• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
cheeta

مشکل قالب xenon

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در پوسته ای که استفاده میکنم فوتر جای ثابتی داره و اگر تعداد عکس ها زیاد باشه یا مطلب طولانی تر از یه حدی از فوتر رد میشه و نوشته های کپی رایت و غیره میفته وسط عکس یا پست. این جا رو ببینید:

http://celebriti.ir/1393/01/25/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D9%86%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D9%85%D8%B2/

ممنون میشم اساتید یاری برسانند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

شما باید در فایل single.php خط

<div class="content-area grid_9 equal_height" id="primary" style="height:11000;">

این تکه رو حذف کنید:

style="height:11000;"

دیگه این مشکل پیش نمیاد.

یا اینکه به این شکل تغییرش بدین:

style="height:auto;"

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط BenTo
      با عرض سلام و خسته نباشید بنده یک قالب وردپرس طراحی کردم همه چیش درست بود تا اینکه کده  & # 65279 تو صفحه میاد توی کد خود قالب وجود نداره اما توی وب هستش
        خواهشا دوستانی که بلدن راهنمایی کنن الان 2 روزه سر این موضوع گیرکردم
      مرسی از همه دوستان
    • توسط yadgar
      سلام دوستان
      من چند روز پیش پنل وردپرسی ورود به وبسایتم و هم خود صفحه ی سایت سفید شد
      توی انجمن که گشتم با تعویض نام پوشه ی wp-contentمشکلو حل کردم(البه صفحه ی وبسایت همچنان سفید ماند) پوشه
      چند تا از پوسته ها از جمله پوسته ی فعلی رو حذف کردم و اسم پوشه رو به حالت اول برگردوندم الان پنل وردپرس رو دارم
      اما وقتی سایت رو باز میکنم این پیغام میاد
      پوشه‌ی پوسته‌ی «layout-builder»(اسم پوسته ی فعلی بود) وجود ندارد.
      خطا: پوشه‌ی مربوط به پوسته‌ها خالی است یا وجود ندارد. لطفاً بررسی کنید. 
      این در حالیه که در پوشه ی thems چند پوسته دیگه وجود داره
      علاوه بر این وقتی میخوام پوسته رو عوض کنم این خطارو میده
      نمی‌توان پوشه‌ی جدید ساخت. /home/bayanair/public_html/wp-content/themes/beytoote
      لطفا با زبانی ساده راهنماییم کنید چون تازه کارم
      با تشکر
    • توسط saman-last
      سلام خدمت اساتید
      حدودا دو هفته هستش ک به شدت به مشکل برخوردم به هیچ روشی هم نشد ک مشکل رفع شه!
      پست های سایت بعد از بروزرسانی به کل بهم میریزه! تنظیمات قالب بعد از هر بار تغییر و ذخیره یهو ریست میشه!
      ینی کلا همه چی ریخته بهم .
      در یک تاپیک ذکر شده بود ک صفحه ی سفید با یک متن (reset) نشان داده میشه بعد از هربار بروزرسانی پست ها و دوستی گفته بودن ک مشکل از نت مخابراته...
      حالا مشکلاتی ک در ابتدا هم گفتم به این موضوع مربوط میشه یا مشکل از قالب هست؟
      اگه فکر میکنید مشکل از قالب سایت هست ک تغییرش بدم.
      اگر هم میدونید مشکل از کجاست لطفا لطف کنید و بگید. ممنون
      دوستان لطفا جواب بدید. الان دو هفته ست ک بیشتر از 20 بار مجبور شدم دیتابیس رو ریستور کنم
    • توسط cheeta
      با سلام
      در پوسته ای که استفاده میکنم فوتر جای ثابتی داره و اگر تعداد عکس ها زیاد باشه یا مطلب طولانی تر از یه حدی از فوتر رد میشه و نوشته های کپی رایت و غیره میفته وسط عکس یا پست. این جا رو ببینید:
      http://celebriti.ir/1393/01/25/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D9%86%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D9%85%D8%B2/
      ممنون میشم اساتید یاری برسانند