• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
caspianhero

نقش سایت مپ در سئو

10 پست در این موضوع قرار دارد

با بر دوستان عزیز

میخواستم بدونم ایا گذاشتن سایت مپ در سایت واجب هست؟؟؟ ایا به سئو مربوط میشه؟؟؟ چه نقش داره؟؟؟ ا

چطور باید به سایت اضافه کرد؟؟ من قالبم صحیفه هست!! ایا پشتیبانی می کند؟؟

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سایت مپ یکی از واجبات سئو است و نقشش هم در ایندکس مطالب شما در گوگل است. با یه افزونه مثل google xml sitemaps میتونید راحت نقشه سایت رو راه بندازید. کاری هم به قالب نداره. ناگفته نماند سایت مپ وقتی ارزش دارد که ان را در گوگل وبمستر تولز ثبت کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله واجبه !! یکی از اصلی ترین موارد سئو همین سایت مپ هستش که ربات های موتور های جستجو با استفاده از سایت مپ مطالب جدید رو شناسایی و اونها رو ایندکس میکنن

برای اضافه کردن سایت مپ در وب سایت خودتون فقط کافیه این افزونه رو نصب و فعال کنید خودش کار خودشو بلده و به صورت خودکار سایت مپ شما رو ایجاد میکنه - موفق باشید

http://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ممنون:

دوست عزیز این افزونه را که گفتید (google-sitemap-generator)نصب کردم!!! تنظیماتش چطوری هست؟؟؟

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات خاصی نداره. نسخه آخر رو که نصب کنید خودش اتوماتیک نقشه رو ایجاد می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات خاصی نداره. نسخه آخر رو که نصب کنید خودش اتوماتیک نقشه رو ایجاد می کنه

سلام

آخرین نسخه که منتشر شده ، مشکلی نداره ؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ها ابتدا بررسی و بعد در مخزن قرار داده میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آخرین نسخه که منتشر شده ، مشکلی نداره ؟!!

با سلام.

وردپرس تمامی افزونه ها را بررسی و بعد در مخزن قرار می دهد.

من هم که اخرین نسخه اش را نصب کردم به صورت خودکار تمامی تنظیمات انجام می شود.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

وردپرس تمامی افزونه ها را بررسی و بعد در مخزن قرار می دهد.

من هم که اخرین نسخه اش را نصب کردم به صورت خودکار تمامی تنظیمات انجام می شود.

با تشکر

سلام

پس مشکلی که چند وقت پیش برای کاربرا پیش اومده بود چی بود ؟

من الان نسخه جدید رو نصب کنم یا نسخه قدیمی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدترین نسخه را نصب کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری