رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

آقا مرتضی این جمله که من در پست قبلی نوشتم

""بنده تست کردم و دیدم فقط با افزونه های پیش فرض وردپرس کار میکنه .با هیچ کدوم از افزونهایی که داشتم کار نمیکنه ؟؟؟؟؟ ""

اشتباه شده و درستش این :

"بنده تست کردم و دیدم فقط با پوسته های پیش فرض وردپرس کار میکنه .با هیچ کدوم از پوسته های که داشتم کار نمیکنه ؟؟؟؟؟"

با عرض پوزش

لینک به ارسال

خوب مسلما مشکل از تداخل توابع جی کوئری یا لود دوباره این هست.

اگر بتونید فایل هدر پوسته تون رو بزارید(فشرده و پیوست کنید) تا بررسی کنیم بهتر میشه کمک کرد.

لینک به ارسال

سلام، طبق اشاره‌ی مرتضی، دقیقا مشکل از soap و سرور شما است که نمیتواند صفحه را کامل بارگزاری کند.

لینک به ارسال

سلام، طبق اشاره‌ی مرتضی، دقیقا مشکل از soap و سرور شما است که نمیتواند صفحه را کامل بارگزاری کند.

ممنون جناب صوفی البته قبلا این مرحله را با کمک دوست عزیز آقا مرتضی پشت سر گذاشتم :)

لینک به ارسال

آقا مرتضی طبق آخرین مکاتبه ای که با جناب صوفی داشتم :

"" جیکوئری که در پوسته است را باید تغییر دهید. چون امکان دارد از نسخه جی کوئری هم باشد. ""

البته به دلیل کمبود وقت فرمودند که امکان رفع این مورد را ندارند.

تا اینجا شما و دوستان خیلی لطف کردید که پاسخگو بودید ..... من آدم چتر بازی نیستم و دوست دارم اگر در مورد پوسته بنده قرار است اصلاحاتی

انجام بشود هزینه آن را پرداخت کنم چون فکر

میکنم دیگه بی انصافی است که انتظار دیگری داشته باشم.

من طبق فرمایش فایل هدر را در اختیار شما میگذارم و شما هم آقایی کنید هزینه تغییرات انجام شده را به بنده اعلام کنید و اگر لازم بود و صلاح دونستید و وقت

داشتید بفرمایید تا بنده کل

پوسته را خدمت شما ارسال کنم .

header.zip

لینک به ارسال

من این افزونه رو نصب کردم.وقتی که ابزارک عضویت در خبرنامه رو در سایدبار سایت قرار دادم ، چند ساعت بعد سایت دچار مشکل شد و آخرش کلا از کار افتاد که بعدا فهمیدم مشکل از down بودن وب سرور اس ام اس بوده است.

تو نسخه 2 افزونه لینک افزونه پیام رسان در سایدبار قرار داشت که خیلی ضایع بود و وقتی تماس گرفتم گفتند افزونه بدون کپی رایت 50 هزار تومان هزینه داره.

من این لینک رو با یه ترفند ساده حذف کردم اما از وقتی که موجب اختلال در کار سایت شد افزونه رو کلا غیر فعال کردم و فعلا قصد استفاده ازش رو ندارم

لینک به ارسال

دوست گرامی افزونه پیام رسان با این افزونه فرق میکند این افزونه امکانات کمتری را در پنل ورددپرس فراهم میکند ولی خوب مزایایی هم دارد که شما میتوانید رایگان از آن استفاده کنید و 4 تا 5

سرویس دهنده مختلف در آن وارد کنید و کار جناب آقای صوفی میباشد .امکان اضافه شدن امکانات بیشتر را هم دارد که باید هزینه بدهید تا آقای صوفی زحمت آن را بکشد .

افزونه : http://wordpress.org/extend/plugins/wp-sms/changelog/

لینک به ارسال

ببخشید چون اسم هردوتاشون wp-sms هست من فکر کردم یکی هستند.

افزونه پیام رسان هم ظاهرا رایگان است اما یه سری محدودیتهایی قرار دادند که مثلا فقط با سرویس دهنده خودشون کار میکنه و نسخه رایگان کپی رایت داره و ... که زیاد جالب نبود

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

ببخشید چون اسم هردوتاشون wp-sms هست من فکر کردم یکی هستند.

افزونه پیام رسان کاملا از افزونه پیامک وردپرس wp-sms کپی برداری شده است :)

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

ادرس سایتتون رو بزارید اینجا

احتمال زیاد تداخل جی کوئری هست

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

من یه سوال در مور این افزونه دارم و اونم اینه که وب سروری که من دارم در اون لیست موجود نیست اگر بخوام به اون لیست این وب سرور که مال شرکت سایکو هست رو اضافه کنم چیکار باید بکنم ؟؟

hp://ecobox2012ws.say-co.ir/service.asmx

لینک به ارسال

من یه سوال در مور این افزونه دارم و اونم اینه که وب سروری که من دارم در اون لیست موجود نیست اگر بخوام به اون لیست این وب سرور که مال شرکت سایکو هست رو اضافه کنم چیکار باید بکنم ؟؟

باید به نویسنده ی افزونه بگید تا در صورت امکان با شرکت مورد نظر مذاکره کنند و اگر به توافق رسیدند، نویسنده اضافه بکنه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده هم مشکل جناب parseen رو موقع فعال نبودن soap دارم با این تفاوت که soap برای بنده فعال هست روی سرور اما دکمه ذخیره قسمت تنظیمات وب سرویس رو نشون نمیده ...

