farnoosh.68

اگه سایت خوبی دارید ولی رنکینگش پایینه،حتما بخونید

5 پست در این موضوع قرار دارد

شاید برای شما هم پیش امده باشد که با داشتن سایتی خوب و بازدید مناسب باز هم رنکینگ خوبی در موتورهای جستجو دریافت نکرده باشید.اما سوال اینجاست که برای این مشکل چه باید کرد؟

جواب بسیار ساده است.باید صبر داشته باشید.رسیدن به رنک خوب نیازمند سپری شدن زمان است زیرا باید مدت زمانی سپری شود تا موتورهای جستجو به سایت شما به طور کامل اعتماد کنند حتی در شرایطی که سایت شما دارای محتوای مناسبی باشد.

. داشتن سایت مناسب با مطالب مناسب شاید خیلی زود نظر کاربران را جذب کند اما موتورهای جستجو به زمان بیشتری نیاز دارند تا به مطالب و سایت شما رنک بالاتری بدهند. حتی اگر سایتی مدت 6 ماه هم باشد که آپلود شده باشد ممکن است گوگل نتواند با مطالب شما ارتباط برقرار کند و سایت شما هیچ رنکی دریافت نکند. "

برخی از وب مسترها تصور میکنند اگر لینک های اتوماتیک ساخته شود یا با سایت های نادرست تبادل لینک انجام شود ممکن است در بهینه سازی سایت و سئو آن تاثیر داشته باشد اما باید بگوییم این عملکردها هیج نتیجه ای نخواهد داشت حتی اگر این تکنیک ها هم نتیجه دهد آپدیت الگوریتم گوگل پنگوئن سایت شما را با مشکل مواجه میکند.

یادتان باشد از روش های اسپم سئو استفاده نکنید زیرا احتمال متوقف کردن سایت شما از طرف موتورهای جستجو وجود خواهد داشت. اگر می خواهید رنکی را کسب کنید که همیشگی باشد باید محتوای سایت خود را از طریق قرار دادن مطالب مرتبط و مناسب بهینه سازی کنید تا به موتورهای جستجو نشان دهید مطالب سایت شما با کلمات استفاده شده مرتبط است.

همواره اطمینان حاصل کنید که سایت های مناسب با کیفیت بالا به شما لینک داده اند.

اگر مطالب ذکر شده را به درستی روی سایت خود پیاده کنید و کمی صبر پیشه کنید به زودی یه رنک بالایی خواهید رسید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب البته دوست عزیز حرفای شما درسته. اما اینا و بقیه مسایل سئو ، همیشه یه سری قواعد کلی هستن که کاربردی و واقعی هم هستن ، اما همیشه برای همه کارساز نیست.

گاهی مسایلی در کار اند که ربطی به اینا ندارن. شاید مثلا تعجب کنید که بگم انتخاب سرور و هاستینگ مناسب هم در ایندکس گوگل تاثیر داره.

برای مثال الان وبلاگ بنده که تو امضام هست ، حدوده یه ساله هست ، هنوز رنکینگ نداره در حالی که کیورد هاش رتبه های اول یا صفحات اول گوگل رو دارن.

درسته...اما اینا همش کلی گوییه. راهنمایی درست یعنی اینکه هر کی خواستار ، بود وبلاگ و صفحه ش رو به صورت جداگانه و تکی بررسی و مورد تحلیل قرار داد که نمیشه :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از مطلب شما، ولی به نظر من مطلب جدیدی برای کاربران این فروم نیست و مسائل از این فراتر اینجا بحث و تحلیل شده و میشن.

نمی دونم چرا لینک های نوفالوی داخل نوشته تون، اینقدر جلب توجه میکنه ... . دوستان اگر لازم می دونین بایگانی کنین ;).

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از مطلب شما، ولی به نظر من مطلب جدیدی برای کاربران این فروم نیست و مسائل از این فراتر اینجا بحث و تحلیل شده و میشن.

نمی دونم چرا لینک های نوفالوی داخل نوشته تون، اینقدر جلب توجه میکنه ... . دوستان اگر لازم می دونین بایگانی کنین ;).

حتما حق با شماست.حتما دفعه بعد مطالب مفیدتری میذارم B)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب البته دوست عزیز حرفای شما درسته. اما اینا و بقیه مسایل سئو ، همیشه یه سری قواعد کلی هستن که کاربردی و واقعی هم هستن ، اما همیشه برای همه کارساز نیست.

گاهی مسایلی در کار اند که ربطی به اینا ندارن. شاید مثلا تعجب کنید که بگم انتخاب سرور و هاستینگ مناسب هم در ایندکس گوگل تاثیر داره.

