رفتن به مطلب

بهترین افزونه سئو چیست؟

caspianhero

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواستم یک سایت با وردپرس درست کنم و تا حالا با این سیستم کار نکردم!! الان میخواستم بدونم بهترین و قوی ترین افزونه وردپرس کدام هست؟؟ بعضی ها میگن wordpress seo و بعضی ها میگم!! all in one seo pack

به نظر شما با کدام کار کنم بهتر هست!!؟؟ راستی ایا می توان هر دو افزونه را به طور هم زمان روی وردپرس نصب کرد؟؟ ایا مشکل ایجاد نمی شود؟؟؟

سپاس

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

بدون شک وردپرس سئو بهترین هست :rolleyes:

از شدن که میشه دو تا نصب کرد ولی پیشنهاد نمیشه !

لینک به ارسال

من که میگم all in one seo pack

از نظر من بهتر از وردپرس سئو هست.

باز هم بیشتر تحقیق کن.

خیلی ها از افزونه all in one seo pack استفاده می کنند.

لینک به ارسال

اینا هر دو در یک رده هستن ولی اگه تنظیمات زیاد و پیشرفته میخواهید wordpress seo و اگر میخواهید کار باهاش ساده تر و اسونتر باشه all in seo pack

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

بدون شک وردپرس سئو بهترین هست :rolleyes:

از شدن که میشه دو تا نصب کرد ولی پیشنهاد نمیشه !

بدون شک ؟

هیچوقت هیچی بهترین نیست و وردپرس سئو مشکلات زیادی در مقابل all in one داره !

وردپرس سئو تکمیل شده ی aio هست که اومده چیزهایی که به درد خود سایت نمیخوره رو اضافه کرده

ولی aio تمام چیزهایی که برای سئو در موتورهای جستجو و شناسوندن مطلب نیازرو داره و چیز اضافه نداره

همون چیزهایی که وردپرس سئو اضافه کرده خودش باعث به وجود اومدن مشکل شده که اگر کمی جستجو کنی هزارات تاپیک مشکل با این افزونه گذارش شده و در آخر به سمت all in one رفتن !

سلام

من میخواستم یک سایت با وردپرس درست کنم و تا حالا با این سیستم کار نکردم!! الان میخواستم بدونم بهترین و قوی ترین افزونه وردپرس کدام هست؟؟ بعضی ها میگن wordpress seo و بعضی ها میگم!! all in one seo pack

به نظر شما با کدام کار کنم بهتر هست!!؟؟ راستی ایا می توان هر دو افزونه را به طور هم زمان روی وردپرس نصب کرد؟؟ ایا مشکل ایجاد نمی شود؟؟؟

سپاس

وردپرس سئو تنظیمات و امکانات اضافی در مدیریت داره که برای خود سایت نیست و برای مدیره که مثلا سنجش میزان سئوی مطلب که حتی 1% هم برای وب فارسی مفید نیست و ....

all in one هم چیزهای لازم برای موتورهای جستجو رو داره و امکاناتش تقریبا تکمیله و بدون مشکل کار میکنه و نیازتون رو برطرف میکنه

انتخاب با خودتونه با هر کدوم که میتونید کار کنید و مشکلی براتون نداره کار کنید ولی پیشنهاد من هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ سادگی و ... all in one هست

لینک به ارسال

باید ببینید از افزونه سئوتون چی میخواید . مسلماً با توجه به عملکرد تقریباً یکسان افزونه ها استفاده از دو افزونه در کنار هم اصلاً پیشنهاد نمیشه . (ممکنه عملکرد هم رو مختل کنن) . من هم all in one seo رو ترجیح میدم. چون در عین سادگی قدرتمنده

لینک به ارسال

به نظر من وردپرس سئو با کنترلی که میتونی روی برچسب ها و دسته ها داشته باشی خیلی بهتره !

البته بازم بستگی داره چه نیاز هایی داشته باشی.

بعضی سایت ها هستند که زیاد روی موضوع بندی و برچسب مانور نمیدن و all in seo براشون بهتره.

قدرت وردپرس سئو در برچسب و دسته منظورم توی استفاده از caniocal و همچنین nofollow یا noindex کردن یک برچسب یا موضوع خاصه.

همچنین با نصب وردپرس سئو نیاز نقشه هم برطرف میشه و دیگه نیازی به نصب یه افزونه دیگه برای نقشه نخواهی داشت.

لینک به ارسال

همه دوستان گفتند جامع و کامل اما دقت کنید اگر هم وردپرس سئو نصب میکنید حتما تنظمیات درست انجام بدید

اما اگر all one in seo نصب میکنید نیاز به تنظیمات خاصی ندارد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...