رفتن به مطلب

طریقه محدود کردن کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم بدونم چطور می توان کاری کرد که افراد برای خواندن و دسترسی به مطالب: حتما عضو سایت بشوند؟؟تنظیماتش از کجاست؟؟

سپاس

لینک به ارسال

ممنون: ولی اینها همه اش کد نویسی داره که!!! پلاگین یا افزونه ای ایا وجود داره که کار ما را راحت تر کند؟؟؟

جوملا با یک پلاگین کار کاربر را راه می انداخت ولی این وردپرس خیلی دنگ و فنگ داره ها!!!

سپاس

ویرایش شده توسط caspianhero
لینک به ارسال

دوستان :من این لینک ها را دیدم ولی ان چیزی که مد نظرم بود را پیدا نکردم!!!

من میخوام زمانی که کاربر بر روی ادامه مطلب کلیلک کرد: صفحه ورود یا ثبت نام باز شود!!!! با استفاده از پلاگین!!!!

سپاس

لینک به ارسال

متاسفانه خیلی سوالها درباره وردپرس بی جواب میمونه، این هم یکی از اونهاست.

همه اینها هم یک دلیل داره و اون ضعف مدیریت محتوای وردپرس هست...

این همه نسخه اومده ، این همه مدت داره آپدیت میشه

ولی هنوز نمیشه برای یه کاربر یا گروه کاربری، (بدون نصب افزونه و ...) محدودیت دسترسی ایجاد کرد.

هنوز نمیشه کاربران عضو شده رو مدیریت کرد (تایید یا عدم تایید)

واقعاً جالبه که اصن به این قسمتها توجه نمیشه.

ویرایش شده توسط Paradox-CM
لینک به ارسال

دوستان :من این لینک ها را دیدم ولی ان چیزی که مد نظرم بود را پیدا نکردم!!!

من میخوام زمانی که کاربر بر روی ادامه مطلب کلیلک کرد: صفحه ورود یا ثبت نام باز شود!!!! با استفاده از پلاگین!!!!

سپاس

شما به راحتی با دستکاری حلقه این کار رو انجام بدین.

شما میخواین ادامه مطلب مخفی باشه یا کل مطلب؟

لینک به ارسال

ولی هنوز نمیشه برای یه کاربر یا گروه کاربری، (بدون نصب افزونه و ...) محدودیت دسترسی ایجاد کرد.

کدوم سوال ها؟درسته جدیدا مشکلی هست ولی نه اینجوری که دیگه شما میگین.

دوستان همه درگیرن.شما همینطور که انتظار از دوستان دارین باید از خودتون هم انتظار داشته باشین.

به دوستمون جواب ها داده میشه که شما میتونید از این لینک ها استفاده کنید ولی میگه بدرد من نمیوره در صورتی که جواب کامل در لینک ها هست.

همیشه همه جوانب در نظر گرفته میشه.و اصلا وردپرس رو با این کد ها و افزونه های دلبخواهی سنگین نمیکنن.

پس میتونید برای این کار افزونه نصب کنید.

بله به راحتی این امکان هم با نصب افزونه شدنی هست.

لینک به ارسال

ممنون: ولی اینها همه اش کد نویسی داره که!!! پلاگین یا افزونه ای ایا وجود داره که کار ما را راحت تر کند؟؟؟

جوملا با یک پلاگین کار کاربر را راه می انداخت ولی این وردپرس خیلی دنگ و فنگ داره ها!!!

سپاس

شما هم که معلومه دنبال چی هستی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پسر خوب وردپرس با این حرفا کوچیک نمیشه برو جای دیگه اینارو بگو وگرنه بهت میخندنا :))

وقتی اطلاعاتی نداری زورت نکردن که پست بدی بزار یکی که بلده میاد راهنمائی میکنه

من تا به حال نشده تو وردپرس چیزیرا بخوام ولی نشه همش هم در همین انجمن انجام شده

شما اگر راست میگی تو همین انجمن بگرد ده ها تاپیک زده شده و آموزش هم داده شده

نمیخواد جوملا جوملا کنی وردپرس خیلی بیشتر از این حرفا قدرت داره ولی چن حرف وردپرس روی سادگی و آسونی بنا شده نمیخواد پیچیدش کنه

در ضمن هیچ سوالی تا به حال نشده تو این انجمن بی جواب بمونه الان هم اگر بالای سایت و اطلاعیه هارو بخونی متوجه میشی چرا این اتفاق افتاده آره عمو جون

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

دوستان به جای اینکه دعوا کنید !! لطفا کنید افزونه معرفی کنید!! انگلیسی هم بود اشکال نداره !! فقط کار کنه!!!

ببینید دوستان همه php بلد نیستند!!!!