چه کنیم ؟

لینک به ارسال

شما توی سورس صفحه ببینید آیا خطایی وجود داره؟

همچنین فایل error_log وجود داره؟

لینک به ارسال

نه خطایی دارم ، نه فایل error_log :wacko:

چند بار هم حذف کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم نشد که نشد

لینک به ارسال

توی view source هم بررسی کنید ببینید چیزی نیست؟

بدون خطا و ردپا چطوری مشکل رو پیدا کنیم! :)

لینک به ارسال

راستش view source برگه تنظیماتش رو نگاه می کنم فقط تا اعتبار لود می کنه باقیش چیزی نداره ... کدش این هست ...

<h2>تنظیمات پیامک</h2>
<table class="form-table">
<form method="post" action="options.php" name="form">
<input type="hidden" id="_wpnonce" name="_wpnonce" value="d82b592996" /><input type="hidden" name="_wp_http_referer" value="/wp-admin/admin.php?page=wp-sms/wp-sms.php" /> <tr><th colspan="2"><h3>تنظیمات عمومی</h4></th></tr>
<tr>
<td>شماره موبایل شما:</td>
<td>
<input type="text" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_admin_mobile" value="09119008656"/>
</td>
</tr>
<tr><th colspan="2"><h3>تنظیمات اعتبار پیامک</h4></th></tr>
<tr>
<td>وب‌سرویس:</td>
<td>
<select name="wp_webservice" onchange="javascript:openwin()">
<option value="">وب‌سرویس خودرا انتخاب کنید</option>
<option value="parandhost" >
  - 
سامانه پیامک (sms.parandhost.com) </option>
<option value="iransmspanel" selected='selected'>
  - 
سامانه پیامک (iransmspanel.ir) </option>
<option value="hostiran" >
  - 
سامانه پیامک (hostiran.net) </option>
<option value="webstudio" >
  - 
سامانه پیامک (sms.webstudio.ir) </option>
<option value="payameavval" >
  - 
سامانه پیامک (payameavval.com) </option>
<option value="smsclick" >
  - 
سامانه پیامک (smsclick.ir) </option>
<option value="persiansms" >
  - 
سامانه پیامک (persiansms.com) </option>
<option value="ariaideh" >
  - 
سامانه پیامک (sms.ariaideh.com) </option>
<option value="panizsms" >
  - 
سامانه پیامک (panizsms.ir) </option>
<option value="sadat24" >
  - 
سامانه پیامک (sadat24.ir) </option>
<option value="" disabled="disabled" style="background:#BBBBBB; color:#FFFFFF;">
سرویس دهنده شما وجود ندارد؟ </option>
<option value="1">  - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید</option>
</select>
<input type="hidden" name="action" value="update" />
<input type="hidden" name="page_options" value="wp_webservice" />
<input type="submit" class="button" name="Submit" value="انتخاب" />
</td>
</tr>
<tr>
<td>نام‌کاربری:</td>
<td>
<input type="text" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_username" value=""/>
<span style="font-size: 10px">نام‌کاربری شما در: iransmspanel</span>
<br /><p class="register">درصورتی که نام‌کاربری این سرویس را ندارید <a href="http://iransmspanel.ir/?TheAction=viewpage&title=smscharge">اینجا را</a> کلیک کنید.</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td>رمزعبور:</td>
<td>
<input type="password" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_password" value=""/>
<span style="font-size: 10px">رمزعبور شما در: iransmspanel</span>
<br /><p class="register">درصورتی که رمزعبور این سرویس را ندارید <a href="http://iransmspanel.ir/?TheAction=viewpage&title=smscharge">اینجا را</a> کلیک کنید.</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td>شماره:</td>
<td>
<input type="text" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_number" value=""/>
<span style="font-size: 10px">شماره ارسال کننده پیامک شما در: iransmspanel</span>
</td>
</tr>
<tr>
<td>اعتبار:</td>
<td>

لینک به ارسال

لود نمیشه بیشترین احتمال اینه که خطایی هست.

شاید با سرور خود پنل sms ارتباط برقرار نمیشه.

لینک به ارسال

خوب قبل اینکه انتخاب کنی یه سرور رو باید کل فرم لود بشه دیگه، بعدش یکیو انتخاب کنی و ذخیره کنی ...

غیر این نیست که ؟! این مشکل قبل ذخیره سرور و مشخصات رخ میده ...

لینک به ارسال

اقا درسته حق با شماست، من یک سرویس دهنده دیگه رو انتخاب کردم لود شد باقی تنظیماتش ...

چه کنیم حالا این سرویس دهنده ما رو نشون بده باقی تنظیماتش رو ؟

لینک به ارسال

اگر با تغییر سرویس دهنده درست میشه احتمالا در کد اتصال مشکلی هست یا اینکه اون سرویس دهنده کد اتصال رو تغییر داده.

بهتره با مصطفی عزیز درمیون بزارید تا با اون صرویس دهنده صحبت کنه.

لینک به ارسال

سلام، وقت بخیر.

عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ به سوالات.

برای استفاده از وب سرویس ها حتما باید soap برروی سرور فعال و برای استفاده از وب سرویس iransmspanel باید cURL هم برروی سرور فعال باشد تا دکمه ذخیره نمایش یابد :)

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت آقا مصطفی عزیز

متأسفانه یا خوشبختانه cURL هم اکتیو هست روی سرور ...

ضمناً از این وب سرویس در سیستم whmcs هم که روی همین سرور خودمون هست داریم استفاده می کنیم و مشکلی نداره اما این پلاگین روی وردپرس گیر داده ... :( :((

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...