رفتن به مطلب

تحقیق از شما در مورد سایت وبلاگ دهی

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من تصمیم دارم یه سایت وبلاگ دهی درست کنم اما سوالاتی دارم که اینجا مطرح می کنم لطفا پاسخ دهید :

1- برای این کار باید چقدر فضا و پهنای باند گرفت ؟ به هر وبلاگی چطوری فضا و پهنای باند تعلق میگیره آیا دست خودم است که بتونم تغییر بدهم ؟

2- این امکاناتی که هرکسی واسه سایت وبلاگ دهیش میزاره اینا اسکریپت هستند ؟ هزینه هر اسکریپتی که بخواهم اضافه کنم چقدره ؟

3- این که کسی وبلاگ میسازه یعنی به ساب دامین سایت اصلی یکی اضافه میشه ؟

4- به نظر شما برای این کار چقدر هزینه لازم است ؟

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

1-برای این کار شما نیاز به سرور مجازی حداقل با رم 1 گیگابایت نیاز دارید،پهنای باند دست شما نیست اما مقدار فضایی که به هر کاربر تعلق میگیره رو میتونید تغییر بدید

2-متوجه سوالتون نشدم

3-بله

4-برای این کار،شما علاوه بر هزینه سرور مجازی،دامنه و افزونه های پولی و یک پوسته شیک و البته مهمترین کار یعنی تبلیغات فکر کنم حدود 500 یا 600 هزار تومنی بشه،البته اگر بخواید از اول با قدرت شروع کنید

لینک به ارسال

ساخت سایت وبلاگ دهی حتی با سرور مجازی به صرفه نیست اگر می خواهید فعالیت اقتصادی درستی بکنید می توانید یک هاست نمایندگی تهیه کنید و نماینده اجاره هاست شوید و از فضای مازادی که در اختیار دارید استفاده کنید

برای سرمایه گذاری اینترنت هم مانند دنیای واقعی ماست سرمایه گذاری 700000 تومانی را نمی توان سرمایه گذاری نامید برای کسب در آمد یا باید میانجی یک سرمایه باشید یا به بالای ده میلیون فکر کنید

لینک به ارسال

ساخت سایت وبلاگ دهی حتی با سرور مجازی به صرفه نیست اگر می خواهید فعالیت اقتصادی درستی بکنید می توانید یک هاست نمایندگی تهیه کنید و نماینده اجاره هاست شوید و از فضای مازادی که در اختیار دارید استفاده کنید

برای سرمایه گذاری اینترنت هم مانند دنیای واقعی ماست سرمایه گذاری 700000 تومانی را نمی توان سرمایه گذاری نامید برای کسب در آمد یا باید میانجی یک سرمایه باشید یا به بالای ده میلیون فکر کنید

یعنی بنده یه سایت وبلاگ دهی درست کنم اما برای استفاده بهتر از آن هزینه از کاربر بگیرم ؟ مثلا نمایندگی هاست از کسی دیگه بگیرم ؟

کامل متوجه نشدم

سلام

1-برای این کار شما نیاز به سرور مجازی حداقل با رم 1 گیگابایت نیاز دارید،پهنای باند دست شما نیست اما مقدار فضایی که به هر کاربر تعلق میگیره رو میتونید تغییر بدید

2-متوجه سوالتون نشدم

3-بله

4-برای این کار،شما علاوه بر هزینه سرور مجازی،دامنه و افزونه های پولی و یک پوسته شیک و البته مهمترین کار یعنی تبلیغات فکر کنم حدود 500 یا 600 هزار تومنی بشه،البته اگر بخواید از اول با قدرت شروع کنید

منظور از سوال 2 اینه که مثلا طرف توی سایتش امکانات جدید برای وبلاگ ها ارائه میده هزینه هر امکانی که اضافه میشه چقدره ؟

اگر یه کاری توپ درست کنم و تبلیغ هم بکنم به نظرت نتیجه میده ؟

لینک به ارسال

کسی برای وبلاگ گرفتن پول نمی ده ولی ارائه ی یک سرویس مجانی خوب می تونه کاربر را متقاعد کنه که برای خرید هاست به شما مراجعه کنه یعنی وظیفه سرویس تبلیغ کیفیت هاسته

لینک به ارسال

سلام

برای ارائه‌ی سرویس پایدار باید سرور اختصاصی داشته باشین اونم از جایی که پشتیبانی فنی مناسبی داشته باشه و بتونین به سرعت زمانی که نیاز میشه ارتقا بدین. مصرف منابع (رم و سی‌پی‌یو) تو این سرویسها زیاده و با سرور مجازی هم امکان مشکل پیدا کردن کارتون وجود داره. در ضمن اکثرا پورت مناسبی به این سرویسها اختصاص نمیدن!

هیچ هاستی هم اجازه نمیده که از سرویس نمایندگی برای وبلاگ‌دهی استفاده کنین.

لینک به ارسال

شما میونید از کاربرانتون در قبال وبلاگ پول بگیرید

به این صورت که مثلا شما میزان فضاتون به هر کاربر 500 مگابایته اما کاربری میخواد که میزان فضای وبلاگش 2 گیگ باشه،ما میتونید برای هر 100 مگابایت اضافه یه قیمتی قائل بشید

همون سرور مجازی پیشنهاد خوبیه

اگر تبلیغات خیلی خوب و گسترده داشته باشید،شاید بتونید موفق بشید و به حد سرویس بلاگها یا فری بلاگ برسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...