رفتن به مطلب

ارسال دسته و مطالبش به جای آخرین پست ها

686868

پست های پیشنهاد شده

سلام / دوستان عزیز امیدوارم خوب و سرحال باشید... سوال من به این شرح است :

میخواهم در صفحه اول به جای اینکه پست ارسال شود ، ابتدا هر دسته ای که ایجاد میشود ارسال شود و سپس درون ان دسته ( که یک باکس هست ) مطالب مربوط به ان دسته قرار گیرد ...به عنوان مثال ما یک دسته به نام " ورزشی " ایجاد کردیم .. حال آن دسته به همراه پستهای درونش به صفحه اول اضافه گردد و به همین صورت الی اخر ... ممنون از پاسخگویی خوبتان.

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه هست :

http://wordpress.org/extend/plugins/special-recent-posts/

اگر نمیخواهید از افزونه استفاده کنید :

<?php $recent = new WP_Query("cat=1&showposts=5");
while($recent->have_posts())
: $recent->the_post();?>
<?php the_post_thumbnail(); ?><br />
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a><br />
<p><?php the_excerpt_rss( 1000, 1 ); ?></p>
<?php endwhile; ?>

cat=1 : به جای 1 باید آی دی دسته مورد نظر قرار بگیره

showposts=5 : به جای 5 هم تعداد نوشته هایی که میخوای نمایش بدی

لینک به ارسال

دوست من ... شما متوجه نشدید که چه عرض کردم ... لطفا سوالم رو یکبار دیگه مرور کنید ... برای درک بهتر سایت سایت http://bartarinha.ir/ را مشاهده فرمایید ... نکته مهم این هست که این دسته ها از قبل وجود ندارند و پس از ایجاد دسته .. آن دسته در سایت نمایش داده شود !

لینک به ارسال

سلام تاپیکی هست که درباره اسلایدر سوال بپرسم ؟

من فالب بولوارد دارم خودش اسلایدر داره ولی بهش کلمات کلیدی میدم همه ی پستا رو نمیاره

کلمات کلیدی هم ک همون برچسب ها هستن دیگه

مثلا پنج تا کلمه میدم ولی دوتا پست نشون میده :( خو چیکار کنم ؟ :|

لینک به ارسال

وقتی پنج تا کلمه می دید پستهایی رو می آره که در پنج کلمه مشترک هستند یک کلمه برای پستهایی که می خواهید اسلایدر نمایش بده در نظر بگیرید و بهش معرفی کنید و به همه مطالبی که می خواهید هم اضافه اش کنید

لینک به ارسال

لینکی که داده بودید را خواندم ...

بسیار ممنونم / ولی متاسفانه من متوجه نشدم ... یعنی کاری رو که من میخوام انجام میده ... به عبارتی میشه مثل سایت برترین ها در آوردش؟

2- سوال دوم پیرامون جواب شما .... 1- فایل home.php نسبت به index.php از اولویت بالاتری برخورداره ؟ پسوقتی این فایل هوم وجود داره ! کاربرد index.php چی میشه ؟

ویرایش شده توسط 686868
لینک به ارسال

اولویت بالاتر نداره قالب صفحه ی خانگیه سایته

index.php قالب اولیه سایت و تمام بخش ها و صفحات اگر قالب تعریف شده نداشته باشند قالبشون از این صفحه خونده می شه

در انتهای آموزشی که عرض شد لینک دمو داره

من فرصت چک کردن سایتهای دیگه را ندارم این آموزش صفحه ای می سازه که در آن دسته بندی های کل مطالب صفحه پیدا می شه و مطالب هر دسته را در کنار هم می چینه و جعبه های آنها را تفکیک می کنه

در یک جعبه هم لیستی از نام و پیوند کل دسته بندی های صفحه به جعبه اون دسته بندی ایجاد می کنه این هم پیوند یک دموی دیگه :

http://fakharblog.com/archive/?wptheme=HTML5+Blank

بر روی نام دسته بندی ها در ابتدای صفحه کلیک کنید تا به جعبه ی دسته بندی اسکرول بشید

باقیش دیگه استایل بندیه که خودتون باید بنا به سلیقه و خواستتون انجامش بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...