hosseinbrusli

وردپرس 3.9

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .... وردپرس 3.9 تازه اومده ..... آپدیت کنیم؟ کسی آپدیت کرده؟ مشکل اساسی یا جدی ایجاد نمیشه؟ مخصوصا برای افزونه های نصب شده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من آپدیت کردم

هیچ مشکلی نداره

از نسخه 3.8 هم بهتره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده آپدیت کرم و مشکلی که تا الان دیدم اینه که در قسمت ارسال مطلب وقتی عکس قرار میدی وسط قرار نمیده در کل مشکل اساسی ندیدم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده آپدیت کرم و مشکلی که تا الان دیدم اینه که در قسمت ارسال مطلب وقتی عکس قرار میدی وسط قرار نمیده در کل مشکل اساسی ندیدم

این که خیلی بده ... چون من تمام عکسهام وسط چینه! مطمئنی مشکل از قالب شما نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه گفت انصافا نسبتا سرعت اجرا بهتری از قبل در 3.9 ایجاد شده طبق گفته وردپرس که کنترل می کردم حدودا 1069 کد css حذف شده است.

کما این که سرعت اجرا و کامپایل بهتر از قبل شده است.

ویرایش شده در توسط sadeght
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرعتش بالا رفته. امنیتش هم بالا رفته

در کل توصیه میکنم حتما آپدیت کنید

چون اگه نسخه 3.8 مشکل امنیتی نداشت, نسخه 3.9 رو به این زودی منتشر نمیکردن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان مشکلی با فارسی سازی نداره؟

ویرایش شده در توسط hosseinbrusli
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا الان که مشکلی مبنی برفارسی سازی نداشته

دفعه قبل هم گفتم بروزکردن 90% آسیبی نمیزنه اما تداخل داشتن بعضی از افزونه ها با نسخه جدید باعث بروز مشکل میشوند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان مثل اینکه نسخه 3.9 با افزونه Ultimate TinyMCE مشکل داره. بدین صورت که پس از به روز رسانی ادیتور متن شما به شکل زیر در میاد! همونطور که تو شکل مشخصه، جاهایی که با قرمز مشخص کردم، لوگوی ابزارها مخفی شده! نمیدونم این مشکلی ناشی از باگه یا مشکل از جای دیگه است!

دوستانی که زبان خارجه اشون خیلی خوبه و تو وردپرس هستن، میشه لطف کنن و به نویسنده این افزونه ادیتور این موضوع رواطلاع رسانی کنن؟ هزارن بار ازشون ممنون میشم. اینم آدرس نویسنده این ازونه:

http://joshlobe.com/

http://ultimatetinymcepro.com/

http://plugins.joshlobe.com/

www.facebook.com/joshlobe

twitter.com/#!/joshlobe

24305225071457897467.jpg

ویرایش شده در توسط hosseinbrusli
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نسخه جدید بروز کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا این 3.9 قسمت گالریش امکانات زیادی داره ولی هیچ کدومش برای من کار نمیکنه ( این جا توضیح داده ) مثلا شما میتونید عکس را ادیت کنید ، کسی این قابلیت براش کار میکنه ، این لینکی که فرستادم رو مطالعه کنید می فهمید چی میگم

مثلا وقتی عکس میزارم اینگونه نشان داده میشود ( عکس زیر ) :

post-1740-0-28973500-1397774986_thumb.jpeg

قسمت گالری هم اینگونه است :

post-1740-0-28195900-1397775028_thumb.jpeg

وقتی روی عکس یا گالری کلیک میکنم برای ویرایش هیچ چیزی نشون داده نمیشه و اینکه وقتی از تگ ادامه مطلب استفاده میکنم هیچ چیزی نشون نمیده که این تگ اضاف شده یا نه ( همه این مشکلاتی که گفتم در قسمت ویرایش دیداری متن است ) ، من از افزونه wp-parsidate برای فارسی سازی وردپرس استفاده میکنم ...

اگر میشه راهنمایی کنید ، این جوری برای پست زدن بد طوری داره اذیتمون میکنه

ویرایش شده در توسط Majid
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه دید ادیتور Ultimate TinyMCE که نیومده!!

================

من مشکلات دوستمون تو پست بالا رو دارم .................

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه گفت این نسخه مشکلی نداره، البته نسخه انگلیسیش رو نصب کردم و مشکلی توش نبود ولی در نسخه فارسی تو سایت های مختلف مشکلات مختلفی داره، یه جا گالری مشکل داره، با یه قالب تو رسانه عکسی نشون نمیده و یه جا نمیتونی مطلب بنویسی.

این که مشکل تو چی هست برمیگرده به قالب شما و پلاگین هایی که استفاده میکنید. من پیشنهاد میدم دوستان صبر کنن تا باگ ها و اشکالات گرفته بشه، یه نسخه رسمی فارسی ازش در بیاد بعد آپدیت کنن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اینم پیغام نویسنده افزونه Ultimate TinyMCE :

• This version of Ultimate Tinymce will NOT function properly with WP versions 3.9 and later.
  • Instead, please switch to using our updated "WP Edit" plugin.

از افزونه ادیتور متن وی پی ادیت استفاده کنید ........... </p>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 3.9 چند تا مشکل داشت از جمله اینکه دکمه صفحه بندی کار نمیکرد!

اما بعد ازاینکه تیم وردپرس فارسی آپدیت هماهنگ با نسخه 3.9 رو بیرون دادن حداقل مشکل صفحه بندی حل شده و زمانیکه روی دکمه Page Breakers کلیکی میکنید، صفحه بندی به راحتی تو قالب شکل میگیره.

دست گروه ورپرس فارسی درد نکنه بابت این آپدیت.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از وقتی وردپرس 3.9 اومده افزونه ها دارن آپدیت میدن بیرون و با وردپرس 3.9 مچ میشن .

سرعتش خیلی بالاتر از نسخه های قبل رفته و امنیتش هم طبق برسی هایی که سایت های معتبر هک و امنیت روی وردپرس انجام دادند واقعا رشد بی نظیری رو داشته . بنظرم اگه نسخه 4 بیاد دیگه وردپرس از نظر امنیتی با سیستم هایی مثل جوملا و نیوک هم راستا بشه هر چند که همین الانش هم از نظر کارایی وردپرس توی نسخه 3.8.1 از جوملا جلو زده .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری