• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
javadth

فروش نسخه اخر قالب جریده لایسنس دار و معتبر

2 پست در این موضوع قرار دارد

01_preview1.__large_preview.png

سلام دوستان من چند وقت پیش قالب جریده رو برای خودم از تم فارست خریدم

الان میخوام قالب جدیدی جایگزین کنم و این قالب رو بفروشم

این قالب دارای 46 - 47 بار دانلود با لایسنس هستش که در اصل 50 بار هستش و من چند بار نسخه های جدیدش رو دانلود کردم ولی شما با این لایسنس میتونین 47 بار دیگه از این سایت دانلود کنید

من قالب رو با دلار 3150 خریدم و با 2500 حاضرم بفروشمش

قیمت قالب 55 دلار هستش

بقیه موارد در ایــــن لیــــنک میتونین ببینین ( پیش نمایش و اطلاعات اصلی )

فروش هم به این صورت هستش که یا به من اعتماد میکنید و من هر اپدیتی اومد براتون دانلود میکنم و میفرستم

یا خودتون یوزر و پس من رو میگیرید و از اکانتم استفاده میکنید

post-1612-0-97865700-1399029389_thumb.jp

برای خرید یا از طریق پیغام خصوصی و یا از طریق ای دی یاهو darkness_hich یا جی میل javadxth[at]gmail[dot]com تماس بگیرید

با تشکر

ویرایش شده در توسط javadth

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منتقل شد به بخش فروش. دوستان لطفا از طریق پیام خصوصی به فروشنده پیشنهاد بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط mohammad05
      با سلام خدمت دوستان 
      یک سوال داشتم 
      میخواستم بدونم که با PHP میشه روی اسکریپتی که نوشته باشم لایسنس بزارم که فقط برای یک کاربر قابل استفاده باشه ؟  
    • توسط iman iman
      با سلام به اساتید و دوستان عزیز؛
      من قصد فروش یک نرم افزار با لایسنس دارم اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید که از چه مدیریت محتوا؛ چه افزونه ، اسکریپت و روشی انجام بدهم که همزمان به اهداف زیر دست یابم؟
      1- خریداران نرم افزار:
      فایل نرم افزار همزمان با کد لایسنس به کاربر داده شده و کاربر بتواند در سایت محیط کاربری مخصوص به خود داشته باشد که هزینه را به صورت آنلاین پرداخت و فایل و لایسنس را دانلود کند و همچنین به ایمیل کاربر هم ارسال شود.

2- وبمسترها و مدیران سایت ها و وبلاگ ها:
      برای بازاریابی و تبلیغ فروش نرم افزار؛ مدیران سایت ها بتوانند یک محیط کاربری و یک لینک ارجاع به فروش نرم افزار مخصوص خود داشته باشند که تا درصورتی که کاربران سایتشان از طریق آن لینک به خرید این نرم افزار در سایت من وارد شده و نرم افزار را خریدند درصد مشخصی از فروش به حساب کاربری آن وبمستر و مدیر سایت وارد شود تا هر از چند وقت سهم او را برایش واریز کنم.

من فروشگاه سازهای مختلف را می شناسم  سوالم دقیقاً روشی برای داشتن همزمان حالت 1 و 2 است.
      ممنون می شوم اساتید محترم راهنمایی نمایند...
    • توسط boysun
      سلام،
      لایسنس سرور phpstorm 2016.3
      http://jetbrains.tencent.click http://172.245.22.235:1017 http://idea.imsxm.com/ http://mcpmcc.com:1017 موفق باشید
    • توسط dayered
      سلام
      خیلی تلاش کردم تا در قسمت فروش ارسال موضوع کنم ، اما متاسفانه امکان پذیر نبود!
       مدتها پیش سایتی رو با وردپرس طراحی کردم که حالا به دلیل سایر مشغله ها قصد فروش و واگذاری اون رو دارم. زمان ، ذوق و مبلغ زیادی رو برای ساختن و تکمیل این وبسایت هزینه کردم و هدفم طراحی متفاوت ، خلاق و پویا بود. 
      قالب و افزونه های زیادی رو از مارکت ها خریداری کرده ام و برای طراحی گرافیک وبسایت هم از گرافیستی مطرح استفاده کردم.
      وبسایت به بالاترین و سریعترین مبلغ واگذار میشه. برای پیشنهاد از طریق همین موضوع و یا پیام خصوصی اقدام کنید
      Logoyeman.ir

• توسط mohammad.m2
      سلام دوستان
      من میخوام یک فروشگاه لایسنس با ووکامرس داشته باشم. به این صورت که کدها رو وارد کنم و پس از خرید کد به مشتری تحویل داده بشه.
      این امکانپذیر هستش؟
      به چه صورت ؟
      متشکرم