• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
cheeta

مشکل قالب xenon

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در پوسته ای که استفاده میکنم فوتر جای ثابتی داره و اگر تعداد عکس ها زیاد باشه یا مطلب طولانی تر از یه حدی از فوتر رد میشه و نوشته های کپی رایت و غیره میفته وسط عکس یا پست. این جا رو ببینید:

http://celebriti.ir/1393/01/25/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D9%86%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D9%85%D8%B2/

ممنون میشم اساتید یاری برسانند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

دوست عزیز لطفا قوانین را بخوانید.

تکرار یک سوال در چند قسمت انجمن مجاز نیست.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بایگانی شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط BenTo
      با عرض سلام و خسته نباشید بنده یک قالب وردپرس طراحی کردم همه چیش درست بود تا اینکه کده  & # 65279 تو صفحه میاد توی کد خود قالب وجود نداره اما توی وب هستش
        خواهشا دوستانی که بلدن راهنمایی کنن الان 2 روزه سر این موضوع گیرکردم
      مرسی از همه دوستان
    • توسط yadgar
      سلام دوستان
      من چند روز پیش پنل وردپرسی ورود به وبسایتم و هم خود صفحه ی سایت سفید شد
      توی انجمن که گشتم با تعویض نام پوشه ی wp-contentمشکلو حل کردم(البه صفحه ی وبسایت همچنان سفید ماند) پوشه
      چند تا از پوسته ها از جمله پوسته ی فعلی رو حذف کردم و اسم پوشه رو به حالت اول برگردوندم الان پنل وردپرس رو دارم
      اما وقتی سایت رو باز میکنم این پیغام میاد
      پوشه‌ی پوسته‌ی «layout-builder»(اسم پوسته ی فعلی بود) وجود ندارد.
      خطا: پوشه‌ی مربوط به پوسته‌ها خالی است یا وجود ندارد. لطفاً بررسی کنید. 
      این در حالیه که در پوشه ی thems چند پوسته دیگه وجود داره
      علاوه بر این وقتی میخوام پوسته رو عوض کنم این خطارو میده
      نمی‌توان پوشه‌ی جدید ساخت. /home/bayanair/public_html/wp-content/themes/beytoote
      لطفا با زبانی ساده راهنماییم کنید چون تازه کارم
      با تشکر
    • توسط saman-last
      سلام خدمت اساتید
      حدودا دو هفته هستش ک به شدت به مشکل برخوردم به هیچ روشی هم نشد ک مشکل رفع شه!
      پست های سایت بعد از بروزرسانی به کل بهم میریزه! تنظیمات قالب بعد از هر بار تغییر و ذخیره یهو ریست میشه!
      ینی کلا همه چی ریخته بهم .
      در یک تاپیک ذکر شده بود ک صفحه ی سفید با یک متن (reset) نشان داده میشه بعد از هربار بروزرسانی پست ها و دوستی گفته بودن ک مشکل از نت مخابراته...
      حالا مشکلاتی ک در ابتدا هم گفتم به این موضوع مربوط میشه یا مشکل از قالب هست؟
      اگه فکر میکنید مشکل از قالب سایت هست ک تغییرش بدم.
      اگر هم میدونید مشکل از کجاست لطفا لطف کنید و بگید. ممنون
      دوستان لطفا جواب بدید. الان دو هفته ست ک بیشتر از 20 بار مجبور شدم دیتابیس رو ریستور کنم
    • توسط cheeta
      با سلام
      در پوسته ای که استفاده میکنم فوتر جای ثابتی داره و اگر تعداد عکس ها زیاد باشه یا مطلب طولانی تر از یه حدی از فوتر رد میشه و نوشته های کپی رایت و غیره میفته وسط عکس یا پست. این جا رو ببینید:
      http://celebriti.ir/1393/01/25/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D9%86%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D9%85%D8%B2/
      ممنون میشم اساتید یاری برسانند