من میخوام زمانیکه کاربر روی ادامه مطلب کلیک کرد به پنجره ثبت نام هدایت بشود!!! اتوماتیک!!! و دیگه نمیدانم چطوری بگم!!!

سپاس

لینک به ارسال

دوستان به جای اینکه دعوا کنید !! لطفا کنید افزونه معرفی کنید!! انگلیسی هم بود اشکال نداره !! فقط کار کنه!!!

ببینید دوستان همه php بلد نیستند!!!!

من میخوام زمانیکه کاربر روی ادامه مطلب کلیک کرد به پنجره ثبت نام هدایت بشود!!! اتوماتیک!!! و دیگه نمیدانم چطوری بگم!!!

سپاس

شما فایل single.php پوسته خودتون رو اینجا ضمیمه کنید من برای شما درستش میکنم.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز: یک نفر به من گفته بود باید فایل function.php را کد اضافه کنی!! که کردم ولی کل قالب به هم ریخت!!

بفرما کد single.php

فقط یک درخواست دارم: ان جاهایی که کد را اضافه می کنی لطف کن:کامنت بزار تا بفهم چی به چی شده!!

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=98ed6a94d4a68e22be5f33adf722b733

سپاس

لینک به ارسال

<?php get_header(); ?>
<div class="content">
<?php tie_breadcrumbs() ?>
<?php if ( ! have_posts() ) : ?>
<div id="post-0" class="post not-found post-listing">
<h1 class="post-title"><?php _e( 'Not Found', 'tie' ); ?></h1>
<div class="entry">
<p><?php _e( 'Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.', 'tie' ); ?></p>
<?php get_search_form(); ?>
</div>
</div>
<?php endif; ?>
<?php if(have_posts() && is_user_logged_in()) : { ?> //tagir aval
<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

<?php $get_meta = get_post_custom($post->ID);
if( !empty( $get_meta['tie_review_position'][0] ) ){
$review_position = $get_meta['tie_review_position'][0] ;
$rv = $tie_reviews_attr;
}

$post_width = $get_meta["tie_sidebar_pos"][0];
if( $post_width == 'full' ) $content_width = 955;
?>

<?php //Above Post Banner
if( empty( $get_meta["tie_hide_above"][0] ) ){
if( !empty( $get_meta["tie_banner_above"][0] ) ) echo '<div class="ads-post">' .htmlspecialchars_decode($get_meta["tie_banner_above"][0]) .'</div>';
else tie_banner('banner_above' , '<div class="ads-post">' , '</div>' );
}
?>

<article <?php if( !empty( $rv['review'] ) ) echo $rv['review']; post_class('post-listing'); ?>>
<?php get_template_part( 'includes/post-head' ); ?>
<div class="post-inner">
<h1 class="name post-title entry-title" itemprop="itemReviewed" itemscope itemtype="http://schema.org/Thing"><span itemprop="name"><?php the_title(); ?></span></h1>
<?php get_template_part( 'includes/post-meta' ); ?>
<div class="entry">
<?php if( ( tie_get_option( 'share_post_top' ) && empty( $get_meta["tie_hide_share"][0] ) ) || $get_meta["tie_hide_share"][0] == 'no' ) get_template_part( 'includes/post-share' ); // Get Share Button template ?>
<?php if( !empty( $review_position ) && ( $review_position == 'top' || $review_position == 'both' ) ) tie_get_review('review-top'); ?>
<?php the_content(); ?>
<?php wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-link">' . __( 'Pages:', 'tie' ), 'after' => '</div>' ) ); ?>

<?php if( !empty( $review_position ) && ( $review_position == 'bottom' || $review_position == 'both' ) ) tie_get_review('review-bottom'); ?>
<?php edit_post_link( __( 'Edit', 'tie' ), '<span class="edit-link">', '</span>' ); ?>
</div><!-- .entry /-->
<?php the_tags( '<span style="display:none">',' ', '</span>'); ?>
<span style="display:none" class="updated"><?php the_time( 'Y-m-d' ); ?></span>
<?php if ( get_the_author_meta( 'google' ) ){ ?>
<div style="display:none" class="vcard author" itemprop="author" itemscope itemtype="http://schema.org/Person"><strong class="fn" itemprop="name"><a href="<?php the_author_meta( 'google' ); ?>?rel=author">+<?php echo get_the_author(); ?></a></strong></div>
<?php }else{ ?>
<div style="display:none" class="vcard author" itemprop="author" itemscope itemtype="http://schema.org/Person"><strong class="fn" itemprop="name"><?php the_author_posts_link(); ?></strong></div>
<?php } ?>

<?php if( ( tie_get_option( 'share_post' ) && empty( $get_meta["tie_hide_share"][0] ) ) || $get_meta["tie_hide_share"][0] == 'no' ) get_template_part( 'includes/post-share' ); // Get Share Button template ?>
</div><!-- .post-inner -->
</article><!-- .post-listing -->
<?php if( tie_get_option( 'post_tags' ) ) the_tags( '<p class="post-tag">'.__( 'Tagged with: ', 'tie' ) ,' ', '</p>'); ?>

