6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من تو هدر سایت خودم www.psdkade.ir کد پاپ آپ گذاشتم ولی بعدا متوجه شدم که کد ها عوض شدن نه فقط برای کد پاپ اپ بلکه برای تمامی تگ ها

نوع همه ی تگ ها از text/javasript شدن text/rocket script حتی srcشده rocketscriptsrc .

به نظر شما باید چی کار کنم؟در ضمن نمیتونم از هیچ یک از سایت هایی که از اسکریپت پاپ آپر استفاده میکنن استفاده کنم فک کنم دلیلش همین باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درضمن همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم حل نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از چه سايتي كد پاپ آپ قرار دادي ؟

كد رو در اينجا بگذاريد :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از چه سايتي كد پاپ آپ قرار دادي ؟

كد رو در اينجا بگذاريد :

من از ahledl گذاشته بودم و همچنین از اکثر سایت های پاپ آپ که اسکریپتشون پاپ آپر هست.ولی مشکل اصلی اون rocketscript ه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دی ان اس های شما نشون میده که شما از سیستم Cloud Flare استفاده میکنید

pat.ns.cloudflare.com

woz.ns.cloudflare.com

برای همین و برای اینکه سرعت رندر کدها و اسکریپت های شما بالا بره از سیستم Rocket Loader استفاده میشه

https://support.cloudflare.com/hc/en-us/articles/200168146-How-do-I-asynchronous-load-Javascript-resources-with-CloudFlare-

مشکلی وجود نداره و شما بعد از غیر فعال کردن سرویس CDN متوجه میشید که همه اسکریپت های شما توسط Javascript لود خواهند شد

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دی ان اس های شما نشون میده که شما از سیستم Cloud Flare استفاده میکنید

pat.ns.cloudflare.com

woz.ns.cloudflare.com

برای همین و برای اینکه سرعت رندر کدها و اسکریپت های شما بالا بره از سیستم Rocket Loader استفاده میشه

https://support.clou...ith-CloudFlare-

مشکلی وجود نداره و شما بعد از غیر فعال کردن سرویس CDN متوجه میشید که همه اسکریپت های شما توسط Javascript لود خواهند شد

موفق باشید

ممنون خودم امشب متوجه شدم ولی اینو هم بگم برای کسایی که از cloudflare استفاده میکنن کافیه وارد اکانت کلودفلر بشن و از و از تنظیمات سایتشون برن به قسمت

Performance setting

و rocket loader رو off کنن مشکل حل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام
      به کمکتون نیاز دارم.
      به مشکل خوردم برای اضافه کردن یک فایل جاوا اسکریپت برای ایجاد اسلاید شو (owl-carousel) در تم وردپرس.
      این تم html بوده که درحال تبدیل اون به تم وردپرس هستم.
      کد جاوااسکریپت: این کد رو کجا باید قرار بدم که مشکل اسلایدشو حل بشه؟
      <script> // You can also use "$(window).load(function() {" $(function () { // Slideshow $("#slider").responsiveSlides({ auto: true, pager: false, nav: true, speed: 500, namespace: "callbacks", before: function () { $('.events').append("<li>before event fired.</li>"); }, after: function () { $('.events').append("<li>after event fired.</li>"); } }); }); </script> آدرس دهی در فانکشن وارد کردم: این درسته که میتونم کدهای جاوا اسکریپت و توی فوتر قرار بدم و بعد از طریق فانکشن یا حالا هر روش دیگه ای اونا رو فراخونی کنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد؟
      <?php function insert_style() { wp_enqueue_style('zerogrid' , get_template_directory_uri().'/assets/css/zerogrid.css'); wp_enqueue_style('style' , get_template_directory_uri().'/assets/css/style.css'); wp_enqueue_style('responsiveslides' , get_template_directory_uri().'/assets/css/responsiveslides.css'); wp_enqueue_style('font-awesome-min' , get_template_directory_uri().'/assets/font-awesome/css/font-awesome.min.css'); wp_enqueue_style('owl-carousel' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.css'); wp_enqueue_style('owl-theme' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.theme.css'); wp_enqueue_style('menu' , get_template_directory_uri().'/assets/css/menu.css'); //add scripts wp_enqueue_script('jquery183-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery183.min.js'); wp_enqueue_script('script' , get_template_directory_uri().'/assets/js/script.js'); wp_enqueue_script('jquery-latest-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery-latest.min.js'); wp_enqueue_script('responsiveslides-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/responsiveslides-min.js'); wp_enqueue_script('owl-carousel-min' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.min.js'); } add_action('wp_enqueue_scripts' , 'insert_style'); ?> خطایی که با بررسی inspect element متوجه شدم اینه که اصلا فایل owl-carousel.js خونده نمیشه.
      ممنون.

• توسط behi13
      با سلام
      دوستام و اساتید محترم یک سوال
      من به سایت دوزبانه با افزونه wpml درست کردم الان یک مشکل هست توی گوگل صفحه اول سایت ایندکس شده و توی فارسی مشکلی ندارم
      ولی توی زبان انگلیسی وقتی توی گوگل به انگلیسی سرچ میکنم بازهم با نام و فارسی میاد
      ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    • توسط j1989m
      سلام
      توی قسمت افزودن نوشته و از طریق پرونده های رسانه ای یه عکس انتخاب میکنم و منتشر میکنم. توی سایت عکس رو نشون میده اما این کدها رو هم میاره:
      [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="300"] [/caption]
      درواقع عکس بین دوتا caption بالا قرار میگیره.
      این مشکل توی افزودن برگه نیست.
      لطفا راهنمایی کنید
      خیلی فوریه
      ممنون
    • توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط IFTHEN
      در حال کد کردن قالبی هستم حالا در قسمت بک پنل و در ایجاد نوشته جدید، فایل های جاوا اسکریپت لود نمی شه و به تبع اون یک سری از آیتم ها از کار می افتن!
      یه بررسی کردم دیدم توی صفحه یک سری از فایل ها درست لود نمی شن! و به عبارت بهتر آدرسشون دچار مشکل شده!
      <link rel='stylesheet' href='http://localhost/user/wp-admin/load-styles.php?c=1&amp;dir=rtl&amp;load%5B%5D=dashicons,admin-bar,buttons,media-views,common,forms,admin-menu,dashboard,list-tables,edit,revisions,media,themes,about,nav-menu&amp;load%5B%5D=s,widgets,site-icon,l10n,wp-auth-check,wp-color-picker,farbtastic&amp;ver=4.7' type='text/css' media='all' /> داخل کد بالا عبارت زیر به صورت کد نمایش داده شده و این باعث این اتفاق شده!
      &amp;
      چطور می تونم این مشکل رو رفع کنم؟