد رو قرار میدم بهم ریخته میشه!! درست کار میکنه اما بهم ریخته میشه!!

توی عکس ببینید :

69842279336154077446.jpg

چطوری میتونم کاری کنم که تر و تمیز زیر هر پست کنار هم نمایش داده بشه؟؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟! :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی هیشکی راهی سراغ نداره؟؟! :o

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام الان افزونه فعاله ؟!‌ و شورت كد هست توي صفحه ؟!‌ چون من صفحه اصلي نگاه كردم چيزي نبود !‌ احتمالا استايل مشكل داره !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام الان افزونه فعاله ؟!‌ و شورت كد هست توي صفحه ؟!‌ چون من صفحه اصلي نگاه كردم چيزي نبود !‌ احتمالا استايل مشكل داره !

سلام بله عزیز افزونه فعال هست و از شورت کدشم داخل ادامه مطلب داره استفاده میشه فقط میخوام الان لایک و دیس لایک رو توی صفحه اصلی هم زیر هر عکس قرار بدم. شورت کد رو توی صفحه اصلی قرار میدم نمایش داده میشه کار هم میکنه ولی نمایشش نامنظمه!!چون

نمای سایت رو بهم ریخته بود برش داشتم. الان دوباره گذاشتم میتونید برید ببینید. وارد سایت بشید،به تب موزیک ویدیو مراجعه کنید میبینید :

www.fullalbum2.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Milad123
      سلام به همگی
      من این دوتا افزونه رو روی سایتم دارم،حالا میخوام از فایل سینگل قالبم این تابع رو حذف کنم :

<?php the_content(''); ?>

و بجای نمایش محتویات وردپرس،از توابع مخصوص خود قالب استفاده کنم اما مشکلی که اینجاست اینه که وقتی محتویات رو حذف میکنم دکمه ی لایک و دیس لایک افزونه WTI Like Post و همچنین دکمه های اشتراک گذاری افزونه Shareholic دیگه نمایش داده نمیشن!!
      میخوام بدونم کدهاشون چیه که بتونم توی قالب فراخوانیشون کنم؟