webmaster

مشکل باز شدن سایت wp-parsi

24 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه مدیران عزیز و زحمت کش وردپرس پارسی

حدود 1 ماهی هست که من به سایت شما دسترسی ندارم و تنها در برخی موارد میتونم وارد سایت شما بشم.

الان هم که هستم با وی پی اس اومدم.

اولین بار که با این مشکل مواجه شدم فکر کردم انتقال سایت دارید ولی الان که باز چک کردم دیدم مشکلی در دی ان اس های سایت هست :

http://intodns.com/wp-parsi.com

ممنون میشم بررسی کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من هم بیشتر مواقع تنها با گذر از تحریم باز میشه - آقا مرتضی بررسی کنید برادر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبلا فکر می کنم گفته بودند. مثل اینکه دارن مشکل رو حل می کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که مشکل ورود دارن لطفا آی پی یا رنج آی پی اینترنت خودتون رو برای من بفرستید تا بتونیم بررسی کنیم

چون هنوز متوجه نشدیم سرور داره این آی پی ها رو بن میکنه یا خود ای اس پی ها با آی پی ما مشکل دارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم این مشکل رو دارم البته با...شکن باز میشه اما با آیپی اصلی خیر البته با آیپی اصلی گاهی اوقات باز میشه wp-parsi البته آیپی...شکن هم به شکل آیپی اصلی گاهی اوقات باز میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بر عکس من که با .... شکن میام سایت رو بالا نمیاره اما بدون اون بالا میاره :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که مشکل ورود دارن لطفا آی پی یا رنج آی پی اینترنت خودتون رو برای من بفرستید تا بتونیم بررسی کنیم

چون هنوز متوجه نشدیم سرور داره این آی پی ها رو بن میکنه یا خود ای اس پی ها با آی پی ما مشکل دارن!

ممنون

ولی من با ... شکن هم امتحان کردم ولی مشکل همچنان بود.

مشکل نباید از فایروال سرور باشد چرا که اگر در intodns چک نمایید قسمت A record آی پی اون دی ان اسی نیست که روی دامین ست شده است و به نظر میرسد که مشکل از سمت dns ها می باشد.

یعنی باید change ip بشه به آی پی 79.175.164.101 که روی دی ان اس ها می باشد. ( در حال حاضر رکورد روی wp-parsi.com -> [ 79.175.166.166 ] می باشد )

این موضوع می تواند برعکس نیز باشد که دی ان اس از سمت سرور به درستی ست نشده دلیل آن نیز نبود NS records from your nameservers می باشد.

البته شما استاد ما هستید و بنده فقط به خاطر اطلاعات ناچیزی که دارم اینا رو گفتم. سو تفاهم نشود.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان برای من هم همین مشکل است ولی فقط مشکل مربوط به انجمن وردپرس پارسی است و در باز کردن خیلی از سایت ها این مشکل را دارم.

من از طریق آشنایمان که در شرکت شاتل هستند تماس گرفتم و گفتند مشکل سراسری است و اکثر isp ها با بازکردن بعضی سایت ها مشکل دارند.

این هم پاسخی یکی از اعضای سایت آشیانه :

این مشکل تنها برای شما نیست

زیر ساخت های کشوری بعد از سامانه هدفمندی یارانه ها در حال بروزرسانی و تلفیق سرور اطلاعات درون و بیرون ملی میشن

پیش تر تصور میشد که این مشکل از اپدیت kb2839011 مایکروسافت باشه و حتی در مورد تغییراتی که در مرورگر های مختلف اععمال شد(برزورسانی بیست و ششم اپریل برای هر دومرورگر موزیلا و کروم)

این مشکلات , از زمان اغاز به کار سامانه هدفهمندی یارانه های به وجود اومد

و همچنان هم ادامه داره

البته در هفته گذشته , این مشکل برای آی اس پی مخابرات(tct)به طور چشم گیری دیده شد اما در طی روز های گذشته , این مشکل کمتر شده

در ضمن ,*اگر دیتا سنتر شما در داخل کشور میزبانی میکنه , این مشکل خیلی کم براتون پیش باید بیاد

این چند روزه هم با قطع برخی از سرویس ها مواجه شدیم

بعضی ازپورت های سراسری بسته شد

پورت های میل سرور ها در روز س شنبه دچار اختلال شد

و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان برای من هم همین مشکل است ولی فقط مشکل مربوط به انجمن وردپرس پارسی است و در باز کردن خیلی از سایت ها این مشکل را دارم.

من از طریق آشنایمان که در شرکت شاتل هستند تماس گرفتم و گفتند مشکل سراسری است و اکثر isp ها با بازکردن بعضی سایت ها مشکل دارند.

من تنها در بین سایتهای ایرانی در ورود به این سایت مشکل دارم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سایتتون بیشتر مواقع باز نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تنها در بین سایتهای ایرانی در ورود به این سایت مشکل دارم!!!

شما طبق این آموزش زیر پیش بروید شاید مشکل برطرف شود.برای من که مشکل برطرف شد.

http://www.wirenab.ir/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-opendns-%D9%88-%DB%8C%D8%A7google-dns-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که مشکل داشتن الان بررسی کنن و نتیجه رو بگن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که مشکل داشتن الان بررسی کنن و نتیجه رو بگن

من چند روزیه دیگه مشکلی ندارم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت سرعت بسیار بالایی داره و همیشه باز میشد

الآن یه هفته میشه که یکم سرعتش کم شده و گاهی وقت ها باز نمیشه (با شیلتر شکن هم ارور میده که فایروال پر.وک.سی رو به دلایل امنیتی مسدود میکنه)

مشکل از سایت نیست. فکر کنم سرور, واسه بعضی از آی پی های ایرانی محدودیت ایجاد کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که مشکل دارن سرویس دهنده اینترنت و مرورگر رو بگن تا تست کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم مشکلی ندارم اما دی ان اس ها مشکل دارند :

error.gif Reverse MX A records (PTR) ERROR: No reverse DNS (PTR) entries. The problem MX records are:

166.166.175.79.in-addr.arpa -> no reverse (PTR) detected

You should contact your ISP and ask him to add a PTR record for your ips

http://www.intodns.com/wp-parsi.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل رو من هم داشتم.

از دی ان اس های گوگل روی سیستمتون استفاده کنید اوکی میشه:

8.8.8.8

8.8.4.4

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلی نداشتم کلا با سایت ولی توی intodns همونجور که دوستان فرمودند خطا داره و مطمئنا این خطا بر روی برخی isp ها تنها تاثیر داشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری