رفتن به مطلب

وردپرس 3.9

hosseinbrusli

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .... وردپرس 3.9 تازه اومده ..... آپدیت کنیم؟ کسی آپدیت کرده؟ مشکل اساسی یا جدی ایجاد نمیشه؟ مخصوصا برای افزونه های نصب شده.

لینک به ارسال

بنده آپدیت کرم و مشکلی که تا الان دیدم اینه که در قسمت ارسال مطلب وقتی عکس قرار میدی وسط قرار نمیده در کل مشکل اساسی ندیدم

لینک به ارسال

بنده آپدیت کرم و مشکلی که تا الان دیدم اینه که در قسمت ارسال مطلب وقتی عکس قرار میدی وسط قرار نمیده در کل مشکل اساسی ندیدم

این که خیلی بده ... چون من تمام عکسهام وسط چینه! مطمئنی مشکل از قالب شما نیست؟

لینک به ارسال

میشه گفت انصافا نسبتا سرعت اجرا بهتری از قبل در 3.9 ایجاد شده طبق گفته وردپرس که کنترل می کردم حدودا 1069 کد css حذف شده است.

کما این که سرعت اجرا و کامپایل بهتر از قبل شده است.

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

سرعتش بالا رفته. امنیتش هم بالا رفته

در کل توصیه میکنم حتما آپدیت کنید

چون اگه نسخه 3.8 مشکل امنیتی نداشت, نسخه 3.9 رو به این زودی منتشر نمیکردن

لینک به ارسال

دوستان مشکلی با فارسی سازی نداره؟

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

تا الان که مشکلی مبنی برفارسی سازی نداشته

دفعه قبل هم گفتم بروزکردن 90% آسیبی نمیزنه اما تداخل داشتن بعضی از افزونه ها با نسخه جدید باعث بروز مشکل میشوند

لینک به ارسال

دوستان مثل اینکه نسخه 3.9 با افزونه Ultimate TinyMCE مشکل داره. بدین صورت که پس از به روز رسانی ادیتور متن شما به شکل زیر در میاد! همونطور که تو شکل مشخصه، جاهایی که با قرمز مشخص کردم، لوگوی ابزارها مخفی شده! نمیدونم این مشکلی ناشی از باگه یا مشکل از جای دیگه است!

دوستانی که زبان خارجه اشون خیلی خوبه و تو وردپرس هستن، میشه لطف کنن و به نویسنده این افزونه ادیتور این موضوع رواطلاع رسانی کنن؟ هزارن بار ازشون ممنون میشم. اینم آدرس نویسنده این ازونه:

http://joshlobe.com/

http://ultimatetinymcepro.com/

http://plugins.joshlobe.com/

www.facebook.com/joshlobe

twitter.com/#!/joshlobe

24305225071457897467.jpg

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

آقا این 3.9 قسمت گالریش امکانات زیادی داره ولی هیچ کدومش برای من کار نمیکنه ( این جا توضیح داده ) مثلا شما میتونید عکس را ادیت کنید ، کسی این قابلیت براش کار میکنه ، این لینکی که فرستادم رو مطالعه کنید می فهمید چی میگم

مثلا وقتی عکس میزارم اینگونه نشان داده میشود ( عکس زیر ) :

post-1740-0-28973500-1397774986_thumb.jpeg

قسمت گالری هم اینگونه است :

post-1740-0-28195900-1397775028_thumb.jpeg

وقتی روی عکس یا گالری کلیک میکنم برای ویرایش هیچ چیزی نشون داده نمیشه و اینکه وقتی از تگ ادامه مطلب استفاده میکنم هیچ چیزی نشون نمیده که این تگ اضاف شده یا نه ( همه این مشکلاتی که گفتم در قسمت ویرایش دیداری متن است ) ، من از افزونه wp-parsidate برای فارسی سازی وردپرس استفاده میکنم ...

اگر میشه راهنمایی کنید ، این جوری برای پست زدن بد طوری داره اذیتمون میکنه

ویرایش شده توسط Majid
لینک به ارسال

نسخه دید ادیتور Ultimate TinyMCE که نیومده!!

================

من مشکلات دوستمون تو پست بالا رو دارم .................

لینک به ارسال

نمیشه گفت این نسخه مشکلی نداره، البته نسخه انگلیسیش رو نصب کردم و مشکلی توش نبود ولی در نسخه فارسی تو سایت های مختلف مشکلات مختلفی داره، یه جا گالری مشکل داره، با یه قالب تو رسانه عکسی نشون نمیده و یه جا نمیتونی مطلب بنویسی.

این که مشکل تو چی هست برمیگرده به قالب شما و پلاگین هایی که استفاده میکنید. من پیشنهاد میدم دوستان صبر کنن تا باگ ها و اشکالات گرفته بشه، یه نسخه رسمی فارسی ازش در بیاد بعد آپدیت کنن.

لینک به ارسال

خوب اینم پیغام نویسنده افزونه Ultimate TinyMCE :

• This version of Ultimate Tinymce will NOT function properly with WP versions 3.9 and later.
  • Instead, please switch to using our updated "WP Edit" plugin.

از افزونه ادیتور متن وی پی ادیت استفاده کنید ........... </p>

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

نسخه 3.9 چند تا مشکل داشت از جمله اینکه دکمه صفحه بندی کار نمیکرد!

اما بعد ازاینکه تیم وردپرس فارسی آپدیت هماهنگ با نسخه 3.9 رو بیرون دادن حداقل مشکل صفحه بندی حل شده و زمانیکه روی دکمه Page Breakers کلیکی میکنید، صفحه بندی به راحتی تو قالب شکل میگیره.

دست گروه ورپرس فارسی درد نکنه بابت این آپدیت.

لینک به ارسال

از وقتی وردپرس 3.9 اومده افزونه ها دارن آپدیت میدن بیرون و با وردپرس 3.9 مچ میشن .

سرعتش خیلی بالاتر از نسخه های قبل رفته و امنیتش هم طبق برسی هایی که سایت های معتبر هک و امنیت روی وردپرس انجام دادند واقعا رشد بی نظیری رو داشته . بنظرم اگه نسخه 4 بیاد دیگه وردپرس از نظر امنیتی با سیستم هایی مثل جوملا و نیوک هم راستا بشه هر چند که همین الانش هم از نظر کارایی وردپرس توی نسخه 3.8.1 از جوملا جلو زده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...