• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Paradox-CM

ویرایش یا کمک برای ویرایش قالب

12 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر همگی

راستش من تازه به دنیای وردپرس اومدم، یه سایتی دارم باهاش راه میندازم.

حالا یه قالب وردپرس دارم که میخوام یه سری تغییرات در اون بدم ولی موفق نمیشم.

موقتاً اینجا:

وردپرس تست

نصب شده.

میخوام اون ستون کناریش منظم و باب قالب بشه و فقط بخش لاگین کردن + آخرین ارسالها اونجا قرار بگیره.

کسی میتونه ویرایشش کنه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئینید این قالب فارسی شده بوده!، باید فارسی سازی بشه!

بابت سوال دومتون هم از قسمت ابزارکها میتونید میتونید اون ابزارهایی که دوست دارید را در موقعیت راست نگه دارید و مابقی رو حذف کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونطور که مشاهده میکنی قالب فارسی هست.

دوست عزیز، اونها منظورم .: دسته بندی موضوعی :. به پایین ابزارک نیستن.

چیزی هستن که کدهاش درون sidebar.php قرار داده شدن

ابزارک هم که اضافه میکنم مثل اون تیکه اطلاعــــــــــــات یا همون لاگین کردن بهم ریخته میشه!

میخوام این بهم ریختگی درست بشه...

ویرایش شده در توسط Paradox-CM

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام !‌ با css اشنا هستين ؟!‌

استايل خاصي براي ويجت ها قرار داده نشده خودتون بايد استايل بدين كه با css اگه بلد باشين به سادگي ميشه !و به سليقه خودتون ويرايش كنيد !‌

روي هر المان كه ميخواين كليك راست كنيد inspect element رو كه بزنيد نشون ميده كلاس هاي مربوط به هر المان رو ... !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون اول که دمو گذاشته بودین سایدبار سمت راست بود و همه گزینه های منو چپ چین بود، همچنین منوی بالا هم چپ چین

برا همین عرض شده فارسی نشده،ولی الان اوکیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام !‌ با css اشنا هستين ؟!‌

استايل خاصي براي ويجت ها قرار داده نشده خودتون بايد استايل بدين كه با css اگه بلد باشين به سادگي ميشه !و به سليقه خودتون ويرايش كنيد !‌

روي هر المان كه ميخواين كليك راست كنيد inspect element رو كه بزنيد نشون ميده كلاس هاي مربوط به هر المان رو ... !‌

با css آشنایی آنچنانی ندارم، امکانش هست شما انجامش بدی و اون قسمت رو از بی نظمی در بیاری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای مطالب پر بازدید اگر شورتکات را مستقیم می خواهید در قالب بگذارید باید از تابع do_shortcode استفاده کنید:

<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=4]')?>
<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=18]')?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای مطالب پر بازدید اگر شورتکات را مستقیم می خواهید در قالب بگذارید باید از تابع do_shortcode استفاده کنید:

<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=4]')?>
<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=18]')?>

استاد من تابع اینا نمیدونم تو وردپرس چیه اصن، عرض کردم تازه کارم.

الان این کدها رو کجا بذارم؟

sidebar.php بذارم؟

................................

دوستان من دسترسی لازم میدم، یکی لطفا کنه فقط این قسمت رو منظم کنه...

چقدر پیچیدگی الکی داره این وردپرس...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی نیست مارو یاری کنه؟ :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما بیخیال شدیم دوستان!

راهنمایی نخواستیم...

از دوستانی هم که قبلاً زحمت کشیدن پاسخ دادن تشکر میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

دوست عزیز لطفا قوانین انجمن را مطالعه بفرمایید ؛بروزرسانی تاپیک ها هر 24 ساعت باید انجام گردد.

به قول معروف ره 100 ساله را نمی شود 1 شبه رفت.

شما کمی صبوری نمایید دوستان پاسخ خواهند داد.

کد های استاد فخار را در مکانی که نیاز دارید shortcode به طور مستقیم نمایش داده شود بگذارید حال این مکان هر کجا می تواند باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جایی که قبلا

[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=4]

را گذاشتید

را بگذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت همه دوستان
      عنوان خیلی عجبیه !
      توضیح:
      میخوام قبل از تمام لینک هایی که توی مطلب قرار میدم به صورت خودکار لینک مربوط به صفحه انتقال قرار بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم.
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت اساتید؛
      من برای یکی از سایت های وردپرسی ستون کناری قرار دادم که داخل ادامه مطلب ها هست (در صفحه خانه نیست).
      این ستون کناری رو با ابزارک ها تنظیم کردم, حالا میخوام زمانی که ابزارک آخر (یا ابزارک دلخواه رسید) این ستون با اسکرول کردن تا محل مشکل پایین بیاد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط miladg4
      با سلام
      بیشتر اوقات با این مسئله روبرو میشوم که کش افزونه هایی که مینویسم در بروزر پاک نمیشن و حتی با ctrl+f5 و empty cash and hard reload این مشکل حل نمیشه
      و فایل های جاوا همون عملکرد قبل رو دارن و حتی با پاک کردن فایل های js باز هم در source آدرس فایل ها وجود داره و حتی کدهام باقی موندن. edit js ها هم live انجام نمیشن!!!

این مسئله خیلی آزاردهنده اس ولی هیچ استراتژی ای واسه این کار ندارم
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط 9074020
      وقتی می خوام وارد صفحه پنل ورد پرس شوم نمی تونم ای پیغام نمایش داده میشه:
      W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php.
      Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php:23) in /home/kasair/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1167
      لطفا راهنمایی کنید