رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شورت کد منظورتون هست؟

برای چه کاری؟

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت آقا مصطفی عزیز

متأسفانه یا خوشبختانه cURL هم اکتیو هست روی سرور ...

ضمناً از این وب سرویس در سیستم whmcs هم که روی همین سرور خودمون هست داریم استفاده می کنیم و مشکلی نداره اما این پلاگین روی وردپرس گیر داده ... :( :((

سلام، شما یک کاری انجام دهید.

به دیتابیس مراجعه کنید و جدول wp_options رو انتخاب کنید و بدنبال wp_webservice در option_name بگردید و مقدارش را خالی کنید و مجدد بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام

ضمن عرض خسته نباشد و تبریک سال نو به تمامی اساتید و دوستان

بنده پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه را از یک شرکت خدمات اس ام اس خریداری کردم .که در لیست وب سرویسهای WP-SMS نیز موجود بوده ولی درهنگام انتخاب این وب سرویس (

iransmspanel

) به این مشکل بر می خورم

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [User] You are not authorized. in /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php:186 Stack trace: #0 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php(186): SoapClient->__call('GetCredit', Array) #1 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php(186): SoapClient->GetCredit() #2 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/setting/setting.php(143): iransmspanel->get_credit() #3 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php(329): include_once('/home3/pcdlir1/...') #4 [internal function]: wp_sms_setting_page('') #5 /home3/pcdlir1/public_html/wp-includes/plugin.php(406): call_user_func_array('wp_sms_setting_...', Array) #6 /home3/pcdlir1/public_html/wp-admin/admin.php(151): do_action('toplevel_page_w...') #7 {main} thrown in /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php on line 186

تا گزینه ===> شماره ارسال کننده پیامک شما در

میاد ولی باقی گزینه ها اراو بالا رومیده لازم به ذکره که باقی وب سرویسها میان و مشکلی نداره

تازه هم به WP پیوستم از کد php هیچ بلد نیستم

با تشکر از اساتید و دوستان

ویرایش شده توسط saeedmt
لینک به ارسال

بنظر مشکل در کلاس خود پنل سایت فوق هست.

باید منتظر بشید تا مصطفی این بخش رو بررسی کنه.

لینک به ارسال

من این افزونه رو برای سرویس خودم تنظیم کردم و خوب هم داره کار میکنه ولی یه اشکالی که دیدم اینه که در نوار مدیریت تعداد پیامک ها همون تعدادی هست که روز اول نصب افزونه بوده و تغییر نمیکنه

post-202-0-92994400-1365320597_thumb.jpg

ویرایش شده توسط امیر مسکنی
لینک به ارسال

سلامی دوباره

دوستان وب سرویس فعاله و با سرور هم اتصال برقرار شده

post-1892-0-42721600-1365359321_thumb.jp

ولی سایتم خبرنامه نمی فرسته مشکل داره در صورتی که برای عضویت کد فعال سازی ارسال می کنه ولی هنگامی که خبرنامه ارسال می کنیم پیغام ارسال شد نمایش داده می شه ولی خبرنامه ای به شماره های انتخابی ارسال نمی شود

چه کار کنم ؟

لینک به ارسال

سلام،

من این افزونه رو برای سرویس خودم تنظیم کردم و خوب هم داره کار میکنه ولی یه اشکالی که دیدم اینه که در نوار مدیریت تعداد پیامک ها همون تعدادی هست که روز اول نصب افزونه بوده و تغییر نمیکنه

برای دریافت اعتبار باید یک اتصال به وب سرویس زده شود که این کار حدود 10 الی 15 ثانیه طول میکشد. از آنجایی که نمایش اعتبار در تمام مدیریت وردپرس هست، کمی غیراصولی است. این اعتبار از آخرین وضعیت پیامک های ارسالی استفاده میشود. برای به روز رسانی اعتبار کافی است که به ارسال پیامک مراجعه کنید.

