رفتن به مطلب

دلیل 404 شدن برچسب ها

saber

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک مشکل که در وردپرس دارم این هست که تمامی برچسب ها را برایم NOt FOUND میکند تقریبا بعد از انتشار هر مطلب در سایت حدود 10 تا 404 اضافه میشود به وبمستر تولز گوگل مشکل از کجاست از وردپرس هست یا؟؟؟

لینک به ارسال

یه بار دیگه تنظیمات پیوند یکتا رو ذخیره و تست کنین ببینین چی میشه. در مورد دسته‌ها که از نو ذخیره کردن جواب میده.

لینک به ارسال

خیلی عجیبه دیشب تعداد 404 ها 391 بود دیشب همه 404 را که به خاطر تغییر لینک بود درست کردم امروز شد 2 تا این 404 ها قابل برگشت هستند باز بشود 391 ؟؟

در مورد پیوند یکتا جناب newbe یعنی با همین اطلاعات زخیره کنم؟

لینک به ارسال
خیلی عجیبه دیشب تعداد 404 ها 391 بود دیشب همه 404 را که به خاطر تغییر لینک بود درست کردم امروز شد 2 تا این 404 ها قابل برگشت هستند باز بشود 391 ؟؟

تعداد ۴۰۴ها و خیلی از چیزهایی که تو گوگل وبمستر می‌بینین همیشه دقیق نیست مهم درست بودن لینک‌هاست که تاثیر بدی روی کارتون نذاره.

با همین اطلاعات ذخیره کنم؟

بله با همین ساختار ذخیره کنین.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

آقا این گوگل وبمستر پدر ما رو در آورده.همه چی رو ارور داده.یه سری کارا می کنه که هر چی دنبالش می گردم پیدا نمیکنم.خیلی از پست ها رو دیدم ولی نشد دیگه.

ببینید:

آخر خیلی از برچشب ها و لینک ها و دسته ها این رو قرار میده که باعث میشه ارور 404 بده.htt.p://higgsboson.ir/ (به نقطه بعد از htt دقت کنید.کلا چرا باید این لینک اضافه بشه من نمیدونم)

توی قالب رو هم گشتم.هیچ جایی ندیدم این رو وارد کرده باشم.افزونه ای هست چک کنه ببینم کجا این عبارت وارد شده؟

و اینکه مثلا برای بایگانی ها خطا میگیره http://www.higgsboson.ir/2012/07

یا این یکی: http://www.higgsboson.ir/e-books/electromagnetic/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3-%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%B3-%D9%88-%D9%85%DB%8C%D9%84%D9%81/comment-page-1/

چرا نوشته comment-page-1

راستی یه چیزی بگم تا نپرسین.پیون یکتا تغییر داده شده.ولی افزونه های پیوند یکتا رو من نصب کردم.الان بعد از چندین ماه باز هم این خطاها داره.

لینک به ارسال

شما افزونه سئو نصب دارید؟ شاید بخاظر تنطیمات اون باشه.

comment-page-1 هم از صفحه بندی بخش نظرات شما میاد.

لینک به ارسال

شما افزونه سئو نصب دارید؟ شاید بخاظر تنطیمات اون باشه.

comment-page-1 هم از صفحه بندی بخش نظرات شما میاد.

نه،افزونه سئو نصب ندارم.خود پوسته از سئو پشتبانی می کنه.هنگام ارسال مطالب،یه سری قسمت ها برای ایجاد متا،توضیحات و عناوین داره.

صفحه بندی بخش نظرات پوسته؟شما اگه به پست دقت کنید،بیشتر از 3 نظر نداره.چرا بقیه پست ها که تعدا نظرات بیشتری دارن،اینجوری نشده؟

لینک به ارسال

خود گوگل که مسلما چیزی رو جنریت نمیکنه.

هرچی هست از سایتتون داره ایجاد میشه.

از افزونه یا کد خاصی هست.

کلا باید سایت رو از نظر کدهای اضافه بررسی کنید.

