سعید شعبانی

استفاده از تصویر به جای نام دسته ها

7 پست در این موضوع قرار دارد

چگونه می توان در هر پست به جای قرار دادن نام دسته یک تصویر گذاشت؟ مانند این تصویر post-412-0-76369000-1345279012_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه‌ها رو تست کنین:

http://wordpress.org/extend/plugins/category-images/

http://wordpress.org/extend/plugins/taxonomy-images/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابت افزونه ها متشکرم ولی من بدون افزونه می خواهم این کار را انجام دهم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بدون افزونه کمی کار براتون سخت میشه.

باید کدنویسی کنید.

هرچند افزونه هم همون کدهایی که شما باید بنویسی رو به شما ارائه میکنه.

پس استفاده از افزونه خیلی هم فرقی باد کدهایی که بایداستفاده کنید نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از افزونه باعث افزایش فشار روی هاست می شود و بهتر است تا با استفاده از کد نویسی این کار را انجام دهم حال شما برای برنامه نویسی چه پیشهادی دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از افزونه باعث افزایش فشار روی هاست می شود و بهتر است تا با استفاده از کد نویسی این کار را انجام دهم حال شما برای برنامه نویسی چه پیشهادی دارید؟

نه هر افزونه ای

خیلی وقت ها برعکسه بسیاری از افزونه ها پیش بینی زیپ کردن اطلاعات و کش کردن رو کردند که خودش باعث بالاتر رفتن سرعت می شه

بهر حال افزونه رو نمی شه از وردپرس حذف کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در خیلی از موارد فرقی نداره از کد استفاده بشه یا افزونه.

شما برای اینکه همچین چیزی رو ایجاد کنید باید به تایع category در وردپرس هوک بزنید. این خودش باعث فشار میشه.

اگر افزونه بخش مشکل داری بود مطمئن باشید تا الان از وردپرس حذفش کرده بودن.

علت فشار بعضی از افزونه ها کدنویسی کثیف (بی دقت و پراشتباه) نویسنده افزونه هاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behnamnz88
      با سلام خدمت دوستان عزیز.

قالب وردپرس من هیچ مشکلی نداشت تا اینکه چند افزونه معتبر در مورد سرعت بخشیدن به لود سایت مثل جتپک نصب کردم. اول مشکل آپلود تصویر داشتم و خطای عدم تراکم و امکان نمایش میداد. اون رو رفع کردم ولی الان محتویات فولدر آپلود رو نمایش نمیده و هیچکدام از تصاویر سایت لود نمی شوند. پلاگین های جدید رو حذف کردم. حتی وردپرس رو بصورت دستی دوباره تصب کردم ولی مشکل پا برجاست. 
      ممنون میشم اگر کمک کنید... همه مطالب در این مورد رو هم تقریبا مطالعه کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم

• توسط miraziz
      سلام. دوستان من با کد زیر می خواستم نام دسته ی پست مورد نظر را بالای عنوان مطلب فراخوانی کنم. ولی متاسفانه این کد هم دسته مادر و هم دسته ی فرزند را فراخوانی میکند. چندان به php آشنا نیستم. چه تغییری باید بدم که تنها نام دسته ی فرزند را نشون بده؟ 
      <?php the_category($separator, $parents, $post_id); ?>

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط aryanz
      دوستان سلام
      من یک مشکلی دارم که ممنون می‌شم اگه راهنمایی کنید.
      موضوع اینه:
      از کد زیر برای نمایش دسته‌های فرزند یک دسته‌ی مادر استفاده می‌کنم. یعنی مثلا اگر روی دسته‌ی «الف» کلیک بشه، یک منو زیر منوهای مادر باز می‌شه که توش دسته‌های فرزند «الف» رو نشون می‌ده:
      <?php if (is_category()) { $this_category = get_category($cat); $ids_category = get_category($cat); } if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ echo '<div class="cat-child">'; $this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0"); if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ if ($this_category) { echo $this_category; } } echo '</div>'; ?> </ul> <?php } ?> کد بالا به خوبی کار می‌کنه. 
      اما مشکل من اینه که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، این نوار منوی دسته‌های فرزند دیکه نشون داده نمی‌شه. در واقع دنبال راه حلی هستم که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، منوی دسته‌های هم رده‌ی اون همچنان نمایش داده بشه.
      توی تصویر پیوست شده هم سعی کردم توضیحم رو کامل کنم

• توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.