• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mahyarjoon

مشکل قالب دارم بهم ریخته

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من قالب صفحه اصلی قسمت محصولات فروشگاه موضوع سایتم نمایش داده می شد اما امروز دیدم نیست خراب شده امام در ادامه مطلب که می رم درست هست چکار باید بکنم درست شود

post-2423-0-91374700-1398255838_thumb.jp

post-2423-0-33163900-1398255847_thumb.jp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

آیا تغییر خاصی انجام دادید؟

بررسی کنید ببینید کد موردنظر حذف نشده است!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر می آد دسته بندی دیگه ای به اسلایدر معرفی شده یا اگر پست تایپ دارید پست تایپی دیگه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمی دانم دست به کد ها زدم یا نه حالا بگید چکار باید بکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر شما نمی دونید دست به کدها زدید یا نه من باید جادوگر باشم که بگم چی کار کنید

اگر قالبتون رایگانه لینک دانلودش رو از یه سایت معتبر بگذارید که بررسی بشه و اگر نیست بحثش در انجمن ممنوعه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر کنم style.css باشه چون من میخ واستم کدی تغییر بدم قسمت signel.php هواسم نبود کد style.css اشتباهی جایگزین کردم بعد من بک آپ قالب داشتم درستش کردم فکر کنم اینجوری شد حالا من style.css بدم مشکلی ندارد ببینید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه از style.css نیست

اگر قالبتون رایگانه لینک دانلودش رو از یه سایت معتبر بگذارید که بررسی بشه و اگر نیست بحثش در انجمن ممنوعه
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسافنه نیست قالب طراحی شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین را بخوانید بحث در مورد قالبهای غیر رایگان در انجمن ممنوعه با طراح قالب تماس بگیرید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسافنه نیست قالب طراحی شده

به طراح قالبت بگو

بعدش برای يه كد زدن اشتباه كه بك آپ نميزنن

كد و برميداشتی و توی قسمتی كه ميخواستی دوباره پيست ميكردی ذخيره ميزدی ديگه

اشتباه به اين كوچيكی بك آپ لازم نداره.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث درباره قالب های غیر رایگان ممنوع است اما

فکر میکنم مشکل تداخل کوئری ها باشد چون در بالا سایت باید post title نمایش داده شود که مشکل خورده و در پایین هم به صورت کشویی میباشد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری