رفتن به مطلب

غیرفعال کردن ادیتور دیداری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من مدتیه که از این افزونه پیام خصوصی دارم استفاده میکنم(سایتم چند نویسنده ای هست)

الان حدود 2 هفته ای میشه که ادیتور قسمت “فرستادن” غیرفعال شده و هرکاری میکنم نمیشه متن رو داخلش نوشت (ادیتور دیداری و متن هر دو غیر فعال هستند)

افزونه رو غیرفعال و دوباره فعال کردم بازم درست نشد

1-حالا چکار کنم و دوباره ادیتور فعال بشه؟اصلا اگه نشد مشکلی نیست چکار کنم که ادیتور متن فعال بشه ؟

2-هر کاری میکنم ادیتور فعال نمیشه لطفا کمک کنید که کدهای افزونه طوری تغییر بدم که فقط یه textarea به جای ادیتور بیاد(همین کافیه)خودم دست کاریش کردم ولی درست نشد

لطف کنید یه نگاهی به فایل send-page.php (خطوط 212 تا 215 مربوط به ادیتور است اگه اشتباه نکنم که در زیر آوردم )که در پوشه inc این افزونه است بیاندازید و بگید کدهاشو چطور تغییر بدم

<tr>
<th><?php _e( 'Content', 'pm4wp' ); ?></th>
<th><?php wp_editor( $content, 'rw-text-editor', $settings = array( 'textarea_name' => 'content' ) );?></th>
</tr>

باتشکر فراوان

ویرایش شده توسط esiwp-parsi
لینک به ارسال

<tr>
<th><?php _e( 'Content', 'pm4wp' ); ?></th>
<th><textarea name="content" class="content" id="content"></textarea></th>
</tr>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...