Amir.

افزونه فارسی محبوب برای انتشار مطلب در شبکه ها اجتماعی

5 پست در این موضوع قرار دارد

با افزونه های انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی که آشنا هستید اینم یکی از معروف ترین هاش ،‌البته از نوع فارسیش !

(Balatarin,Cloob,Google Bookmark,Digg,Google Buzz,Technorati,delicious,Twitter,Facebook)

add-to-social-bookmarking.zip

19

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

online-social-networking.jpg

.

با این افزونه هم میتونید مطالبتون خودکار در شبکه های اشتراک گذاری زیر منتشر کنید ...

.

Facebook, Twitter, Google+(Google Plus), Pinterest, LinkedIn, Blogger and Tumblr

.

http://wordpress.org/extend/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی توی پنل مشخصات رو وارد کنیم و تنظیمات رو انجام بدیم توی تمام این شبکه ها مطالب سایت رو به صورت کامل منتشر می کنه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی توی پنل مشخصات رو وارد کنیم و تنظیمات رو انجام بدیم توی تمام این شبکه ها مطالب سایت رو به صورت کامل منتشر می کنه؟

بله

البته نیاز به داشتن حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی

و وارد کردن اطلاعات لاگین در افزونه هست

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این طوری به هاست فشار وارد نمیشه ؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط resanehwp
      دوستانی که می خوان قلاب های ووکامرس و ترتیب اجرای اونها رو یاد بگیرن
      در لینک زیر صفحه آرشیو محصولات رو می تونید بررسی کنید
      http://bit.ly/rhwp1006
    • توسط dokanfile
      سلام...
      بنده قسمت ورود با شبکه های اجتماعی وبسایتم مدتی هست غیر فعال شده اما دلیلش رو نمیدونم...تنها کاری که تو چند روز کردم اپ دیت به وردپرس 5.2 بوده...
      ادرس سایتم:
      dokanfile.com
    • توسط centralfile
      سلام دوستان من افزونه wp original media path رو نصب کردم تنظمات مربوطه رو انجام دادم.
      یک ساب دامنه برای سایت ایجاد کردم.
      فایل های مربوط به پوشه uploads/wp-content رو هم به ساب دامنه انتقال دادم  اما عکس ها و فایل ها هنوز تو سایت لود نشده.
      پیوند های یکتا رو هم بروز رسانی کردم ولی  مشکلی حل نشد!
      ساب دامنه ایجاد شده و فایل ها داخلش قرار گرفتند
      اینم اسکرین شات از تنظیمات افزونه

ممنون میشم کمک کنید.