• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
jay-rch

نمایش اولین مطلب از موضوع خاص

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من چند تا دسته دارم

مثلا یک دسته که دسته اولیه است و چند زیر مجموعه دارم

حال می خواهم برای هر دسته اولین مطلب آنرا فقط نمایش دهد نه آخرین مطلب

یعنی برای زیر مجموعه هاش مثلا چند مطلب میگذارم فقط اولین مطلب را نشان دهد

یا به صورت کامل یک موضوع اصلی دارم با یک زیر مجموعه حالا وقتی روی لینک موضوع اصلی میریم فقط اولین مطلب که درباره موضوع اصلی است نمایش داده شود وبعد باز روی زیر مجموعه کلیک کرد فقط اولین مطلب از زیر مجموعه را نشان دهد

کوئری آنرا به ما بگویید

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از ژنراتور همین انجمن استفاده کنید.

باید از ORDER با نوع ASC استفاده کنین

میشه کدش را بدهید ؟؟

ژنراتورش کجاست ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای هر سوال باید تاپیک ایجاد کنید و بپرسید و اگر دوستان بتونند حتما کمک میکنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 11057
      مشکل در نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
      بعد نصب کردن ورد پرس سایت بالا نمیاد،این اخطار رو نشون میده:

Not Found
      The requested URL / was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    • توسط mehr-cs
      سلام...
      امکان تغییر فونت قسمت تنظیمات وردپرس هست ؟ به نظرم فونت در حال حاضرش یکان باشه ! ( پیوست یک)
      و اینکه بعد از نصب فونت ایران سنس بعضی از قسمت ها ( نظیر ابزارک) تغییر فونت ندادن ( پیوست دو)
      دوستان راهنمایی میفرمایید ؟

• توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط mehr-cs
      سلام
      میخواستم بدونم وبسایت زومیت از چه سیستمی استفاده میکنه ؟
    • توسط Feeket
      با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی
      دوستان در ابتدا تصویر صفحه‌ی اول وب‌سایت رو مشاهده کنید، سپس این درخواست رو از شما عزیزان دارم که بمن کمک کنید در مورد این مشکل، من قصد دارم تا قسمت شماره‌ی ۱ که همون سبد خرید هستش که به صورت کشویی باز میشه و توضیحات محصولاتی رو که به سبد خرید اضافه کردید رو به کاربر میده به قسمت هدر منتقل بشه. فایل‌های هدر و  Mini Cart رو هم قرار خاهم داد اگر میشه انتقالش داد. تمایم فایل‌های مربوطه رو درصورتی که اینکار شدنی هست رو بگید تا قرار بدم.
      متشکرم.