لینک به ارسال

خوب الان هیچ افزونه ای برای این کار نیست بگرده ببینه مشکل کجاست؟

یا مثلا بگرده عبارت اضافی htt.p// رو پیدا کنه؟

لینک به ارسال

شما ان آدرس ها رو بکمک گوگل وبمستر حذف می کنید؟

http://www.google.com/webmasters/tools/removals

با کمک این افزونه هم میتونید آدرسها رو تصحیح کنید.

این توضیحات رو هم بخونید.

لینک به ارسال

حرف شما هم درست.ولی چند تا رو درست کنم؟

خوب باز هم تولید میشه.باید بفهمیم که چرا باید این لینک خراب آخر تگ ها و دسته ها و .. اضافه میشه.فردا یه تگ دیگه من اضافه کنم،باز همون آش و همون کاسه.

فعلا من برخی پلاگین ها رو عیر فعال کردم.ببینم گوگل چی میگه.

ممکنه گوگل از لینک های ذخیره شده ی قبلی توی کش خودش دوباره استفاده کنه؟

یعنی تاثیری هم داره من پلاگین ها رو غیر فعال کردم؟(گفتم شاید از اثر برخی پلاگین ها باشه)

لینک به ارسال
ممکنه گوگل از لینک های ذخیره شده ی قبلی توی کش خودش دوباره استفاده کنه؟

گوگل برای اینکار کش نمیکنه(حداقل تا جاییکه من میدونم)

یعنی تاثیری هم داره من پلاگین ها رو غیر فعال کردم؟(گفتم شاید از اثر برخی پلاگین ها باشه)

بله ممکن هست از افزونه ای باشه.

فعلا منتظر بشید که چی میشه.

لینک به ارسال

منتظر شدیم هیچی نشد.باز همون آش و همون کاسه.یکی دو تا خطا هم که نمیگیره!

ما ریسک کردیم و وردپرس رو حذف و دوباره نصب کردیم.باز ارور گرفت.

الان می خوام با یه پوسته ی دیگه امتحان کنم ببینم چی میشه.(سایتم خیلی ضربه می خوره ها.ولی تا زمانی که نفهمم چه چیزی باعثش میشع ول کنش نیستم.)

یه چیز خنده داری هم بهتون بگم بخندیم.من همه چی رو از رو هاست پاک کردم.دیتابیس و فایل و ... .ولی باز سایت بالا میاد. :lol: با چند تا آی پی متفاوت تست کردم بالا میاد :D

لینک به ارسال

بالااومدن سایت از کش isp هست.

وگرنه سایتی که فایلی روش نباشه اصلا بالا نباید بیاد...

لینک به ارسال

متاسفانه باز هم گوگل ارور گرفت.قالب رو عوض کردم.پلاگین ها حذف شدند.وردپرس رو دوباره نصب کردم.

نمی دونم گوگل چشه.این آدرس ها رو از کجا پیدا می کنه.یه سری لینک ها که توسط افزونه ایجاد شده، رو که خیلی وقت پیش مثلا تغییر کردن هنوز که هنوزه داره ارور میگیره.

خداییش شما بگین من این ارور رو از کجای سایتم پیدا کنم.http://www.higgsboson.ir/htt.p:/www.higgsboson.ir/

خیلی مسخره هست.

من کلافه شدم :o

لینک به ارسال

شما یک مدت با پوسته پیش فرض کار کنید. پوسته استانداردی هست. اگر بازهم همین مشکل ادامه داشته باشه از پوسته و افزونه مطمئن میشید.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

مشکل 404 شدن برچسب ها همیشه بوده و هست و یکی از نقص های وردپرس هستش! دوستان علت 404 شدن برخی از برچسب ها حذف اتوماتیک اونها به دلایل نامعلوم هم امکان داره باشه. بنده هم درگیر این مشکل بودم و هستم! نمیدونم علتش هم چیه که تعدادی از برچسب هام بعد از گذشت یه مدت خود به خود پاک میشند!

شما هم اول چک کنید ببنید برچسب هاتون پاک شده یا نه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...