رفتن به مطلب

وصل کردن دامین به هاست رایگان

Alireza

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به همه

یه سایت میخواستم روی هاست رایگان hostinger راه بندازم

یه دامنه دات آی آر خریدم دیروز

raziinsurance.ir

بعد دی ان اس ها رو هم تنظیم کردم 1 ns1.hostinger.co.uk 2 ns2.hostinger.co.uk 3 ns3.hostinger.co.uk 4 ns4.hostinger.co.uk

بعد الان که میخوام سایت رو راه بندازم این پیغام رو میده

Your domain is not pointing to our nameservers at the moment, so services such as FTP, File Manager, E-mail (and others) will not work correctly. You can find our nameservers at the "Accounts -> Details" section. Please mind that DNS might take up to 24 hours to propagate when the change is submitted.

مشکلش از اینجاس که دی ان اس ها تنظیم نشده ؟

یا مشکل دیگه ای هست

http://whois.irdomain.com/raziinsurance.ir این سایت هم تازیخ انقضاشو 9 روز دیگه نشون میده

لینک به ارسال

دن ان اس ها رو از تو سایت nic.ir با آیپی ذخیره کردین؟

از لینک زیر هم میتونید هاست رایگان بگیرین

هاست رایگان

لینک به ارسال

به جبز تنظیم دی ان اس باید دامین را به صورت addOn یا پارک دامین به سرورتون معرفی کنید کنترل پنلتون در قسمت دامین ابزار هر دو را داره ادآن برای دامنه سرویس مستقل می سازه و پارک دامین دامین را روی ساب دامین فعلی پارک می کنه

لینک به ارسال

دن ان اس ها رو از تو سایت nic.ir با آیپی ذخیره کردین؟

از لینک زیر هم میتونید هاست رایگان بگیرین

هاست رایگان

بله تو سایت با ای پی ذخیره کردم . ولی از بیرون که نگاه میکنم اسم سرور ها رو نشون میده فقط آی پی ها رو نشون نمیده

------

به جبز تنظیم دی ان اس باید دامین را به صورت addOn یا پارک دامین به سرورتون معرفی کنید کنترل پنلتون در قسمت دامین ابزار هر دو را داره ادآن برای دامنه سرویس مستقل می سازه و پارک دامین دامین را روی ساب دامین فعلی پارک می کنه

بله اینکارو کردم . یعنی دامنه رو به سایت اضافه کردم و اکانت جدیدی براش ساختم . بعد که میرم برای این دامنه جدید وردپرس رو نصب کنم از تو قسمت اتو اینستالر سایت، اخطار میده

لینک به ارسال

الان دامینتون متصله؟

سئوال شما اتصال دامین بود اخطار اتو اینستالر می تونه مربوط به محدودیت ساخت دیتابیس یا چیز دیگه ای باشه متن ارور را در تایپیک جدا بگذارید تا بشه راهنمایی کرد

بعد از ست کردن 24 ساعت اتصال دامین طول می کشه (اگه چیزی را دستکاری نکنید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...