• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
حمید

چند سوال درباره ی یه فروشگاه اینترنتی

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم بدونم سایت هایی مثل http://www.mihanstore.net از کجا کالاهاشون رو برای فروش جور میکنند؟؟؟

مطمئنا خودشون تولید کننده او جنس و کالا نیستند؟؟؟!!!

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایا مجوزی لازم هست ؟؟

افزونه های لازم برای یه فروشگاه کامل چیه؟؟

اگه بخوام به عنوان سیستم همکاری در فروش باهاشون مشارکت کنم چند درصد احتمال میدید پنل کاربری شفاف و صادقانه ای

داشته باشند

و اگه مطالب دیگه ای هست که باید برای ساخت یه فروشگاه باید بدونم ممنون میشم تو همین پست بگین !!

مطمئنا سوال خیلی از بچه های دیگه هم میتونه باشه...

ممنون

ویرایش شده در توسط حمید
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فکر می کنم چیزی که ذهن شما رو مشغول کرده اینه که این سایت ها که درصد سود بالایی میدن چجوری براشون صرف می کنه..

ببینید زمانی که محصول از طریق اینترنت به فروش میرسه یعنی عملا یک سری واسطه ها بین تولید کننده و مصرف کننده حذف می شن. همین عامل باعث میشه درصد سود بالایی به شما برسه..

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

خب چقدر از امار فروشی که از دامینی که به من میدهند میتونه واقعی باشه؟؟؟

ایا امکان تقلب هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

اصولا تو هر کاری تقلب هست و نمیشه ازش فرار کرد

در کنار این جاهای معتبری هست که میتونید باهاشون همکاری داشته باشی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

میشه چند تا سایت های معتبری که ذکر کردید رو معرفی کنید!!؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودتون یکیشو معرفی کردید

http://www.mihanstore.net/

یکم جستجو کنید زیاد هست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

داشت فروشگاه کار خوب و پردارمدی هست.

و مجوز برای داشت فروشگاه لازم و ضروری است .

و باید اسکریپ خاص و افزونه های خاص خود را داشته باشید.

سایت های بزرگی مثل میهن استور به احتمال زیاد تقلب در کارشان انجام نمی دهند.

من خودم هم از کاربران این سایت هستم.

و بیشتر فروشگاه های بزرگ خود یا تولید کننده هستند یا حداقل با واسطه کم این اجناس را تهیه می کنند.

با کمی جستجو میتونی اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با اين سايت كار نكردم اما سايت پی پاك و لوس ماركت صادقانه و سود بالایی ميدن

تقلبی هم صورت نگرفته تا حالا تو كارشون معمولا اين سايت ها ثبت شده و نماد اعتبار دارن و اگه تقلب كنند به راحتی ميشه ازشون شكايت كرد و گرفتار ميشن

راجب كالا ها هم اينا چندين دسته هستن دسته ای مستقيم با كارخانه در ارتباط هستن برای دريافت كالا

دسته ای بصورت غير مستقيم كالا رو دريافت ميكنند و دسته ای هم كالا رو خريداری و نگهداری ميكنند تا به فروش برسه

دقيقا نميشه از همه ی كارهاشون سر در آورد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بحث اولتون اینکه این همکاری در فروش ها به صورت عمده کالاهرو خریداری میکنن که قیمتی که برای فروش میزارن معمولا 3 برابر قیمت واقعی هست که 1 سوم این سود برای کاربرا هست و 1 سوم دیگش سود خودشون و 1 سوم دیگه هم قیمت خود کالا

شما میتونید اگر تواناییشو دارید کالاهارو به صورت عمده خریداری کنید و با کمی تبلیغات و ... محصولات رو در سایت خودتون به فروش بزارید

البته این کار خیلی هم ساده نیست درسته سود بالایی داره اما پیچیده هم هست

بارها اتفاق افتاده که برای همین دوستان روزانه بالای 500 سفارش برگشتی بوده که خود این موارد ضرر هستن که البته قبل از ارسال میشه مطمعن شد ولی همین کار خودش کلی زمان بر و هزینه بر هست

در مورد معتبرها هم بنده فقط دایان شاپ و پایگان رو تایید میکنم که از قدیمی ها هستند هرچند تقلب هم در کارشون 100% هست بخصوص دایان شاپ که هزینه برگشتیرو از خود کاربر کسر میکنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همه دوستان ممنون تقریبا به چیزایی که میخواستم بدونم رسیدم

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری