رفتن به مطلب

مشكلي در screenshot قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان عزيز

يه مشكلي توي قالبي كه ما خودمان اماده كرده ايم پيش امده! ما يه عكس با نام screenshot توي روت پوسته قرار داديم كه توي بخش پوسته ها نمايش داده بشه وقتي ميخواي قالب رو ببيني! ولي به يك باره از كار افتاده و فكر كنم توي اين به روز كردن نسخه هاي وردپرس اين اتفاق افتاده چون يادمه چند ماه پيش سالم بود و الان بعد از ماه ها همينطوري وارد بخش پوسته ها شدم ميبينم كه نه عكس اسكرين شات قالب نمايش داده ميشه و مشكل دوم اينه كه وقتي ميري تو حالت ويرايش قالب ، توضيحات هر بخش از قسمت هاي قالب رو كه بايد زيرشون فارسي بنويسه مثلا = قالب اصلي و يا سر برگ! اينا رو نمينويسه و انگليسي شده! اين مهم نيست ولي اين عكس screenshot رو چيكار كنم كه نشون بده؟ ايا كد خاصي نيازه؟

لینک به ارسال
عكس screenshot رو چيكار كنم كه نشون بده؟

این از اون یکی مشکل کم اهمیت‌تره بنظرم. اگر فایل وجود داره سطح دسترسیشو چک کنین.

لینک به ارسال

خب من ميخوام هر دو مشكل حل بشه ولي الان گيرم رو اينه!!!

تو لوكاله و دسترسي فوله و باقي پوسته ها هم درست هستن الا مال خودم

لینک به ارسال

در مورد مشکل ویرایش راهی نمیدونم اما اسکرین‌شات رو با فرمت jpg هم امتحان کنین.

لینک به ارسال

همه فرمت هاي عكس رو چك كردم!! وقتي هم ميخوام پيش نمايش زنده رو نگاه كنم اين رو مينويسه: Cheatin’ uh?

لینک به ارسال

توضيحات هر بخش از قسمت هاي قالب رو كه بايد زيرشون فارسي بنويسه مثلا = قالب اصلي و يا سر برگ! اينا رو نمينويسه و انگليسي شده!

فكر ميكنم اين اتفاق وقتي ميافته كه تعداد فايل‌هاي پي‌اچ‌پي قالب زياد باشه ، چند جا همين مورد رو اينجوري ديدم .. قالبتون چه تعداد فايل داره ؟؟

در مورد اسكرين‌شات فقط اين قالب عكس‌ش نمايش داده نميشه يا تمامي قالب‌هاي نصب شده ؟؟

لینک به ارسال

زياد نيست اتفاقا چون از ابزارك پشتيباني نميكنه بايد بگم ه تعدادش بيش از اندازه كم هم هست!!!

نه فقط قالب خودم رو نشون نميده و باقي رو نشون ميده|!!

لینک به ارسال

این کار را تست کنید برید به آدرس

wp-admin\media-upload.php

در خط 126 کد زیر رو بیابید

wp_die( __( 'Cheatin’ uh?' ) );

و قبلش // اضافه کنید به این شکل

// wp_die( __( 'Cheatin’ uh?' ) );

و بعد عکس ها را در پوشه ی قالب قرار دهید و بعد از اینکه کارتان با عکس های داخل پوشه ی قالب تمام شد دوباره کد را به حالت اول برگردانید

یکی از مواقعی که این ارور پیش می ۀد وقتی که به قالبی که فعاله عکسی اضافه کنیم

چون مورد کمی نادره ممنون می شم نتیجه رو هم بگید

لینک به ارسال

چند بار اين كارو كردم هم رو لوكال و هم رو هاست ! چيزي نشد! اول با اون اسلش ها اون دستور رو كنسل كردم همونطوري كه گفتيد! بعد چون عكس بود ديگه اپلودش نكردم ! بعدش يه رفرش كردم ديدم درست نشده و رفتم دستور رو با برداشتن اسلش ها دوباره فعال كردم و يك بار ديگه رفرش دادم قالب هارو ديدم نه تاثيري نداشته!