برای مثال الان وبلاگ بنده که تو امضام هست ، حدوده یه ساله هست ، هنوز رنکینگ نداره در حالی که کیورد هاش رتبه های اول یا صفحات اول گوگل رو دارن.

درسته...اما اینا همش کلی گوییه. راهنمایی درست یعنی اینکه هر کی خواستار ، بود وبلاگ و صفحه ش رو به صورت جداگانه و تکی بررسی و مورد تحلیل قرار داد که نمیشه :)

گوگل سایتتون رو شاید جریمه کرده باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من در حال بارگذاری سایتم هستم و سوالی برام پیش اومده
      اگه به فرض سایتم به سایت اول گوگل توی سرچ برسه و بعد از مدتی من کلا هاست رو با وردپرس دیگری با قالب دیگری ولی با همان مطالب قبلی جایگزین کنم، Rank خودم رو میتونم حفظ کنم؟
      یه مثال دیگه بزنم. مثلا اگه سایتم ویروسی بشه و مجبور بشم کلا وردپرس رو از اول نصب کنم و قالب رو بیارم بالا و مطالب رو از قبلی کپی پیست کنم، بر Rank سایتم و برای موتورهای جستجو تاثیری داره؟
    • توسط zuhair
      با سلام خدمت دوستان. 
      home page وب سایت بنده هم با https و هم با http تو گوگل ایندکس شده. در حالیکه بنده فعلا ssl نگرفتم برای سایتم. حالا سوالم اینه که چجور اونیکه با https هستش رو حذف کنم؟ حتی هر دو رو به کنسول گوگل معرفی کردم و درخواست دادم اونیکه https داره remove url بشه که کل لینکها حذف شدن ( https و هم  http ) البته سریع کنسل کردم بعد چند ساعت لینک ها باز اومدن تو نتایج. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

با تشکر
    • توسط abolfazl
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      ما یک گروه تبلیغاتی با تجربه و نام آشنا هستیم که قصد فروش جایگاه های تبلیغاتی خاص خودمون رو به تعداد محدود (حد اکثر 10 سایت با موضوعات مختلف) داریم
      تاثیرگذاری این روش و به شما کاملا تضمین میدیم، این روش تبلیغاتی کاملا اصولی و پر قدرت هست و بنا به کمیت و کیفت کار قیمتش با تخفیف ویژه برای اعضای وب هاستینگ 750 هزارتومن هست (توان این پکیج اینقدر بالاست که زمانی قصد ادامه همکاری نداشته باشید سایتتون بشدت افت میکنه... این پکج فقط برای وب سایت هایی که درآمد خاص خودشون و دارند وموضوعشون کاملا رقابتی هست مناسب هست)
      ما در این پکیج و این شیوه تبلیغاتی از هر نوع سایت با یک شرکت کار خواهیم کرد(یعنی یک هاستینگ، یک فروشگاه ، یک سایت با موضوعات مختلف و...) مجموعا حداکثر ده سایت

اگر صاحب یک کسب و کار معتبر هستد و قصد پیشرفتشو دارید حتما با همکاری کنید (این پکیج فوق العاده ارزشمنده)

قبل از تماس با شرکت های گردن کلفت ایرانی، ترجیح میدادم با شما عزیزان کارکنم

برای همکاری تمام اطلاعات وب سایت شرکت و نمونه کار ها او شماره تماس ارسال میشه

ولی تایید همکاری با ماست و ممکنه سایت شما مورد تایید قرار نگیره ...
      قبل از هرچیزی آدرس وب سایتتون و برامون ارسال کنید
      در پیغام خصوصی برامون بفرستید یا همینجا آدرس سایت و ارسال کنید جوابگو هستم
      لطفا بشدت از تغییر موضوع تاپیک خودداری کنید
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی می خواستم بدونم که اگر برای یک کلمه کلیدی مثلا جارو شارژی که در افزونه یوئست به عنوان کلمه کلیدی درج شده کلمات مشابهی مانند جارو های شارژی ، خانه تان را جارو کنید ، جارو کردن ، شارژ ، شارژ کردن جارو . میتونه نمونه ای برای تکرار کلمات کلیدی باشه یا صرفا اگه کلمه کلیدی جارو شارژی به تعداد زیاد در یک پست تکرار بشه اثر منفی بر روی سئو میزاره؟
      دوم اینکه من مدتی هست که از افزونه siteorigin استفاده می کنم. احساس میکنم که بعد از استفاده از این افزونه رتبه سایت در کلمات کلیدی سایت پایین اومده. میتونه درست باشه؟
      سپاس و تشکر
    • توسط Ali
      باسلام
      میخوام که تمامی صفحات وبلاگ نواندیکس بشه. چه کنم؟ مثلا type74.ir/page/5
      افزونه yoast seo هم دارم اما بخشی برای این کار نیافتم.
      باتشکر