رفتن به مطلب

راه اندازی فروشگاه کاربران توسط وردپرس

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان قصد داریم سیستمی راه اندازی کنیم که افراد عضو بشن ، محصول برای فروش بزارن و محصول بعد از تایید مدیر به نمایش در بیاد ، حالا کاربرا یه پنلی داشته باشن که بتونن روی محصولاتشون مدیریت کنن

در صورت امکان درگاه پرداخت پی لاین هم بهش وصل باشه برای محصولات

خواستم بدونم راه اندازیش با وردپرس ممکن هست ؟

اگر بله یک توضیح مختصر به همراه پلاگین های مربوطه بگید ، طراحی یک پوسته برای این منظور مشکل ما نیست چون میتونیم انجام بدیم تا جای که اطلاع دارم افزونه ارسال پست توسط کاربر هم موجود هستش اما کلا یه راهنمایی جامع در این باره نیاز داشتم که مطمئن بشم شدنی هست یا خیر

پیشاپیش تشکر

لینک به ارسال

سلام

اگه تاکید دارید سیستم فروشگاهتون رو تحت وردپرس اجرا کنید ووکامرس بهترین گزینه هست.http://www.woocommerce.ir/

لینک به ارسال

Wow من از وجود این افزونه هیچ اطلاعی نداشتم بسیار عالی هستش

فقط الان تنها موردی که میمونه اینه که آیا افراد میتونن عضو شن و محصول اضافه کنن ؟

لینک به ارسال

زیاد توصیه این طوری نمی شود کما این که بهتر هست خودتون تولید کنید قرار بدید و بفروشید این طوری بهتر هم هست.

لینک به ارسال

افراد؟ منظورتون کاربران سایت هست؟

بله ، افراد عضو بشن و بتونن محصول اضافه کنن

زیاد توصیه این طوری نمی شود کما این که بهتر هست خودتون تولید کنید قرار بدید و بفروشید این طوری بهتر هم هست.

دوست عزیز یکی از مشتری های بنده قصد داره چنین سیستمی با وردپرس بالا بیاره برای بنده به صرفه نیست بشینم پلاگین بنویسم :)

لینک به ارسال

بله ، افراد عضو بشن و بتونن محصول اضافه کنن

دوست عزیز یکی از مشتری های بنده قصد داره چنین سیستمی با وردپرس بالا بیاره برای بنده به صرفه نیست بشینم پلاگین بنویسم :)

خوب یه چیزی میتونم راهنمای کنم ولی باید تست کنید

افزونه مدیریت کاربران نصب میکنید و تمامی پست های ارسال شده را فقط اجازه پیش نویس شدن میدید و یا اینکه برای باز بینی

لینک به ارسال

خوب یه چیزی میتونم راهنمای کنم ولی باید تست کنید

افزونه مدیریت کاربران نصب میکنید و تمامی پست های ارسال شده را فقط اجازه پیش نویس شدن میدید و یا اینکه برای باز بینی

با توجه به امکاناتی که ووکامرس داره احتمالا با ووکامرس بزنیم براش برای همین میخوام بدونم ووکامرس رو میشه اینکارو کرد باهاش یا نه البته یه تست میکنم رو ووکامرس خودم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...