255 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شورت کد منظورتون هست؟

برای چه کاری؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام خدمت آقا مصطفی عزیز

متأسفانه یا خوشبختانه cURL هم اکتیو هست روی سرور ...

ضمناً از این وب سرویس در سیستم whmcs هم که روی همین سرور خودمون هست داریم استفاده می کنیم و مشکلی نداره اما این پلاگین روی وردپرس گیر داده ... :( :((

سلام، شما یک کاری انجام دهید.

به دیتابیس مراجعه کنید و جدول wp_options رو انتخاب کنید و بدنبال wp_webservice در option_name بگردید و مقدارش را خالی کنید و مجدد بررسی کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ضمن عرض خسته نباشد و تبریک سال نو به تمامی اساتید و دوستان

بنده پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه را از یک شرکت خدمات اس ام اس خریداری کردم .که در لیست وب سرویسهای WP-SMS نیز موجود بوده ولی درهنگام انتخاب این وب سرویس (

iransmspanel

) به این مشکل بر می خورم

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [User] You are not authorized. in /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php:186 Stack trace: #0 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php(186): SoapClient->__call('GetCredit', Array) #1 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php(186): SoapClient->GetCredit() #2 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/setting/setting.php(143): iransmspanel->get_credit() #3 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php(329): include_once('/home3/pcdlir1/...') #4 [internal function]: wp_sms_setting_page('') #5 /home3/pcdlir1/public_html/wp-includes/plugin.php(406): call_user_func_array('wp_sms_setting_...', Array) #6 /home3/pcdlir1/public_html/wp-admin/admin.php(151): do_action('toplevel_page_w...') #7 {main} thrown in /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php on line 186

تا گزینه ===> شماره ارسال کننده پیامک شما در

میاد ولی باقی گزینه ها اراو بالا رومیده لازم به ذکره که باقی وب سرویسها میان و مشکلی نداره

تازه هم به WP پیوستم از کد php هیچ بلد نیستم

با تشکر از اساتید و دوستان

ویرایش شده در توسط saeedmt
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر مشکل در کلاس خود پنل سایت فوق هست.

باید منتظر بشید تا مصطفی این بخش رو بررسی کنه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه کنیم دوستان ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه کنیم دوستان ؟!

مشکلتون چیه؟!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این افزونه رو برای سرویس خودم تنظیم کردم و خوب هم داره کار میکنه ولی یه اشکالی که دیدم اینه که در نوار مدیریت تعداد پیامک ها همون تعدادی هست که روز اول نصب افزونه بوده و تغییر نمیکنه

post-202-0-92994400-1365320597_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط امیر مسکنی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلامی دوباره

دوستان وب سرویس فعاله و با سرور هم اتصال برقرار شده

post-1892-0-42721600-1365359321_thumb.jp

ولی سایتم خبرنامه نمی فرسته مشکل داره در صورتی که برای عضویت کد فعال سازی ارسال می کنه ولی هنگامی که خبرنامه ارسال می کنیم پیغام ارسال شد نمایش داده می شه ولی خبرنامه ای به شماره های انتخابی ارسال نمی شود

چه کار کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

من این افزونه رو برای سرویس خودم تنظیم کردم و خوب هم داره کار میکنه ولی یه اشکالی که دیدم اینه که در نوار مدیریت تعداد پیامک ها همون تعدادی هست که روز اول نصب افزونه بوده و تغییر نمیکنه

برای دریافت اعتبار باید یک اتصال به وب سرویس زده شود که این کار حدود 10 الی 15 ثانیه طول میکشد. از آنجایی که نمایش اعتبار در تمام مدیریت وردپرس هست، کمی غیراصولی است. این اعتبار از آخرین وضعیت پیامک های ارسالی استفاده میشود. برای به روز رسانی اعتبار کافی است که به ارسال پیامک مراجعه کنید.

ولی سایتم خبرنامه نمی فرسته مشکل داره در صورتی که برای عضویت کد فعال سازی ارسال می کنه ولی هنگامی که خبرنامه ارسال می کنیم پیغام ارسال شد نمایش داده می شه ولی خبرنامه ای به شماره های انتخابی ارسال نمی شود

از داخل پنل هم بررسی کنید که آیا ارسال میشود یا خیر.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از داخل پنل ، اس ام اس ارسال می شه :(

همانطور که گفتم برای عضویت در خبرنامه کد فعال سازی ارسال می کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از داخل پنل ، اس ام اس ارسال می شه :(

همانطور که گفتم برای عضویت در خبرنامه کد فعال سازی ارسال می کنه

احتمالا میتونه مشکل از ارسال دسته جمعی باشه!

یک بررسی بفرمایید، به افزونه پیامک وردپرس » ارسال پیامک مراجعه کنید.

یک پیامک به یک شماره و یک پیامک به چندین شماره ارسال کنید و نتیجه را اطلاع دهید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مصطفی می شه یوزر پس و بدم یه چک کنی امتحان کردم هردو موردهم امتحان کردم ولی مشکل داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در این مورد با ایمیلم در ارتباط باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، شما یک کاری انجام دهید.

به دیتابیس مراجعه کنید و جدول wp_options رو انتخاب کنید و بدنبال wp_webservice در option_name بگردید و مقدارش را خالی کنید و مجدد بررسی کنید.

این کار رو کردم متاسفانه هنوز پابرجاست مشکل ما :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چگونه می شود به خبرنامه پیامکی وقتی کد فعال سازی روی موبایل می فرستد تبلیغ سایت خود هم فرستاد درهمان پیام

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چگونه می شود به خبرنامه پیامکی وقتی کد فعال سازی روی موبایل می فرستد تبلیغ سایت خود هم فرستاد درهمان پیام

با تشکر

کد فعالسازی رو با چی میفرستید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت تنظیمات پیامک گزینه ارسال کدفعال سازی از طریق پیامک؟ فعال می کنیم وقتی از خبرنامه پیامکی استفاده کنیم

اینطور پیامی ارسال می شود

كدفعال سازي شما: 1872

چگونه می شود همراه کد فعال سازی تبلیغات خود هم ارسال شود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حط 22 فایل newsletter در مسیر:

wp-sms\newsletter

این هست:

$obj->msg = __('Your activation code', 'wp-sms') . ': ' . $key;

میتونید دستی بهش اضافه کنید.

$obj->msg = __('Your activation code', 'wp-sms') . ': ' . $key. 'تبلیغات';

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تبلیغات قبل از کد فعال سازی ارسال شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نباید اینجوری باشه!

دقیقا چطور ارسال شد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

كدفعال سازي شما: 7914سايت خبري هزارنيوز

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان درست نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می خواهم اینجوری باشد

سایت خبری هزار نیوز

کدفعال سازی 7914

به نظر من بهتر نیست در قسمت تنظیمات یه قسمت برای اینکار اضاف بشود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می خواهم اینجوری باشد

سایت خبری هزار نیوز

کدفعال سازی 7914

به نظر من بهتر نیست در قسمت تنظیمات یه قسمت برای اینکار اضاف بشود

$obj->msg = "تبلیغات \n" . __('Your activation code', 'wp-sms') . ': ' . $key;

پیشنهاد شما در نظر گرفته میشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی جدی در بروز رسانی افزونه

سلام

امروز افزونه پیامک وردپرسم رو بروز کردم توی کل تنظیمات وردپرس تاثیر گذاشت

منوی کناری رو به سمت چپ برد فونت هارو عوض کرد و اون زیبایی که قبلا داشت رو از دست داد و اگه تو داشبورد با موس بخوای با اسکرول صفحه رو بالا و پایین کنی کل صفحه سفید می شه و باید دوباره رفرش کنی البته هیچ تاثیری روی سایت و یا قسمت های دیگه نذاشته

اینم عکس داشبورد

http://eskisa.ir/wp-.../Untiddtled.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده