• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
goldenflower

نظرخواهی در مورد سایت ویدیو

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

میخواستم یه سایت ویدیو راه اندازی کنم ، میخوام مختص ویدیو باشه اما نه مثل آپارات و.. برای اشتراک ویدیو توسط کاربران ، قراره روش ویدیو های آموزشی قرار بگیره و نیاز به امکان ارسال ویدیو توسط کاربر نداره ، از اون جایی که تجربه راه اندازی سایت با چنین موضوعی رو ندارم از دوستان میخوام راهنمایی کنند در مورد اینکه با وردپرس بسازم یا سیستم دیگه ای و همچنین در مورد اینکه برای چنین سایتی نیاز به چه میزبانی داره؟

کلا دوستان تجربیات و نظراتشون رو بگن.

باتشکر

ویرایش شده در توسط goldenflower
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

100% با وردپرس بساز

سرورمجازی ويندوز بگير برای دانلود + آپلود

هم ميتونی هاست اشتراكی بگيری هم سرور مجازی لينوكس

دامنه .ir نگير بين المللی بگير

برای خريد هاست هيچ عجله ای نكن خوب پرس و جو كن

به هركسی اعتماد نكن و واسه هرچيزی پول خرج نكن

واسه هركاری جستجو و پرس جوی حسابی بكن

بهترين جا برای طرح سوال همين انجمن هستش

هاستينگ خيلی تو پيشرفت سايت اهميت داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید میزبانی خود سایت و فایل های ویدیویی جدا باشه یا سرور مجازی میتونه جوابگوی هردو باشه؟

یه سوال دیگه اینکه در وردپرس چه افزونه ای را برای این کار توصیه می کنید.

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببينيد برای بالا آوردن سايت ميتونيد فعلا از هاست اشتراكی استفاده كنيد

اما برای آپلود كردن فايل هاتون اگر حجم فايل های ويدئوییتون زير 10 مگ هستش و سرعت نت خودتون هم خوب هست ميتونيد از هاست دانلود استفاده كنيد

اما اگر بيشتر از 10 مگ هست بهتره از سرورمجازی ويندوز برای آپلود استفاده كنيد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس فعلا با هاست اشتراکی بالا میارم.

البته فایلام بیشتر از 10 مگ هستن ، برا فایل ها احتمالا سرور مجازی رو انتخاب کنم.

در مورد افزونه هم اگه لطف کنید راهنمایی کنید که خیلی عالی میشه :rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون از افزونه رو متوجه نميشم؟برای چه كاری؟

سرور مجازی ويندوز هم اگه سرعت نتتون خوبه با سرعت 1 هارد 40 كارتون حل ميكنه تا چند ماه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم افزونه ی ویدیو پلیر و....

تو جوملا یه کامپوننت هست کلا امکانات سایت اشتراک ویدیو رو از پخش کنند گرفته تا کلی چیزای دیگه رو به سیستم اضافه میکنه ، آیا مشابهش رو داریم. چون من مصمم هستم با وردپرس راه بندازم نیاز ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما ميخوای ويدئو های آنلاين بزاريد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام هم بشه آنلاین دید و هم بشه دانلود کرد.

شما به نظرم برداشت کردید که سایت صرفا برا دانلوده؟ منظورم ازین که نمیخوام مثل آپارات باشه اینه که نیاز به امکاناتی مثل ارسال ویدیو توسط کاربر نیست و صرفا ویدیوها توسط مدیر قرار میگیره.

ببخشید گیجتون کردم ، من کار اصلیم طراحی و تدوینه! تو وب متخصص نیستم.

راستی نت افزار به نظرتون چطوره؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه ميخوای به مشكل بربخوری برو رو نت افراز به محض كوچيك ترين شكايت ازتون و اگه فتا و ساماندهی اطلاعاتتون رو بخواد نت افراز دو دقيقه ای بهشون ميده و بك آپ هم بهت نميده

اصلا دوره اين و خط بكش

راستش من روی آنلاين ويدئو تخصصی ندارم و كار نكردم ايشالا مديران باتجربه ميان و جوابگوی سوالتون ميشن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته زمینه فعالیت قراره آموزشی باشه و مسئله خاصی هم نیست ولی خب یکم تحقیق میکنم تا از یه جای خوب هاست بگیرم.

ممنون از راهنمایی هاتون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای خريد دامنه هم جستجو كن

قيمت ها توی هر شركت بالا و پايين داره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cheeta
      با سلام خدمت عزیزان
      یک افزونه نیاز دارم تا بتونم به جای تصویر شاخص ویدیو اپلود کنم، میخوام ویدیو در بالای مطالب و همونجایی که تصویر شاخص هست نمایش داده بشه.
      افزونه Featured Video Plus رو نصب کردم کار نکرد. افزونه مشابه یا کدی اگر هست ممنون میشم کمک کنید
    • توسط mesteramir
      سلام دوستان
      پلیری هست که مثل یوتیوب کار کنه؟؟
      مثلا ویدیو که پخش میشه سمت راستش یه سری لیست بیاره و موقعی که ویدیو تموم میشه داخل باکس پلیر مثلا 4 تا ویدیو دیگه بیاره؟
      افزونه ای هست برای اینکار؟؟
    • توسط mesteramir
      سلام دوستان
      پلیری هست که مثل یوتیوب کار کنه؟؟
      مثلا ویدیو که پخش میشه سمت راستش یه سری لیست بیاره و موقعی که ویدیو تموم میشه داخل باکس پلیر مثلا 4 تا ویدیو دیگه بیاره؟
      افزونه ای هست برای اینکار؟؟