ممد

پست های تکراری از نظر گوگل

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخاستم بدونم باسه بازاریابی اینترنتی که طرف میخاد محصولات مثلآ پایگان. میهن استور یا .... رو تبلیغ کنه و اینا رو رو تو سایتش عینآ کپی میکنه از نظر گوگل ایرادی نداره؟؟؟ اخه مثلآ همین پایگان کلی تبلیغ کننده داره و دارن به همین روش تیلیغ میکنن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در واقع سوال اصلی من اینه که چجور به گوگل حالی کنیم که ما یک کپی کننده محض هستیم و نیت بدی نداریم که ما رو جریمه نکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نظر من گوگل یه رباطه که هیچ چیز حالیش نمیشه. حالا شما هر چی میخواید تلاش کنید... :D

از بس ایرانی ها کپی کردن, گوگل فکر میکنه تمام دامنه های .ir کپی بردار هستن :lol:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان برداشتم در همه سایت های ایران مارکت سنتر. میهن استور پایگان و..... عضو شدم و با چند هزار تا محصول طرف هستم و میخام همه اینا رو تو سایتم بزارم و باید روزانه کلی پست بزارم باسه همین مجبورم فقط کپی کنم ولی از عاقبتش میترسم و میترسم گوگل منو به کل شوت کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون نیتت خیر هسته گوگل باهات کنار میاد. :D

به نظر من گوگل خیلی باهوش تر از این حرفاست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منبع به مرجع اصلی بدید مشکلی پیش نمیاد ولی الگوریتم گوگل توی سال 2014 خیلی هوشمند تر شده که حتی با تغییر عنوان هم بازم متوجه میشه که مطلب کپی هستش یا نه .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش کلا گوگل جدیدا گیر میده - بخصوص به کپی کارها

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل منو یا 60 70 % مطالب اختصاصی و مابقی ذکر منبع سرویس کرد حالا 100% :|

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که تصمیم گرفتم تا میتونم تو مطالب تغییرات بدم. هر چند وقت گیره ولی بهتر از کپی کاری محضه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری