clomer

فروش فرم تماس با ما فارسی شده

2 پست در این موضوع قرار دارد

-فرم تماس با ما ترجمه شده با امکانات زیاد و امنیت بالا

-خطا های متعدد

-کد امنیتی

-موضوع پیام برای گرو های مختلف

-کم حجم

فقط ایمیلتونو جایگزین کنید .

قیمت 6 هزار تومان

دموی انلاین

اگه خواستید بخرید همین جا پست بزارید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا قبل از ارسال پست قوانین بخوانید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Jamal Poosti
      با سلام و خسته نباشید داخل ورد پرس میشه ی دستوری شرطی واسه خرید هامون داشته باشیم
                       مثلا بهش بگیم اگه مشتری بالای 24 مورد یک کالا رو سفارش داده بود بهش کد تخفیف بده
    • توسط حامد قاسمی
      سلام 
      من مبخوام در یکی از بخش های صفحات سایت فرمی ایجاد کنم که کاربر بتونه متنی رو بنویسه و به ایمیل تعیین شده ارسال کنه 
      برای این کار افزونه Contact Form 7 رو انتخاب کردم 
      میخوام در ایمیلی که ارسال میشه همراه متن کاربر (و ترجیا بدون اینکه کاربر ببینه) آدرس صفجه ای که فرم درش کلیک شده  هم ارسال بشه 

امکانش هست ؟ 
      و اگر نیست راهکار جایگزینی دارید دوستان؟
    • توسط madidi
      سلام 
      آیا افزونه ای میشناسید که بشه باهاش یه فرم ساخت و وقتی کاربر فرم پر و ارسال کرد 
      بصورت اتوماتیک به عنوان مقاله ارسال بشه یا در پیش نویس در دسته خاصی ذخیرش کنه؟
    • توسط hessamasna
      سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 
      سایت https://applastgroup.com/

• توسط 3ngineer
      وقت بخیر 
      دوستان چطور میشه برای فرم های داخل سایت محدوده زمانی تعیین کرد؟ حالا یا با افزونه یا با کد
      مثلا یه مدتی شرکت میخاد نیرو بگیره و فرم باید فعال باشه ولی بعد از آن مدت دیگه فرم نمایش داده نشه.
      با تشکر