رفتن به مطلب

تنظیم Meta keywords template در افزونه WordPress seo

پست های پیشنهاد شده

من هر نوع غالب کدی که در این بخش از افزونه می گذارم موفق به اجرای کلمات کلیدی سایت نمی شودم لطفا قالب صحیح را بگذارید.

لینک به ارسال

میشه واضح تر توضیح بدی دوست عزیز اگه منظورت اینه که کلمات کلیدی به قالب و سورست اضافه نمیشن

باید دستور زیر رو تو فایل هدر بین برچسب هد

<?php wp_head(); ?>

و دستور زیر را بالای برچسب </body> تو فایل فوتر بذاری

<?php wp_footer(); ?>

لینک به ارسال

چه کدی در بخش بالا که مربوط به افزونه Yoast WordPress SEO می باشد باید قرار دهم تا کلمات کلیدی سایت در هدر صفحه اصلی قرار گیرند.

لینک به ارسال

تصویر ضمیمه نمیاد اما وقتی اون دو تا دستور بالا تو پوسته باشه این کار صورت میگیره و کلمه کلیدی که وارد کردی به نمایش در میاد

لینک به ارسال

فکر می کنم شما منظور بنده رو هنوز متوجه نشده اید.

در افزونه Yoast WordPress SEO چگونه می توانم کلمات کلیدی سایت را در هدر سایت بارگزاری کنم فقط کافیست بفرمایید در فیلد که در تصویر ضمیمه مشخص شده است چه کدی را وارد کنم.

ویرایش شده توسط dnojir
لینک به ارسال

نیازی به دادن کد نیست این قسمت توسط خود شما پر میشه کلمات کلیدی رو وارد و با کاما از هم جدا کنید

لینک به ارسال

اگه توجه کنی شما الان تو تب خانه هستی و هر چی بذاری فقط تو صفحه نخست به نمایش در میاد

لینک به ارسال

دوست عزیز اون کدها به عنوان کدهای مادر افزونه هستند یعنی برای افزونه تعریف شده اون کد خاص

نیازی به دادن کد ندارین شما تو هیچ جایی مگه اینکه بخواین نحوهء قرار گیری کد طبق خواسته خودتون باشه

برای پست ها هم وقتی داری ارسال میکنی قسمت پایینی برگه کلمات کلیدی رو بذار و مثل قبلی با کاما جدا کن

توضیحات هم که مشخصه و نیازی به کاما نیست

لینک به ارسال

بله میدونم که این کدها کدهای تعریف شده برای این افزونه می باشند من هم می خواهم که خودم به بهترین نحو و سفارشی این کد ها را قرار دهم مثلا در صفحات جدا یعنی همان پست می خواهم فقط کلمات کلیدی مربوط به آن پست در هدر قرار داشته باشد. کدام یک از کدها را اید در قسمت کلمات کلیدی پست ها بگذارم و به نظر شما ترکیب کدام کدها در این بخش یک بهتر می باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...