<?php //Below Post Banner
if( empty( $get_meta["tie_hide_below"][0] ) ){
if( !empty( $get_meta["tie_banner_below"][0] ) ) echo '<div class="ads-post">' .htmlspecialchars_decode($get_meta["tie_banner_below"][0]) .'</div>';
else tie_banner('banner_below' , '<div class="ads-post">' , '</div>' );
}
?>

<?php if( ( tie_get_option( 'post_authorbio' ) && empty( $get_meta["tie_hide_author"][0] ) ) || ( isset( $get_meta["tie_hide_related"][0] ) && $get_meta["tie_hide_author"][0] == 'no' ) ): ?>
<section id="author-box">
<div class="block-head">
<h3><?php _e( 'About', 'tie' ) ?> <?php the_author() ?> </h3><div class="stripe-line"></div>
</div>
<div class="post-listing">
<?php tie_author_box() ?>
</div>
</section><!-- #author-box -->
<?php endif; ?>

<?php if( tie_get_option( 'post_nav' ) ): ?>
<div class="post-navigation">
<div class="post-previous"><?php previous_post_link( '%link', '<span>'. __( 'Previous:', 'tie' ).'</span> %title' ); ?></div>
<div class="post-next"><?php next_post_link( '%link', '<span>'. __( 'Next:', 'tie' ).'</span> %title' ); ?></div>
</div><!-- .post-navigation -->
<?php endif; ?>

<?php get_template_part( 'includes/post-related' ); ?>
<?php endwhile;?>
<?php comments_template( '', true ); ?>
<?php } else : { ?>// ezafeh kardan code zir
<p>برای نمایش مطلب <a href="<?php bloginfo('url'); ?>/wp-login.php">وارد<a/> یا <a href="<?php bloginfo('url'); ?>/wp-login.php?action=register">عضو</a> سایت شوید.</p>
<?php } endif; ?>// ta inja
</div><!-- .content -->
<?php get_sidebar(); ?>
<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز: این کد فقط برای محدودیت کاربران هست دیگه؟؟؟ کجاش را دست کاری کردی؟؟؟ به ما هم یاد بده که دیگه مزاحم شما و دیگر دوستان نشویم!!

سپاس

لینک به ارسال

<?php if(have_posts() && is_user_logged_in()) : { ?> //tagir aval

<?php } else : { ?>// ezafeh kardan code zir
<p>برای نمایش مطلب <a href="<?php bloginfo('url'); ?>/wp-login.php">وارد<a/> یا <a href="<?php bloginfo('url'); ?>/wp-login.php?action=register">عضو</a> سایت شوید.</p>
<?php } endif; ?>// ta inja

امتحان شده جواب هم داده.

لینک به ارسال

کدوم سوال ها؟درسته جدیدا مشکلی هست ولی نه اینجوری که دیگه شما میگین.

دوستان همه درگیرن.شما همینطور که انتظار از دوستان دارین باید از خودتون هم انتظار داشته باشین.

به دوستمون جواب ها داده میشه که شما میتونید از این لینک ها استفاده کنید ولی میگه بدرد من نمیوره در صورتی که جواب کامل در لینک ها هست.

همیشه همه جوانب در نظر گرفته میشه.و اصلا وردپرس رو با این کد ها و افزونه های دلبخواهی سنگین نمیکنن.

پس میتونید برای این کار افزونه نصب کنید.

بله به راحتی این امکان هم با نصب افزونه شدنی هست.

....... اگه به CMSی که ویبولتین داره، کم توجهی نمیشد، بنده به هیچه وجه سمت وردپرس نمیومدم.

از بحث رایگان و پولی بودن که بگذریم

برای ویبولتین، یک منبع درست درمون مثل وی بی ایران هست که همه نیازهای شما رو برآورده میکنه...

اصن آدم گرافیک سایت رو میبینه میفهمه چه خبره اونجا...

من یه مقدار عجله داشتم و عصبی بودم، قبول دارم تند رفتم.

ولی شما اینو بگو که حجم ویبولتین با وردپرس چقدر فرق داره؟

ویبولتین 3 مگ اضافه است، ولی دنیای امکانات در اختیار شما قرار میده (حالا با انجمنش هم کار ندارم)

بحثم رو CMS و سیستم وبلاگ ویبولتین هست... اگه به اندازه 5درصدی که توسعه دهنده ها رو وردپرس زمان گذاشتن، رو CMS و یا وبلاگ ویبولتین میگذاشتن، الان امثال من دست به دامن وردپرس نمیشدیم.

جای این بحث اینجا نبود، پس معذرت/

آرزوی موفقیت برای همگی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...