255 پست در این موضوع قرار دارد

آقا مرتضی این جمله که من در پست قبلی نوشتم

""بنده تست کردم و دیدم فقط با افزونه های پیش فرض وردپرس کار میکنه .با هیچ کدوم از افزونهایی که داشتم کار نمیکنه ؟؟؟؟؟ ""

اشتباه شده و درستش این :

"بنده تست کردم و دیدم فقط با پوسته های پیش فرض وردپرس کار میکنه .با هیچ کدوم از پوسته های که داشتم کار نمیکنه ؟؟؟؟؟"

با عرض پوزش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب مسلما مشکل از تداخل توابع جی کوئری یا لود دوباره این هست.

اگر بتونید فایل هدر پوسته تون رو بزارید(فشرده و پیوست کنید) تا بررسی کنیم بهتر میشه کمک کرد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، طبق اشاره‌ی مرتضی، دقیقا مشکل از soap و سرور شما است که نمیتواند صفحه را کامل بارگزاری کند.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، طبق اشاره‌ی مرتضی، دقیقا مشکل از soap و سرور شما است که نمیتواند صفحه را کامل بارگزاری کند.

ممنون جناب صوفی البته قبلا این مرحله را با کمک دوست عزیز آقا مرتضی پشت سر گذاشتم :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی طبق آخرین مکاتبه ای که با جناب صوفی داشتم :

"" جیکوئری که در پوسته است را باید تغییر دهید. چون امکان دارد از نسخه جی کوئری هم باشد. ""

البته به دلیل کمبود وقت فرمودند که امکان رفع این مورد را ندارند.

تا اینجا شما و دوستان خیلی لطف کردید که پاسخگو بودید ..... من آدم چتر بازی نیستم و دوست دارم اگر در مورد پوسته بنده قرار است اصلاحاتی

انجام بشود هزینه آن را پرداخت کنم چون فکر

میکنم دیگه بی انصافی است که انتظار دیگری داشته باشم.

من طبق فرمایش فایل هدر را در اختیار شما میگذارم و شما هم آقایی کنید هزینه تغییرات انجام شده را به بنده اعلام کنید و اگر لازم بود و صلاح دونستید و وقت

داشتید بفرمایید تا بنده کل

پوسته را خدمت شما ارسال کنم .

header.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این افزونه رو نصب کردم.وقتی که ابزارک عضویت در خبرنامه رو در سایدبار سایت قرار دادم ، چند ساعت بعد سایت دچار مشکل شد و آخرش کلا از کار افتاد که بعدا فهمیدم مشکل از down بودن وب سرور اس ام اس بوده است.

تو نسخه 2 افزونه لینک افزونه پیام رسان در سایدبار قرار داشت که خیلی ضایع بود و وقتی تماس گرفتم گفتند افزونه بدون کپی رایت 50 هزار تومان هزینه داره.

من این لینک رو با یه ترفند ساده حذف کردم اما از وقتی که موجب اختلال در کار سایت شد افزونه رو کلا غیر فعال کردم و فعلا قصد استفاده ازش رو ندارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست گرامی افزونه پیام رسان با این افزونه فرق میکند این افزونه امکانات کمتری را در پنل ورددپرس فراهم میکند ولی خوب مزایایی هم دارد که شما میتوانید رایگان از آن استفاده کنید و 4 تا 5

سرویس دهنده مختلف در آن وارد کنید و کار جناب آقای صوفی میباشد .امکان اضافه شدن امکانات بیشتر را هم دارد که باید هزینه بدهید تا آقای صوفی زحمت آن را بکشد .

افزونه : http://wordpress.org/extend/plugins/wp-sms/changelog/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید چون اسم هردوتاشون wp-sms هست من فکر کردم یکی هستند.

افزونه پیام رسان هم ظاهرا رایگان است اما یه سری محدودیتهایی قرار دادند که مثلا فقط با سرویس دهنده خودشون کار میکنه و نسخه رایگان کپی رایت داره و ... که زیاد جالب نبود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید چون اسم هردوتاشون wp-sms هست من فکر کردم یکی هستند.

افزونه پیام رسان کاملا از افزونه پیامک وردپرس wp-sms کپی برداری شده است :)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام بنده افزونه WP-SMS رو در وردپرس نصب كردم و از طريق ابزارك در فوتر قرار دادم ولي با اين كار اسلايدر بالاي صفحه از كار مي افتد.

در صورت امكان راهنمايي بفرماييد.

با تشكر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ادرس سایتتون رو بزارید اینجا

احتمال زیاد تداخل جی کوئری هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه سوال در مور این افزونه دارم و اونم اینه که وب سروری که من دارم در اون لیست موجود نیست اگر بخوام به اون لیست این وب سرور که مال شرکت سایکو هست رو اضافه کنم چیکار باید بکنم ؟؟

hp://ecobox2012ws.say-co.ir/service.asmx

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه سوال در مور این افزونه دارم و اونم اینه که وب سروری که من دارم در اون لیست موجود نیست اگر بخوام به اون لیست این وب سرور که مال شرکت سایکو هست رو اضافه کنم چیکار باید بکنم ؟؟

باید به نویسنده ی افزونه بگید تا در صورت امکان با شرکت مورد نظر مذاکره کنند و اگر به توافق رسیدند، نویسنده اضافه بکنه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده هم مشکل جناب parseen رو موقع فعال نبودن soap دارم با این تفاوت که soap برای بنده فعال هست روی سرور اما دکمه ذخیره قسمت تنظیمات وب سرویس رو نشون نمیده ...

