رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام،

سلام آقای صوفی

بعنوان حامی همیشگی شما درخواست داشتم ، در افزونه wp-sms ، بخش پیشنهاد پیامکی که در پست ها قرار میگیره ، و محتوای اون خصوصا پیوند یکتاش قابل مدیریت باشه یا حداقل یه گزینه ای باشه تنظیم کنیم که با تنظیمات پیوند یکتا موجود در پنل وردپرس ست بشه و پیام ارسال بشه، به این علت که بنده فقط بنده اینجوری لینک دهی میکنم www.domain.com/p11 و هیچ سمبل دیگه مث علامت سوال و اینا درکار نیست و دریافت کننده پیامک به راحتی میتونه به سایت دسترسی پیدا کنه

پیشاپیش ممنونم از توجه شما

قرار است در آینده برروی پیشنهاد پیامکی بیشتر کارخواهد شد :)

سلام خسته نباشید:

من هم با این افزونه مشکل دارم و زمان فعالسازی اررور زیر رو میده و انگار وب سرویس مورد نظر به افزونه اضافه نشده ، البته این افزونه رو از ارائه دهنده پنل اس ام اس دریافت کردم و روی سایت دوستم کار میکنه.....!!!!

Warning: include_once(/home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/Payamresaneh.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 58

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/Payamresaneh.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 58

Fatal error: Class 'Payamresaneh' not found in /home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 60

این وب سرویس توسط ما به افزونه اضافه نشده.

وب سرویس هایی که به صورت جداگانه به افزونه اضافه میشوند با این مشکل روبرو میشوند.

لینک به ارسال

با همان شخصی که دستی اضافه کرده، درمیان بگذارید.

افزونه را بنویسیم، توسعه بدهیم ولی دیگران وب سرویس هایشان را اضافه کنند و مشکلاتش را به سوی ما بفرستند، اصلاً کار منصفانه ای نیست!

وب سرویس هایی که به صورت اصلی به افزونه اضافه میشوند، شامل پشیبانی خواهند بود.

لینک به ارسال

با سلام

من این افزونه رو نصب کردم و تمامی اطلاعات لازم رو پر کردم و به شبکه ی پنل پیامکم وصل شدم

ولی مشکل اینه که نمیدونم باید از کجا صفحه ی ثبت نام رو ایجاد کنم وقتی رو ارسال پیامک یا ارسالی ها کلیک میکنم میگه

لطفاً تنظیمات اعتباری پیامک را بررسی کنید.

اصلا صفحه ای برای ایجاد یا ثبت کاربر جدید نداره

ممنون میشم راهنماییم کنین

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

من این افزونه رو نصب کردم و تمامی اطلاعات لازم رو پر کردم و به شبکه ی پنل پیامکم وصل شدم

ولی مشکل اینه که نمیدونم باید از کجا صفحه ی ثبت نام رو ایجاد کنم وقتی رو ارسال پیامک یا ارسالی ها کلیک میکنم میگه

لطفاً تنظیمات اعتباری پیامک را بررسی کنید.

اصلا صفحه ای برای ایجاد یا ثبت کاربر جدید نداره

ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام، برای نمایش فرم خبرنامه 2 راه دارید،

1- استفاده از widget افزونه

2- فراخوانی تابع زیر در پوسته:

<?php wp_subscribes(); ?>

لینک به ارسال

سلام.

امکانش هست در نسخه های آینده، یه قسمتی قرار بدید برای افزونه easy digital downloads که وضعیت سفارش رو به خریدار گزارش کنه؟

لینک به ارسال

سلام.

امکانش هست در نسخه های آینده، یه قسمتی قرار بدید برای افزونه easy digital downloads که وضعیت سفارش رو به خریدار گزارش کنه؟

سلام، بله امکان پذیر است. پیشنهادهاتون در رابطه با EDD رو میتونید پ.خ کنید.

با تشکر.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با همان شخصی که دستی اضافه کرده، درمیان بگذارید.

افزونه را بنویسیم، توسعه بدهیم ولی دیگران وب سرویس هایشان را اضافه کنند و مشکلاتش را به سوی ما بفرستند، اصلاً کار منصفانه ای نیست!

وب سرویس هایی که به صورت اصلی به افزونه اضافه میشوند، شامل پشیبانی خواهند بود.

سلام آقای صوفی

من کلا افزونه قبلی رو از سرور پاک کردم و افزونه اصلی رو از سایت وردپرس دانلود و نصب کردم ولی زمانی که می خوام فعالش کنم بازم همون خطای قبلی رو نشون میده ...در حالی که افزونه اصلا دستکاری نشده.

علت چیه عزیز

لینک به ارسال

سلام مصطفی جان امکان داره سایت http://bulk.ir رو هم اضافه کنی ؟ تعرفه هاش عالین

لینک به ارسال

سلام،

سلام آقای صوفی

من کلا افزونه قبلی رو از سرور پاک کردم و افزونه اصلی رو از سایت وردپرس دانلود و نصب کردم ولی زمانی که می خوام فعالش کنم بازم همون خطای قبلی رو نشون میده ...در حالی که افزونه اصلا دستکاری نشده.

علت چیه عزیز

یک دسترسی بدهید تا بررسی شود.

سلام مصطفی جان امکان داره سایت http://bulk.ir رو هم اضافه کنی ؟ تعرفه هاش عالین

در رابطه با اضافه شدن وب سرویس تماس گرفته میشود.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان من با این افزونه یک مسکل اساسی دارم. اونم اینه که بخش فرم ارسال عضویت خبر نامه (ویجت) دکمه ارسالش کار نمی کنه.

چک کردم دیدم با افزونه پروفایل مشکل داره. اونو غیر فعال کنم مشکل حل میشه. ولی چیزی هست که اونو نمی تونم غیر فعال کنم.

راه حل چیه :-/

ویرایش شده توسط montazer
لینک به ارسال

لطفاً در مورد نحوه کد نویسی این افزونه توضیحاتی بدید، من میخوام افزونه رو طوری شخصی سازی کنم که مشتری بعد از خرید یک کد خاص براش ارسال بشه که این کد در واقع کدی هست که در حال حاظر با یکی از افزونه های سایتم به صورت ایمیل برای مشتری ارسال میشه که من حالا میخوام کاری کنم که با پیامک هم این کد ارسال بشه اما نمیدونم چطور باید افزونه رو ویرایش کنم که این اتفاق بیفته، راستی اینو میدونم که کجای دیتا بیس سایتم اون کد ذخیره میشه خلاصه یه توضیحی بدید چطور باید چنین قابلیتی به افزونه اضافه کرد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان من با این افزونه یک مسکل اساسی دارم. اونم اینه که بخش فرم ارسال عضویت خبر نامه (ویجت) دکمه ارسالش کار نمی کنه.

چک کردم دیدم با افزونه پروفایل مشکل داره. اونو غیر فعال کنم مشکل حل میشه. ولی چیزی هست که اونو نمی تونم غیر فعال کنم.

راه حل چیه :-/

مشکل از conflict جی کوئری است. حداقل باید یک جی کوئری در پوسته فعال باشد.

لطفاً در مورد نحوه کد نویسی این افزونه توضیحاتی بدید، من میخوام افزونه رو طوری شخصی سازی کنم که مشتری بعد از خرید یک کد خاص براش ارسال بشه که این کد در واقع کدی هست که در حال حاظر با یکی از افزونه های سایتم به صورت ایمیل برای مشتری ارسال میشه که من حالا میخوام کاری کنم که با پیامک هم این کد ارسال بشه اما نمیدونم چطور باید افزونه رو ویرایش کنم که این اتفاق بیفته، راستی اینو میدونم که کجای دیتا بیس سایتم اون کد ذخیره میشه خلاصه یه توضیحی بدید چطور باید چنین قابلیتی به افزونه اضافه کرد

بهتره این قسمت رو مطالعه کنید.

لینک به ارسال

سلام اقای صوفی خسته نباشید تا ان جایی که میدونستم یک ابزارکی وجود دارد برای افزونه که در قالب بزاریم از ان طریق عضویت صورت میگیرد ولی در افزونه من اون قسمت نیست و افزونه را عوض کردم و نگارش وردپرس را عوض کردم بازم نیومد چیکا کنم

لینک به ارسال

با سلام

آقای صوفی من این افزونه رو خیلی باهاش کار کردم حتی سایتمون payamak.asia رو چند ماه قبل به افزونه شما اضافه کردیم .

چند روز پیش یکی از دوستان بنده این افزونه رو تو سایتش تست کرد .

بعد چشمتون روز بد نبینه این بنده خدا گفت بخش پیشنهاد پست رو فعال کرده بودم آزمایشی به چند تا شماره پیام دادم ، افزونه اومد لینک تمامی پست های سایت رو ارسال کرد میگفت 5 هزار تومان فقط تو چند دقیقه پیام داد !!