در ضمن اون توضيحات زير هر كدام از فايل ها همچنان اينگليسي هستش

لینک به ارسال

چند بار اين كارو كردم هم رو لوكال و هم رو هاست ! چيزي نشد! اول با اون اسلش ها اون دستور رو كنسل كردم همونطوري كه گفتيد! بعد چون عكس بود ديگه اپلودش نكردم ! بعدش يه رفرش كردم ديدم درست نشده و رفتم دستور رو با برداشتن اسلش ها دوباره فعال كردم و يك بار ديگه رفرش دادم قالب هارو ديدم نه تاثيري نداشته!

در ضمن اون توضيحات زير هر كدام از فايل ها همچنان اينگليسي هستش

مطلب زیر هم امتحان کنید و نتیجشو بگید.

http://forum.wp-pars...__10#entry15438

لینک به ارسال

اره دستت درد نكنه درست شد!!!

من توي قالبي كه اماده كرده بودم ، تو نامش از فاصله و يا همون اسپيس استفاده كرده بودم كه برش داشتم درست شد!!

حالا براي اون توضيحات زير فايل قالب كه براي من اينگليسي شده چيكار بايد كرد؟

لینک به ارسال

حالا براي اون توضيحات زير فايل قالب كه براي من انگليسي شده چيكار بايد كرد؟

متوجه منظورتون نشدم, عکس بگیرید و با کادر قرمز مشخص کنید منظورتون کجاست.

لینک به ارسال

بفرماييد:

2pjx8k8p52psyxi3b32a.jpg

اینها باید همینطوری باشه فقط برای شما دیده میشه نه کاربراتون و مربوط به فایل های پوستتونه و نباید تغییر بدید.

عنوانش مربوط به قسمتی که توی قالبتون استفاده میشه و در زیرش داخل پرانتز فایلی که به طور مستقیم داره ازش استفاده میکنه نوشته و جهت راهنمایی برای نمایش اینکه روی کدوم فایل پوسته دارید تغییر انجام میدید است.

زیاد به این چیزا حساس نشو چون بعضی جاها اشتباه دستکاری کنی وردپرست لود نمیشه!

لینک به ارسال

اره دستت درد نكنه درست شد!!!

من توي قالبي كه اماده كرده بودم ، تو نامش از فاصله و يا همون اسپيس استفاده كرده بودم كه برش داشتم درست شد!!

حالا براي اون توضيحات زير فايل قالب كه براي من اينگليسي شده چيكار بايد كرد؟

منظورتون از توضیحات زیر قالب همان اطلاعاتی می باشد که در هنگام انتخاب پوسته از پیشخوان نمایش داده می شوند؟اگر منظور آنها می باشد بایستی فایل استایل قالب را باز کنید و اطلاعاتی که در میان */ /* در چند خط اول قرار دارند را ویرایش کنید...#

لینک به ارسال

مشکل من توی اپلود عکس هستش ! و توی فولدر ها هم از space استفاده نشده !

چی کار باید کنم ؟

لینک به ارسال

مشکل من توی اپلود عکس هستش ! و توی فولدر ها هم از space استفاده نشده !

چی کار باید کنم ؟

این را هم تست کنید

wp-admin\media-upload.php

در خط 126 کد زیر رو بیابید

wp_die( __( 'Cheatin’ uh?' ) );

و قبلش // اضافه کنید به این شکل

// wp_die( __( 'Cheatin’ uh?' ) );

لینک به ارسال

این را هم تست کنید

من اینو پیدا کردم که چند بار هم تکرار شده بود

wp_die( __( 'Cheatin’ uh?' ) )

لینک به ارسال

یه چندتا از این دستور ها بود که همرو کامنت کردم اما مشکل برطرف نشد فقط اون پیغام cheatin uh رو نشون نمیده دیگه و نمیشه عکس اپلود کرد

لینک به ارسال

احتمالا بالاتر که شری وجود داره داره گیر میکنه.

باید دید چه تابعی شرظش دراه به این بخش گیر میده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...