• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
AmirHosseinGT

قالب در موبایل

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه مشکلی دارم

قالب سایتم تو موبایل درست باز نمیشه و یه مشکلاتی داره

چجوری میشه درستش کنم؟

آدر سایت Androvich.ir

ویرایش شده در توسط AmirHosseinGT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا باید همین قالبو فیکسش کنی یا میتونی از افزونه موبایل مثل wptouch استفاده کنی که خودش قالب مخصوص داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چجوری همین قالبو فیکسش کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار اختصاصیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار اختصاصیه؟

بنده نتونم سایتتو باز کن به هر حال این مشکل رو می تونی با بوتسترپ یا تغییر سایز استفاده کنی برای شروع کار این رو سرچ کن آموزش ریسپاسیو کردن قالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب شما واکنش گرا یا به اصطلا رسپانسیو نیست

برای اینکه سایتتون روی نمایشگرها با ابعاد مختلف به درستی باز بشه باید قالبتون واکنش گرا باشه تا بتونه نسبت به ابعاد نمایشگر خودشو به درستی تنظیم کنه

شما میتونی از قالب های آماده واکنش گرا استفاده کنی

یا هم اینکه میتونی با فریم ورک بوت استرپ یه قالب واکنش گرا بسازی

اگر با این موارد نتونستی به نتیجه برسی برو به قسمت فایلهای قالبت

و فایل style.css رو باز کن و برو به انتهای صفحه

حالا این کد رو اضافه کن

/* Large desktop */
@media (min-width: 1200px) {

}

/* Portrait tablet to landscape and desktop */
@media (min-width: 768px) and (max-width: 979px) {

}

/* Landscape phone to portrait tablet */
@media (max-width: 767px) {

}

/* Landscape phones and down */
@media (max-width: 480px) {

}

اینها مقادیر ابعاد نمایشگرها هستش

داخل هر کدوم باید استایل عنصر مورد نظر رو قرار بدی

مثلا یه کادر 200 پیکسلی داری که باید بر حسب درصد اینجا وارد کنی مثلا width:35%; وفونت ا و ...ادامه کار به همین روال تا اینکه قالبتون واکنش گرا بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه همین قالبو واکنشگرا کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

WPTOUCH فارسیش هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه همین قالبو واکنشگرا کرد؟

بله میشه

با استفاده از کد بالا قالبتون رو تنظیم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من زیاد با فایل استایل آشنایی ندارم میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر زیاد به سی اس اس آشایی نداشته باشین نمی تونین اینطوری پروژه رو خودتون انجام بدین

ببینید در طراحی رسپانسیو شما باید تمامی عناصر رو بر اساس و ریاضیات کنار هم بچینین

باید بر حسب درصد مقدار فضا به یک عنصر بدین تا در فضای کوچیک تر و یا بزرگتر خودشو گم نکنه و سریع موقعیتشو حفظ کنه و به نسبت تغییر کنه

مثال :

یه کادر داریم با عرض تمام صفحه

#box {
width:100%;
}

حالا داخلش یک تصویر قرار میدیم که یک سومش کادر رو اشغال میکنه

#box img {
width:33%;
}

حالا کنارش یه متن میزاریم که دو سوم دیگه رو پر کنه

#box p {
width:66%;
}

الان صفحه رو در هر دستگاهی باز کنی خودکار تغییر میکنه چون گفتیم که از هر مقداری که هست فقط یک سومش برای تصویر و الباقی برای متنش هست

حالا بعضی اوقات مثثلا متن یا المان های کنار هم به مشکل میخورن و جاشون اینور و اون ور میشه که باید توسط قطعه کد بالا که گذاشتم برای دستگاه های متفاوت تنظیم کنی تا درست اجرا بشن

برای تست هم مرورگر ها گزینه ای برای Developer Tools داره که میتونین گزینه Responsive رو انتخاب کنین و بینید قالبتون چطوری شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه فایل استایلمو بدم چون من با سی اس اس آشنا نیستم

ویرایش شده در توسط AmirHosseinGT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واکنش گرا کردن یک قالب یکم دردسر داره و باید از پایه و بیس کار به صورت ریسپانسیو طراحی بشه .

من یک پیشنهادی واسه شما دارم فعلا با همین قالب فعالیت کنید تا یکم سایتتون رنک بگیره و بعد از گرفتن رنک 1 یا 2 یک قالب اختصاصی زیبا و ریسپانسیو سفارش بدید تا براتون طراحی کنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس اگه درد سر داره فعلا با همین کار میکنم

ممنون

لطفا تو این تاپیک هم کمک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری