رفتن به مطلب

تفاوت در ورودی گوگل

baxiran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

اقا یه سوال خیلی مهمی ذهن منو درگیر خودش کرده

اونم ورودی گوگل سایت های وردپرس هست , امروز داشتم تو سایت ها یه گشتی میزدم به اتفاق رو وبگذر یه سایت که روی رزبلاگ هست کلیک کردم شانس ما هم وبگذرش رمز نداشت

بعد چشمم افتاد به پایین قسمت بازدید هاش دیدم کله بازدید هاش از گوگل هست رفتم تو موتور های جستجو دیدم ماشاالله چه خبره اینجا سایتی که روی رزبلاگ هست و شاید کلا ماهی 4-5 تا مطلب تو سایتش بزاره ورودی گوگلش اینه

72939784746689640094.png

ادرس وبگذرش هم

http://www.webgozar.com/stats/3204040

خودتون ببینید

خداییش این حقشه یه وبلاگ رزبلاگ روزی اینقدر ورودی از گوگل داره و کلا تو سایت 100 تا مطلب بیشتر نباشه این باشه ورودی گوگلش

اونوقت ما که از وردپرس استفاده میکنیم و کلی مطالب بروز میزاریم تو سایتامون و مطالبمون بالای 1000 تا باشه شاید به زور روزی 20 تا ورودی گوگل داشته باشیم خداییش انصافه؟

به نظر شما ورودی گوگل وردپرس بر حسب چیه که ورودیش بیشتر بشه سئو یا ... ؟

این رزبلاگی ها که سئو کنند 3سوت تو گوگل ایندکس میشن وردپرس چی؟ چه راه حلی پیشنهاد میکنید برای وردپرسی ها

لینک به ارسال

با سلام

پیشنهاد من اینه که خیلی به آمار سایت های دیگه توجه نکنید ، اگه یه ذره نکته سنج باشید ، متوجه این موضوع میشید که همه آدرس های گوگل دقیقا مشابه هم هستن :

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ccqqfjaa&url=http%3a%2f%2fmeisam-web.ir%2f&ei=ukqzu8ywaokzrgelkigaca&usg=afqjcnhjebt7tub1hsp7-05gkgervhujpg&sig2=winyin3cpvxf3ihit2p5kw&bvm=bv.62578216,d.bmk

این روش ها قدیمی شده و با استفاده از تقلب به وجود میاد ، اگه به الکسای سایت مربوط توجه کنید میبینید که رتبه اش 2988919 است !!! که با این ورودی روزانه گوگل یه مقدار ناهمخونی داره ... !!!

به هر حال اگه روش این کار رو می خوای که به صورت الکی آمارت رو افزایش بدی راهشو بهت میگم که حتی ورودی گوگل هم محسوب شه ، ولی پیشنهاد من اینه که به هیچ عنوان سمت این روش ها نرید و فقط و فقط روی محتوا و هدفتون تمرکز کنید ...

البته امکان هم داره که من اشتباه کرده باشم ، اینم در نظر بگیرید ...

موفق باشید

ویرایش شده توسط 8theme
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما کاری به ورودی گوگل نداشته باشید فقط این موارد رو بهش عمل کنید

1.بهینه بودن قالب برای موتور های جستجو (یعنی سئو 100 درصد)

2.محتوای مفید (نه تکراری) و اختصاصی

3.فعالیت در شبکه های اجتماعی

خود گوگل میتونه تشخیص بده که چه سایتی حقش هستش که بیشتر دیده بشه یا نه .

لینک به ارسال

یه رفیقم بدبخت صد بار بهم گفته سایتشو از رزبلاگ بیارم تو وردپرس

ولی نمیتونم مطالبشو از چنگ رزبلاگ دربیارم

بعد دو سال بازدیدش روزی 70 تا هست.

پ.ن اگه کسی بلده به ما هم بگه

لینک به ارسال

یه رفیقم بدبخت صد بار بهم گفته سایتشو از رزبلاگ بیارم تو وردپرس

ولی نمیتونم مطالبشو از چنگ رزبلاگ دربیارم

بعد دو سال بازدیدش روزی 70 تا هست.

پ.ن اگه کسی بلده به ما هم بگه

انتقال از وردپرس به رزبلاگ ، یا از رزبلاگ به وردپرس ؟

اگر از رزبلاگ منظورته که با استفاده از xml و درون ریزی در وردپرس میتونی این کارو کنی

جستجو کن آموزشاش هست تو نت

لینک به ارسال

دوست عزیز گوگل برای رتبه سنجی هزار تا الگوریتم را میسنجه و همه ی این الگوریتم ها هم برای اینکه بهترین محتوا را به کاربر بده ، شما اگه به جای اینکه در طئو و ... برای موتور جست و جو وقت بزاری و اینا بهتره تو مطالبت وقت بذاری

سعی کن خودت را به جای کسی که قراره مطلبی را سرچ کنه بزار و همون عنوانی را برای نوشته وارد کن که اون کاربر وارد میکنه ، بک لینک خیلی تاثیر زیادی داره

تبلغات کوتاه مدت بشدت تاثبپیر بد داره و اگه می خواهی با سایت های کله گنده رقابت کنی باید مطلبت تکارای نباشه چون گوگل به مطلب غیر تکراری خیلی میدون میده

و کلی چیزای دیگه که باید تجربش را داشته باشی که خلاصش همونی که اول گفتم ینی سایت برای کاربر نه برای موتور جست و جو

لینک به ارسال

من خودم به شخصه تاثیر جمله ی معروف گوگل رو به چشم دیدم

content is king

من هم این مشکل شما رو داشتم .

به این نتیجه رسیدم که این وبلاگ ها بخاطر زیر دامنه بودن یک سایت رتبه ی بالا ، ( در ابتدا بیشتر مورد توجه گوگل قرار میگیرند ) .

ولی اگر شما مطالب اختصاصی و غیر کپی بذارید و یک مدتی این کار رو ادامه بدید ، اون وقته که گوگل شما رو میذاره روی تاج سرش .

از نظر سئو هم

یک پست داشتم که فونتاش داغون بود و 2 تا h1 داشت و h2 h3 هم نداشت و حتی عکس های داخل پست اسم مرتبط نداشت و توضیحات عکس رو خالی گذاشته بودم و خلاصه همین جوری کیلویی :blink: پست رو گذاشته بودم توی سایت .

بعد از یک مدت این پست اومد بالای بیتوته !!

البته بعد از یک مدت یک تغییر کوچیک در عنوان پست دادم و دوباره پرت شدم پایین ولی تقصیر خودم بود .

در مجموع .

محتوی 90 درصد و باقی مسائل 10 درصد رنکین یک پست رو در دراز مدت تشکیل می دهند .

لینک به ارسال

وبلاگ های رز بلاگ همیشه همینجوری هستش و امارهاش این شکلیه - خودمم فکر می کنم واقعی نباشه

لینک به ارسال

سلام میدونید چیه و چرا اینجوریه

من خودم قبلا در سیستم وبلاگ دهی کانی وب وبلاگ داشتم آمارم روزی 700 تا 800 بود اما الان که اومدم وردپرس نصب کردم و خواستم حرفه ای بشم

آمارم به زور به 200 میرسه

من فکرمیکنم چون که سیستم های وبلاگ دهی یه قسمتی داره به نام وبلاگ های بروز شده که لینک وبلاگ بروز شده اش رو اونجا قرار میده

من خودم بارها وبارها شده که از وبلاگ های بروز شده دیدن کردم شما خودتون حساب کنید سیستم وبلاگ دهی .. چند عضوداره اگرهرکدومشون یه بار هم به وبلاگ سربزنن چقدر آمارشون بالا میره

ولی متاسفانه وردپرس این امکان رو نداره

برای مثال من از سایتهای مذهبی و سایتهای تفریحی و ورزشی خوشم میاد

حالا چه بهتر که به سایتی برم که دوستان وردپرسی مدیرش باشن

شاید هم وردپرس این امکان رو داره نمیدونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...