mehrabi

درخواست طراحی افزونه پشتیبانی یا ویرایش support-ticket

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه افزونه پشتیبانی میخوام شبیه support-ticket که بشه تعداد نامحدود فرم ایجاد کرد و هر کدوم رو توی یه صفحه یا یه پست قرار داد. چه همین افزونه رو ویرایش کنید چه طراحی جدید. فقط لطفا هزینه رو بالا نگید.

فقط:

1. کاربران عضو بشن و تیکت های هر کابر داخل نام کاربری خودش نشون داده بشه، یعنی اول اینکه عضویت داشته باشه دوم اینکه به جای لیست تیکت ها لیست کاربران رو نشون بده.

2. قابلیت افزودن انواع فیلد از جمله فیلد آپلود رو داشته باشه و نوع فایل رو هم بشه تعیین کرد. (فیلد آپلود رو افزونه support-ticket نداره.)

3. بشه دسته برای تیکت ها ایجاد کرد که کاربر هنگام ارسال تیکت، دسته مورد نظر خودش رو انتخاب کنه.

4. درجه بندی داشته باشه مثلا فوری، خیلی فوری، متوسط، (تعداد درجات و نوشته اش قابل تعریف توسط مدیر باشه.)

یه جوری هم به مدیر اطلاع داده بشه که فلان کاربر تیکت جدید ارسال کرده یا به تیکت پاسخ داده، مثلا رنگش قرمز بشه، یه یه کادر کوچیک جلو اسمش نمایش داده بشه که توش نوشته باشه مثلا تیکت جدید. همچنین کاربرانی که تیکت جدید ارسال می کنند، اسمشون بیاد اول لیست، که نخوام همه لیست رو بگردم.

اگه بشه ارسال ایمیل هم داشته باشه بشه بد نیست. (از طریق smtp خیلی بهتره) هم برای اطلاع به کاربر و هم برای اطلاع مدیر. البته هر دو قابل تنظیم باشه. (هم تنظیم اینکه آیا ارسال بشه یا نه و هم تنظیم متن ایمیل)

تشکر از همه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این چیزی که میخواین هزینه زیادی میبره

بهتره از سیستم WHMCS استفاده کنین و یا هم اینکه از اسکریپت تیکت آفتاب بهرمند بشی

هر دو مناسب کار و درخواست شماست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط iceplus
      سلام ممنون میشم کمکم کنید 
      افزونه ای میخوام که هم اعضا عضو بشن و هم بتونن تاریخچه سفارشاتشون رو ببینن 
      این افزونه رو سایت fafait.net داره ولی نمیدونم چیه
      عکسشو پیوست میکنم

• توسط rahimi12345
      سلام
      داخل سایت افزونه  گرویتی  فرم و tracking order   نصب شده با فرم ساز فرم جدید می سازم  و می تونم حتی فرمی بسازم با ارسال داده کد پیگیری به کاربر نشان بده اما نمی دونم چطور با tracking order  و فرم ساخته شده   ارتباط برقرار کنم تا کد رهگیری می زنیم نتایج به کاربر نشان داده شود لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .
    • توسط f.shaki
      سایتی که می خوام طراحی کنم، بخش های خیلی زیادی داره...
      گالری تصاویر، مقالات، گالری ویدئو، دوره های آموزشی، درباره ما و خیلی بخش های دیگه...
      و هر کدام از این صفحات هم طراحی منحصر به فرد دارن.
      برای ایجاد چنین صفحاتی چکار باید کرد؟ از چه امکانی باید استفاده کرد؟
      ممنون از دوستانی که جواب میدن.

• توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر