رفتن به مطلب

مشکل در ارسال پست کاربر نویسنده

saeed77

پست های پیشنهاد شده

سلام

نویسنده برا سایتم گرفتم ولی متوجه این مشکل شدم.

وقتی پست رو کامل میگذاره و yoast رو پر میکنه و وقتی انتشار رو میزنه صفحه زیر میاد.

و به لینک زیر میره wp-admin/post.php?post=8802&action=untrash&_wpnonce=e9f8f94517

پست در سایت میاد ولی افزونه yoast خالی میشه بازم پر میکنی و بروزرسانی میزنی دوباره پاک میشن

دوستان لطفا راهنمایی کنند

post-5922-0-64261800-1399314842_thumb.pn

لینک به ارسال

این پیوندی که گذاشتید اکشن بازگردانی مطلب از سطل زباله است و ربطی به صفحه ی ارسال نداره افزونه ها را غیر فعال کنید و یکی یکی فعال کنید و تست بگیرید تا معلوم بشه مشکل از چه افزرونه ایه

لینک به ارسال

دوستان مشکل افزونه WordPress SEO چیه که اینطور میکنه؟

با برخی از توابع وردپرس و یا قالبتون مشکل داره از افزونه all in seo pack استفاده کنید

لینک به ارسال

با برخی از توابع وردپرس و یا قالبتون مشکل داره از افزونه all in seo pack استفاده کنید

1ساله با این افزونه کار میکنم بهترین افزونه سئو هست عوضش کنم لطمه به سایتم میزنه.

راه حلی دیگری ندارد؟

لینک به ارسال

1ساله با این افزونه کار میکنم بهترین افزونه سئو هست عوضش کنم لطمه به سایتم میزنه.

راه حلی دیگری ندارد؟

دوست عزیز راه حلی نیست مگر به امید که نسخه ای جدید بیاد و این مشکل رو حل کنه

لینک به ارسال

نمیشه با توابعی که مشکل دارد درستشون کرد؟

Hook این قسمت غیرفعال شود مشکل حل می‌شود، اما قابلیت اون قسمت هم از کار می‌افته!

اگر نسخه وردپرس و افزونه‌تون به روز نیست، به روز کنید.

تمامی افزونه ها، به جز Wordpress Seo by Yoast رو غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

پوسته را هم در حالت پیش فرض قرار دهید و بررسی کنید.

لینک به ارسال

Hook این قسمت غیرفعال شود مشکل حل می‌شود، اما قابلیت اون قسمت هم از کار می‌افته!

اگر نسخه وردپرس و افزونه‌تون به روز نیست، به روز کنید.

تمامی افزونه ها، به جز Wordpress Seo by Yoast رو غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

پوسته را هم در حالت پیش فرض قرار دهید و بررسی کنید.

وردپرسم نگارش 3.9 است

غیر فعال کردم مشکل ازهمون yoast هست.

پوسته پیش فرض رو هم قرار دادم همین مشکل رو داشت

Hook کجاست از کجا باید غیرفعال شود؟ قابلیت هاش چیا هستند؟

باتشکر

لینک به ارسال

ببنید من فکر می کنم ایراد از فایل فانکشنتون باشه و ربطی به خود افزونه نداشته باشه.

شما افزونه و جدول بانک مربوطه ش رو پاک کن و دوباره نصب کن (اگر تونستی البته) بعد فایل فانکشنتون رو هم قرار بدید برای مدیر سایت تا بررسی کنن.

لینک به ارسال

ببنید من فکر می کنم ایراد از فایل فانکشنتون باشه و ربطی به خود افزونه نداشته باشه.

شما افزونه و جدول بانک مربوطه ش رو پاک کن و دوباره نصب کن (اگر تونستی البته) بعد فایل فانکشنتون رو هم قرار بدید برای مدیر سایت تا بررسی کنن.

اول اینکه ممنون از پاسختون.

فایل فانکشنی پیدا نکردم.

دوباره نصب کنم تنظیمت که انجام دادم باعث مشکل واسه سایتم میشه

لینک به ارسال

فایل functions.php در پوشه ی قالبتون آپلودش کنید اینجا و لطفا قوانین را هم بخوانید و پیام خصوصی نفرستید

لینک به ارسال

البته اگر برروی پوسته دیگری تست کردید و باز این مشکل وجود داشته، دیگر بعید میدونم به functions.php مربوط بشه.

قابلیت تعمیر پایگاه داده را فعال کنید و یکبار پایگاه داده تون رو تعمیر کنید.

در ضمن کاربر محترم saeed77،

برای دریافت پاسخ صبر کنید و از ارسال نوشته های تکراری پرهیز کنید،

یک اخطار بابت این کار دریافت کردید.

لینک به ارسال

http://wp-persian.com/codex/%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87/

لینک به ارسال

خب شما تمامی افزونه هارو به جز Wordpress Seo by Yoasr غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

بله احتمال تداخل وجود دارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...