رفتن به مطلب

مشکل در ایندکس شدن / مطالب نمیشه ، تگ میشه !

silver21

پست های پیشنهاد شده

+ سلام ؛ لطفا سایت بنده که در امضا هست رو چک کنید ، مدتی هست که مطالب در گوگل به خوبی ایندکس نمیشه ولی تگ ها فورا روی گوگل دیده میشن !

- افزونه Yoast آخرین نسخه رو 2ماه پیش آپدیت و تنظیمات رو مثل قبل و بر اساس آموزش قرار دادم

- برای دزدی اطلاعات در خروجی Feed تاخیر گذاشتم (5 دقیقه)

- robots.txt هم چک بفرمائید

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

افزونه all in one seo رو نصب کنید و با توجه به آموزش ها اون رو تنظیم کنید اگر مشکل ادامه داشت دوباره اعلام کنید

در ضمن شما ۷٬۳۴۰ ایندکس دارید ...

لینک به ارسال

افزونه all in one seo رو نصب کنید و با توجه به آموزش ها اون رو تنظیم کنید اگر مشکل ادامه داشت دوباره اعلام کنید

در ضمن شما ۷٬۳۴۰ ایندکس دارید ...

مدتهاست از Yoast استفاده میکنم، طول میکشه صبر کنم افزونه دیگه کار انجام بده، کلی از تنظیمات جابجا میشه / اگه نظر دیگه نبود مجبورم عوضش کنم ، هر چند خیلی از وبمسترها از Yoast تعریف میکنن.

خبر از ایندکس ها .. دارم ، منتهی مدتیه بجای ایندکس شدن عنوان مطالب،گوگل داره تگ ها رو ایندکس میکنه و نگاهی به عنوان صفحه نداره (مطالب جدید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...