aftab98

مشکل با افزونه wp-Auto tag

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

توی گشت وگذارم در وب با افزونه ای به نام wp-Auto tag مواجه شدم که تسوط جناب مرتضی صوفی و اقای گرانسایه نوشته شده بود.

بعد از مدتی که با افزونه کار کردم متوجه شدم که باب میل بنده نیست و بعضا واژهایی مانند ( aligncenter - caption - و .... ) رو هم داره از ادیتور میگیره و توی تگ میزاره.

افزونه رو حذف کردم اما هنوز داره برای من تگ میزنه.چکار باید بکنم که بالکل غیرفعال بشه؟

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، خاطرم نیست این افزونه به صورت رایگان منتشر شده باشه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بنده با گشت و گذار در همین فروم،اون رو دانلود کرده بودم.البته بعدها پست ویرایش شد و افزونه حذف شد.همچنین افزونه wp-fix-tag رو هم از همین جا دانلود کردم!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس افزونه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط a.rahmanii
      با سلام  وخسته نباشید خدمت دوستان 
      من یه 1 هفته ای میشه که سایت مپ سایتم به مشکل برخورده ولی به دلیل اینکه سرم شلوغه وقت نکردم بگردم دنبالش ببینم مشکلش چیه
      سایت مپم روی افزونه « yoast seo » 
      ولی وقتی روی قسمت Tag کلیک میکردم ارور داشت و توی گوگل وب مستر هم از این قسمت ارور گرفته بود 
      حوصله نداشتم برم پیش گفتم شاید از yoast seo هستش و یک افزونه دیگه نصب کردم امروز ظهر نصب کردنی خوب داشت کار میکرد تا اینکه الان به صورت اتفاقی برای اینکه ببینم چقدر ایندس شده و کلا چجوری کار میکنه وقتی سر زدم بهش دیدم این هم دقیقا همون مشکل رو داره و الان داره صفحه سفید نشون میده 

میخواستم ببینم مشکل این چیه ؟؟؟ از پلاگین ها هستش یا از سایت هستش ؟؟ ؟ 

در داخل سایت tag ها هیچ مشکلی ندارند 

این : http://helmo.ir/sitemap.xml  آدرس کلی سایت مپ هستش 

این : http://helmo.ir/sitemap-pt-post-2016-09.xml قسمت داره بخوبی باز میشه 

ولی این قسمت که مربوط میشه به تگ ها : http://helmo.ir/sitemap-tax-post_tag.xml یک صفحه سفید فقط باز میشه

ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنند با تشکر

• توسط bahram2016
      سلام
      چرا در سایت ما برچسب ها یا همان Tag هیچ تاثیری در نتایج موتور جستجوگر ندارن؟
    • توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      آیا روشی وجود داره به این شکل که وقتی بنده پستی ارسال کردم تعدادی از برچسب های از پیش تعیین شده به صورت خودکار به پست من اضافه بشه بدون اینکه اونها رو در قسمت برچسب ها تایپ کنم؟
      بنده می خوام برای نوع پست نمونه کار این کار رو صورت بدم.
      ممنون میشم دوستان راهنمایی نمایند.
      با احترام
    • توسط Cinema
      دوستان وب سایت بنده حدود 10000 یا بیشتر تگ داشت.
      حدود یک ماهه همشونو پاک کردم .
      اما گوگل باز هم تگ هامو تو سرچش بالا میاره و ارور not found میده !
      الان چی کار کنم کلا اون تگ ها از سرچ گوگل حذف بشن بجاش کلمات کلیدی جایگزین مطالبم بشن ؟
    • توسط محسن کسایی
      سلام،

آیا برچسب (تگ) در نتایج جستجو تاثیرگذار است؟
      - به نظر شما بهتر است برچسب ها را به گونه ای بنویسیم که خود مانند یک عنوان باشد برای موتورهای جستجو؟
      - یا بهتر است تنها کلمات مرتبط با پست باشد که بازدیدکنندگان سایت برای سهولت دسترسی به مطالب از آنها استفاده کنند؟
      نکته: تگ ها رو در نتایج گوگل مشاهده کردم این روزا.