ولی سایتم خبرنامه نمی فرسته مشکل داره در صورتی که برای عضویت کد فعال سازی ارسال می کنه ولی هنگامی که خبرنامه ارسال می کنیم پیغام ارسال شد نمایش داده می شه ولی خبرنامه ای به شماره های انتخابی ارسال نمی شود

از داخل پنل هم بررسی کنید که آیا ارسال میشود یا خیر.

لینک به ارسال

از داخل پنل ، اس ام اس ارسال می شه :(

همانطور که گفتم برای عضویت در خبرنامه کد فعال سازی ارسال می کنه

لینک به ارسال

از داخل پنل ، اس ام اس ارسال می شه :(

همانطور که گفتم برای عضویت در خبرنامه کد فعال سازی ارسال می کنه

احتمالا میتونه مشکل از ارسال دسته جمعی باشه!

یک بررسی بفرمایید، به افزونه پیامک وردپرس » ارسال پیامک مراجعه کنید.

یک پیامک به یک شماره و یک پیامک به چندین شماره ارسال کنید و نتیجه را اطلاع دهید.

لینک به ارسال

آقا مصطفی می شه یوزر پس و بدم یه چک کنی امتحان کردم هردو موردهم امتحان کردم ولی مشکل داره

لینک به ارسال

سلام، شما یک کاری انجام دهید.

به دیتابیس مراجعه کنید و جدول wp_options رو انتخاب کنید و بدنبال wp_webservice در option_name بگردید و مقدارش را خالی کنید و مجدد بررسی کنید.

این کار رو کردم متاسفانه هنوز پابرجاست مشکل ما :(

لینک به ارسال

سلام

چگونه می شود به خبرنامه پیامکی وقتی کد فعال سازی روی موبایل می فرستد تبلیغ سایت خود هم فرستاد درهمان پیام

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

چگونه می شود به خبرنامه پیامکی وقتی کد فعال سازی روی موبایل می فرستد تبلیغ سایت خود هم فرستاد درهمان پیام

با تشکر

کد فعالسازی رو با چی میفرستید؟

لینک به ارسال

قسمت تنظیمات پیامک گزینه ارسال کدفعال سازی از طریق پیامک؟ فعال می کنیم وقتی از خبرنامه پیامکی استفاده کنیم

اینطور پیامی ارسال می شود

كدفعال سازي شما: 1872

چگونه می شود همراه کد فعال سازی تبلیغات خود هم ارسال شود

لینک به ارسال

حط 22 فایل newsletter در مسیر:

wp-sms\newsletter

این هست:

$obj->msg = __('Your activation code', 'wp-sms') . ': ' . $key;

میتونید دستی بهش اضافه کنید.

$obj->msg = __('Your activation code', 'wp-sms') . ': ' . $key. 'تبلیغات';

لینک به ارسال

می خواهم اینجوری باشد

سایت خبری هزار نیوز

کدفعال سازی 7914

به نظر من بهتر نیست در قسمت تنظیمات یه قسمت برای اینکار اضاف بشود

لینک به ارسال

می خواهم اینجوری باشد

سایت خبری هزار نیوز

کدفعال سازی 7914

به نظر من بهتر نیست در قسمت تنظیمات یه قسمت برای اینکار اضاف بشود

$obj->msg = "تبلیغات \n" . __('Your activation code', 'wp-sms') . ': ' . $key;

پیشنهاد شما در نظر گرفته میشه

لینک به ارسال

مشکلی جدی در بروز رسانی افزونه

سلام

امروز افزونه پیامک وردپرسم رو بروز کردم توی کل تنظیمات وردپرس تاثیر گذاشت

منوی کناری رو به سمت چپ برد فونت هارو عوض کرد و اون زیبایی که قبلا داشت رو از دست داد و اگه تو داشبورد با موس بخوای با اسکرول صفحه رو بالا و پایین کنی کل صفحه سفید می شه و باید دوباره رفرش کنی البته هیچ تاثیری روی سایت و یا قسمت های دیگه نذاشته

اینم عکس داشبورد

http://eskisa.ir/wp-.../Untiddtled.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...