چه کنیم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما توی سورس صفحه ببینید آیا خطایی وجود داره؟

همچنین فایل error_log وجود داره؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه خطایی دارم ، نه فایل error_log :wacko:

چند بار هم حذف کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم نشد که نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی view source هم بررسی کنید ببینید چیزی نیست؟

بدون خطا و ردپا چطوری مشکل رو پیدا کنیم! :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش view source برگه تنظیماتش رو نگاه می کنم فقط تا اعتبار لود می کنه باقیش چیزی نداره ... کدش این هست ...

<h2>تنظیمات پیامک</h2>
<table class="form-table">
<form method="post" action="options.php" name="form">
<input type="hidden" id="_wpnonce" name="_wpnonce" value="d82b592996" /><input type="hidden" name="_wp_http_referer" value="/wp-admin/admin.php?page=wp-sms/wp-sms.php" /> <tr><th colspan="2"><h3>تنظیمات عمومی</h4></th></tr>
<tr>
<td>شماره موبایل شما:</td>
<td>
<input type="text" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_admin_mobile" value="09119008656"/>
</td>
</tr>
<tr><th colspan="2"><h3>تنظیمات اعتبار پیامک</h4></th></tr>
<tr>
<td>وب‌سرویس:</td>
<td>
<select name="wp_webservice" onchange="javascript:openwin()">
<option value="">وب‌سرویس خودرا انتخاب کنید</option>
<option value="parandhost" >
  - 
سامانه پیامک (sms.parandhost.com) </option>
<option value="iransmspanel" selected='selected'>
  - 
سامانه پیامک (iransmspanel.ir) </option>
<option value="hostiran" >
  - 
سامانه پیامک (hostiran.net) </option>
<option value="webstudio" >
  - 
سامانه پیامک (sms.webstudio.ir) </option>
<option value="payameavval" >
  - 
سامانه پیامک (payameavval.com) </option>
<option value="smsclick" >
  - 
سامانه پیامک (smsclick.ir) </option>
<option value="persiansms" >
  - 
سامانه پیامک (persiansms.com) </option>
<option value="ariaideh" >
  - 
سامانه پیامک (sms.ariaideh.com) </option>
<option value="panizsms" >
  - 
سامانه پیامک (panizsms.ir) </option>
<option value="sadat24" >
  - 
سامانه پیامک (sadat24.ir) </option>
<option value="" disabled="disabled" style="background:#BBBBBB; color:#FFFFFF;">
سرویس دهنده شما وجود ندارد؟ </option>
<option value="1">  - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید</option>
</select>
<input type="hidden" name="action" value="update" />
<input type="hidden" name="page_options" value="wp_webservice" />
<input type="submit" class="button" name="Submit" value="انتخاب" />
</td>
</tr>
<tr>
<td>نام‌کاربری:</td>
<td>
<input type="text" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_username" value=""/>
<span style="font-size: 10px">نام‌کاربری شما در: iransmspanel</span>
<br /><p class="register">درصورتی که نام‌کاربری این سرویس را ندارید <a href="http://iransmspanel.ir/?TheAction=viewpage&title=smscharge">اینجا را</a> کلیک کنید.</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td>رمزعبور:</td>
<td>
<input type="password" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_password" value=""/>
<span style="font-size: 10px">رمزعبور شما در: iransmspanel</span>
<br /><p class="register">درصورتی که رمزعبور این سرویس را ندارید <a href="http://iransmspanel.ir/?TheAction=viewpage&title=smscharge">اینجا را</a> کلیک کنید.</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td>شماره:</td>
<td>
<input type="text" dir="ltr" style="width: 200px;" name="wp_number" value=""/>
<span style="font-size: 10px">شماره ارسال کننده پیامک شما در: iransmspanel</span>
</td>
</tr>
<tr>
<td>اعتبار:</td>
<td>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لود نمیشه بیشترین احتمال اینه که خطایی هست.

شاید با سرور خود پنل sms ارتباط برقرار نمیشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب قبل اینکه انتخاب کنی یه سرور رو باید کل فرم لود بشه دیگه، بعدش یکیو انتخاب کنی و ذخیره کنی ...

غیر این نیست که ؟! این مشکل قبل ذخیره سرور و مشخصات رخ میده ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا درسته حق با شماست، من یک سرویس دهنده دیگه رو انتخاب کردم لود شد باقی تنظیماتش ...

چه کنیم حالا این سرویس دهنده ما رو نشون بده باقی تنظیماتش رو ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر با تغییر سرویس دهنده درست میشه احتمالا در کد اتصال مشکلی هست یا اینکه اون سرویس دهنده کد اتصال رو تغییر داده.

بهتره با مصطفی عزیز درمیون بزارید تا با اون صرویس دهنده صحبت کنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، وقت بخیر.

عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ به سوالات.

برای استفاده از وب سرویس ها حتما باید soap برروی سرور فعال و برای استفاده از وب سرویس iransmspanel باید cURL هم برروی سرور فعال باشد تا دکمه ذخیره نمایش یابد :)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام خدمت آقا مصطفی عزیز

متأسفانه یا خوشبختانه cURL هم اکتیو هست روی سرور ...

ضمناً از این وب سرویس در سیستم whmcs هم که روی همین سرور خودمون هست داریم استفاده می کنیم و مشکلی نداره اما این پلاگین روی وردپرس گیر داده ... :( :((

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من یه سوال در مورد wp-sms داشتم .

اون هم اینکه این افزونه کدهای کوتاه برای در ج در کد php هم داره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com