رفتن به مطلب

اروردر قسمت بروزرسانی

saeedlost007

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز که میخواستم چند تا افزونه بروز رسانی کنم به قسمت بروز رسانی رفتم با ارور زیر مواجه میشم

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

تمامی قسمت های پنل وردپرسم رو وارد میشه به جز قسمت بروزرسانی وردپرس

به قسمت افزونه ها هم که میرم این ارور بالای صفحه هست

Notice: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server’s configuration. If you continue to have problems, please try the support forums. (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.) in /home3/forozent/public_html/site/wp-includes/update.php on line 287

ممنون میشم کمکم کنید اگر هم کسی میتونه برام درست کنه لطف کنه شماره تماسی یا ایمیل یاهو برام ارسال کنه که بتونیم بهتر صحبت کنیم که مشکلم رفع شه

لینک به ارسال

سلام امروز که میخواستم چند تا افزونه بروز رسانی کنم به قسمت بروز رسانی رفتم با ارور زیر مواجه میشم

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

تمامی قسمت های پنل وردپرسم رو وارد میشه به جز قسمت بروزرسانی وردپرس

به قسمت افزونه ها هم که میرم این ارور بالای صفحه هست

Notice: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server’s configuration. If you continue to have problems, please try the support forums. (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.) in /home3/forozent/public_html/site/wp-includes/update.php on line 287

ممنون میشم کمکم کنید اگر هم کسی میتونه برام درست کنه لطف کنه شماره تماسی یا ایمیل یاهو برام ارسال کنه که بتونیم بهتر صحبت کنیم که مشکلم رفع شه

به اجتمال زیاد یکی از افزونه ها این مشکل رو ایجاد می کنه افزونه ها رو دونه دونه فعال و غیرفعال کنید تا مشکل پیدا شود اگر دسترسی به صفحه افزونه نیست از داخل Cpanel اقدام کنید

لینک به ارسال

ممنون به خاطر راهنماییتون

ارور مربوط به قسمت افزونه ها حذف شد ولی قسمت بروزرسانی ورد پرس هنوز با همین ارور مواجه هست و اصلا اون قسمت رو باز نمیکنه

Request Timeout

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...