به نظرتون مشکل از چیه ؟

ارادتمند شما

لینک به ارسال

سلام،

سلام اقای صوفی خسته نباشید تا ان جایی که میدونستم یک ابزارکی وجود دارد برای افزونه که در قالب بزاریم از ان طریق عضویت صورت میگیرد ولی در افزونه من اون قسمت نیست و افزونه را عوض کردم و نگارش وردپرس را عوض کردم بازم نیومد چیکا کنم

این قسمت را مطالعه کنید.

بعد چشمتون روز بد نبینه این بنده خدا گفت بخش پیشنهاد پست رو فعال کرده بودم آزمایشی به چند تا شماره پیام دادم ، افزونه اومد لینک تمامی پست های سایت رو ارسال کرد میگفت 5 هزار تومان فقط تو چند دقیقه پیام داد !!

بعید میدونم چنین مشکلی باشه! چون یکبار بیشتر ارسال نمیکنه! شاید یوزرها ارسال کردند! البته با این مورد موفقم که باید بیشتر برروی این بخش کار بشه.

لینک به ارسال

سلام

افزونه رو خریدم

ارور زیر رو میده وقتی فعال میکنیم

Error File : /home/asresala/domains/asresalamati.ir/public_html/wp-includes/plugin.php

Error Line : 505

Error Type : WARNING

Error Text : call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup'

Variables :

tag = init

arg =

wp_filter = Array

wp_actions = Array

merged_filters = Array

wp_current_filter = Array

args = Array

a = 2

the_ = Array

لینک به ارسال

سلام

افزونه رو خریدم

ارور زیر رو میده وقتی فعال میکنیم

Error File : /home/asresala/domains/asresalamati.ir/public_html/wp-includes/plugin.php

Error Line : 505

Error Type : WARNING

Error Text : call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup'

Variables :

tag = init

arg =

wp_filter = Array

wp_actions = Array

merged_filters = Array

wp_current_filter = Array

args = Array

a = 2

the_ = Array

خطای رخ داده مربوط به افزونه WP-SMS نمیباشد :)

در ضمن افزونه WP-SMS رایگان میباشد.

لینک به ارسال

سلام استاد.

یه جای دیگه هم پرسیده بودم که یادم نیست.

افزونه های پیامک که تو مخزن هستن کدومشون با شبکه سازگاره

یعنی هر مدیر وبلاگ وصل بشه به پنل خودش و مشکلی پیش نیاد.

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام جناب صوفی

وب سرویس نیازپرداز تغییر کرده و افزونه متصل نمیشه ، طبق پاسخ پشتیبانی به آدرس زیر تغییر کرده

http://5.9.76.186/SendService.svc?wsdl

اگر با یک تغییر آدرس مشکل حل میشه راهنمایی کنید خودم انجام بدم

اگر که مشکل بزرگتره خودتون زحمتشو بکشید لطفا

لینک به ارسال

سلام،

سلام استاد.

یه جای دیگه هم پرسیده بودم که یادم نیست.

افزونه های پیامک که تو مخزن هستن کدومشون با شبکه سازگاره

یعنی هر مدیر وبلاگ وصل بشه به پنل خودش و مشکلی پیش نیاد.

ممنون

راستش تست نکردم و اطلاعی ندارم.

سلام جناب صوفی

وب سرویس نیازپرداز تغییر کرده و افزونه متصل نمیشه ، طبق پاسخ پشتیبانی به آدرس زیر تغییر کرده

http://5.9.76.186/SendService.svc?wsdl

اگر با یک تغییر آدرس مشکل حل میشه راهنمایی کنید خودم انجام بدم

اگر که مشکل بزرگتره خودتون زحمتشو بکشید لطفا

بله دقیقاً با تغییر لینک wsdl مشکل حل میشود. فقط بهتره مدیر سامانه یک ایمیل بزند تا در نسخه بعدی لینک به روز شود.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام مجدد

اگر افزونه پیامک با متغیر های افزونه cf7 هم سازگار بشه خیلی بهتره برای مثال پیامک به جای متن ثابت مثل پیام پایین باشه

سلام، [your-name] برای شما پیامی با موضوع [your-subject] ارسال کرده است.

لینک به ارسال

سلام مجدد

اگر افزونه پیامک با متغیر های افزونه cf7 هم سازگار بشه خیلی بهتره برای مثال پیامک به جای متن ثابت مثل پیام پایین باشه

سلام، [your-name] برای شما پیامی با موضوع [your-subject] ارسال کرده است.

در نسخه قبلی cf7 این امکان وجود داشت. اما در نسخه جدید این قابلیت حذف شده است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...